Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość Jarek Mithril
nad mocą nie ważną dziś jutro też nie wschodzi nadwerężoną poduszką fortepianem sąsiadki plik krążących wokół wielokrotności dźwięków kurczowo sprane podejście chodnikową spoiną pod rozpędzone parasole chlapaniem kroków na boki rozkwita muśnięcie monet roztopionego zgarbieniem kapelusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek Mithril
mój tylko dziś jestem zakręcony jakie sącudowne noce gdy nie spędzamy je je sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek Mithril
ale dziś może tylko dziś tak jednak się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasypana słowami pod lawiną ich znaczenia brak sensu którego unieść nie potrafi oddycha już z trudem powietrze za ciężkie przygniata jej ciało nie zejdzie już niżej boi się ciemności i chłodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię do ciebie i ciebie a tak nie lubię nie patrzeć w oczy nie widzieć ust gdzie rodzą się słowa ? bawić się w chowanego ( tylko jedna kryjówka) za dużo nas na jeden metr kwadratowy WYŁĄCZAM ps. Naprawdę , jeszcze nie wyłączam.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę nad pustą kartką i nawet pomimo tego, że mam o czym pisać, to i tak nie umiem :( A dużo łatwiej byłoby sobie z tym poradzić, gdyby było na papierze. Papier można przynajmniej spalić. Pozdrawiam i przepraszam, że dziś nic ode mnie. 🌼 Skończyły mi się zapasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŁOŚŚCĆ
nie miałam już siły a ty mnie uwiodłaś dałaś namiastkę a potem się śmiałaś jesteś potworem pijawką... prosisz do tańca i świat się kręci muzyka ucichła i serce umarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŁOŚCĆ
Dla mnie już chyba nie, jestem za stara aby ponownie pakować się w to bagno...ale dziękuję i pozdrawiam:) wpadłam tu gościnnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłośc- ale to bagno (jak mówisz) czasami wciąga bez naszego pozwolenia .... Dzięki ,że tu wpadłaś . Zapraszamy znowu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodna
miłośc jest tak silna jak smierć to z pisma sw piesn nad piesniami:) zatem milosc nie mowilaby takich glupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŁOŚCĆ
Myślę, że głupotą jest brak zrozumienia dla cudzych skrajnych przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy wierszokleci! to po prostu naga prawda wypływająca ciężko z otchłani piwnicy czy widziałeś kiedyś pełzającego ptaka? wyglądał jak ucieleśnienie niewinności a był drapieżny wił się jak górski strumień za ofiarą tak wygląda życie przez ramę obrazu abstrakcjonisty absurdy....nonsensy.....paradoksy zaciemnione wizją potencjalnej zdobyczy ludzkie wysiłki i hektolitry bezsilnie wylanych łez do literatki po burbonie szklane domy w centrum rozszalałych huraganów i ekologiczna żywność z uprawy przy autostradzie to po prostu naga prawda rozstawiająca drapieżne palce by wydłubać oczy tak wygląda życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakończmy spór ,bo do niczego nie prowadzi .... Ja szanuję uczucia innych ( bo to są ich uczucia , nie moje ). Nie mam prawa ich oceniać . Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŁOŚCĆ
Przepraszam jeżeli kogoś uraziłam...niektórzy mówią, że nie powinno się wchodzić dwa razy do tej samej rzeki. Myślę po prostu, że mają rację. Pismo Swięte jest wspaniałą księgą ale niestety śmierć jest nieunikniona, miłosć wyborem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że czasami, często, nawet częściej jak często, miłość rani aż bólu. I choć mamy wrażenie, że jest naszym wrogiem, daje nam preżywać życie w formie najwyżej pojmowanego człowieczeństwa. Głowa do góry, po burzy zawsze świeci słońce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 razy do zeki tak jak to rzeka w ktorej faktycznie bylismy a nie ta co pokochalismy a wszytsko przed nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×