Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość majowalutowa
najmilsza ludizom jets nadzieja, ona jets zawsze:) colette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe życie przemilczeć dla barwy twego głosu myślą jak nić srebrna zaplatać twój obraz słuchać śpiewu kwiatów o zachodzie słońca by w promieniach ostatnich dostrzec twe piękno być przy tobie gdy radość uskrzydla cię jak anioł i gdy rozpacz niczym cierń w głębi oczu skryty zmieniać świat na lepsze każdą twoją łzę pośród gwiazd umieszczać kochać dłużej niż istnieje miłość całą wieczność przecierpieć dla ciebie a wszystko to znika kiedy patrzysz na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to się mówi, \"ja już podziękuję\". Większość moich wierszy już pokazałem, reszta nie nadaje się do żadnej publikacji. ; ) No i też skończyłem z pisaniem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pokazuj ludziom, że jesteś człowiekiem wykorzystają tę myśl do niecności a potem sie wykrwawisz leżąc na ziemi poniżenia nigdy nie zobaczysz błysku swoich oczu nie możesz już patrzeć w lustro kujące spojrzenia brązu o błekitu elektryzują milony rozszczepiają atomy i ty w środku tej atomowej zawieruchy, naszej Hiroszimy obecnego wieku udajesz żeś człowiek wyciągając bezpalczaste ręce, poranione dłonie i czołgając się na kikutach powyginanych kości TY czlowieku - ludzki odpowiedniku jesteś teraz tylko nędznym dopełnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę. I zaraz zmykam ;) to może i ja mogę ----> bardzo ładny kawałek 🌼 Najgorsza pora dnia jest wtedy kiedy Bóg zamyka gwiazdy w złotej klatce (zupełnie) bez klamek o białych, miękkich ścianach każdą osobno żebyś miał co podziwiać 10.09.2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak się zaczyna? Trzaskiem klucza o stół, zamkniętymi na klamkę drzwiami za czyimiś plecami, zimną kołdrą, choć jeszcze stygnącą kawą w jednym tylko kubku na – jak wszystko w mieszkaniu- pojedynczym stole, przy którym krzesło tylko jedno. Więcej nie trzeba, a szkoda. 13.09.2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryształowe pomniki dawno zapomniane przykazania dekalogu mam je wszystkie gdzieś wśród kurzu zapomnianych wspomnień leżą i czekają może kiedyś będę potrafiła słuchać ich wskazówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co chcesz usłyszeć Cieniu na ciepłej jeszcze poduszce? Zobaczyć, jak za nim biegnę I błagam, by został? Oddech już znika z moich warg Nie sądzę, że wróci Tym razem. Czemu miałoby być inaczej niż zawsze Gdy tylko ćmy przytulają się do żarówki Bo ja nie mam do kogo? 4.07.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka i 🌼 dla wszystkich. Zaglądam, czytam, śledzę. Wrócę za jakiś czas. Jagoda - trzymaj się tutaj i nie daj się. Ten topik jest nam potrzebny, nawet jeśli sami o tym nie wiemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Mała kobietko A teraz coś na wesoło bo jakoś smutno sie zrobiło! KOCHANEJ psorce od polskiego! Goni mnie we śnie z gębą wykrzywioną grymasem złości w ręce trzyma jak kosę - dziennik dowód niehlubnej przeszłości oczy otwierz, patrzy jakby chciała zabić i pogrążyć w czerni tablicy jakby miała wyssać z nas rozum byśmy tyrali na ulicy w dłoń bierze pióro i podobną do kosy dłonią wpisuje notę wielka jak góra jedynka śni mi sie w nocy aż budze sie zalana potem! Wiem że to głupata ale napisana na autentycznej lekcji polskiego kilka ładnych lat temu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zginęły w tłumie niepatrząc na zdziwione oczy odwróciły sie od życia uciekając w przeszłość uciekały przed nieznanym paląc kolejnego papierosa myślały o następnym kroku kupując ostatnie piwo zniknęły w gęstej mgle pokonując zakret z prędkością błyskawicy minęły stojące na poboczu twarze wróciły do wczoraj gubiąc po drodze dziś i jutro zostawiły krwawą masę z odciskami butów odeszły od stereotypów mamiących haseł reklamowych krztusząc sie dymem wypluły płuca nieznane wizje zostawiły z boku rzeczywistość zamieniły w mgłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ,że jesteś (chociaż na chwilę )Maleńka _ kobietko. Jeszcze się trzymam ale muszę mieć Wasze wsparcie !!!!! ):):) To może i ja mogę- mnie już na szczęście , nie śni już się szkoła !! Pozdrawiam Was serdecznie !🌼:)[kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie mam więcej wierszy ..... Nawet nic nie przychodzi do głowy ale mogę poczytać Wasze. Jutro , może coś się we mnie otworzy......??????? PISZCIE WIĘC WY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda mi też nie śni się szkoła, ale znalazłam ten wierszyk na kartce w sekretnym pudełku i mnie okropnie rozbawił. I Pamietaj my nie damy temu topikowi upaść! Trzymamy się go z całych sił Świat jest za mały by pomieścić kolejkę moich myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** Był błogi seans pełen łez Teraz Idę jak przez mgłę Po drodze gubię samotnośc Zostawiam w tyle niewierny żal Słucham cudzych skarg Czasem milczenia... Tak dobrze mi teraz życie banalne i szczęśliwe Pragnę krzyknąc: Chwilo trwaj! Nie liczysz się z nikim czasie zdradziecki O mnie zapomniałeś Nie usłyszałeś szeptu bo go nie było To twój błąd nie jest mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może znajde odrobinę ciszy w piekielnej wrzawie milionów i kazdy huk znajdzie odcień w sekundzie echa i zamkne etyke na kłódkę i schowam do sejfu potem będę krążyć po ruinach boskiego pałacu łapiąc szczury i myszy i żyjąc ich krwią ich krzyki ukryje w słoiku z ludzkich łez i zasnę na poduszce z oddechów Witam Erosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam bardzo serdecznie wszystkich:) Nawet dzień nie zamknie w szafie swej, mej radości, że wciąż śnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby tak sie stalo, jak Twe zdanie na koncu wypowiedzi ---EOS18...choc narazie jest mi totalnie minorowo... Witam kolejny - fatalnie smutny wewnetrznie - dzien i sle pozdrowienia retour dla...oczy-wiscie ...*Jagoda Lee* i ostatniego wpisujacego sie tutaj EOS18. Moje linijki sie jeszcze nie ukaza na ekranie - choc lawina slow przewija sie przez mysli ... Ale Wasze slowa czytam i czesto - nie wiedzac o tym - dajecie impuls radosci - a to juz niesamowicie wielki PLUS - dziekuje:))) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×