Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość P_rzepraszam
radosny - smuetk - poczytaj sobie to co napisałeś wraz z tym Twoim hehe, co drugie zdanie i ... pomyśl ... to na pewno nie boli :) Piać peany Ci wolno a mnie nie wolno powiedzieć, że nie przemawia do mnie poezja tu prezentowana ? NIE PISZĘ WIERSZY. Nie umiem. I nie wstydzę sie tego, nie każdy człowiek na takie same talenty. Nie namawiaj mnie zatem do pisania wierszy. Zrymować potrafię. Nawet kilka czy kilkanaście zdań ale czy to będzie poezja ? NIE. I nie zazdroszę innym talentu. Ten który ja mam jest nie jest wcale mniej warty od innych talentów. Jagoda Lee - czytam : Broniewskiego, Norwida, Szymborską, Poświatowską, Leśmiana, Pawlikowską-Jasnorzewską, Osiecką, Koftę (Jonasza). jednak ktoś ... z daleka - masz rację. Przepraszam. To było nie na miejscu. Nie mam prawa oceniać twórczości piszących na tym topiku. Wszystkich tu piszących - PRZEPRASZAM za niewłasciwe sformułowanie swojego pierwszego wpisu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P_rzepraszam
radosny- smutek - wzajemnie :D ... z tym olewaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *radosny--smutek**
oki-doki - przeprosilas jednak - wiec wszystko gra -osobo o nicku znamiennym ..hehe..dodam ..bo to mi sie podoba .."P-rzepraszam" -nick - mylisz sie szalenie, ze ktos ciebie tutaj do pisania wierszy animuje czytasz co ci sie podoba - twoja sprawa - a ze swa wypowiedzia osiadlas na mieliznie, bo tak samo ..jak "spiewac kazdy moze..lalalala- Jerzy Stuhr ..tak i tutaj drukowac swe dziela kazdy moze , nawet jesli nickowi "P-rzepraszam" te wiersze sie nie podobaja, nie trafiaja i brakuje im - jak to nazwalas..hehe..polszczyzny mam nadzieje , ze nie ujrze tutaj twych wspanialych eposow na temat ---jak musi wiersz byc napisany, co by mial prawo egzystencji dla ciebie, bo to mi zwisa absolutnie milo mi , ze rzucilas haslo o olewaniu vice versa nawet nie zdajesz sobie sprawy jak mnie to cieszy hehe hehe hehe a ciebie mam nadzieje - wkurzy :-) :-) :-) wiec 3maj sie i nie daj sie strono poezji takich , co tutaj wchodza , by plakac, ze te wiersze "nic im nie daja" wypada nagrodzic szlachetnym milczeniem - co od teraz w kierunku osoby o nicku "P-rzepraszam" czynie po wsze wieki -amen hehe hehe hehe v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *radosny--smutek**
test - czy nick moj czarnym bedzie..hehe v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *radosny--smutek**
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX COS WCIELO; NIC TO WOLODYJOWSKI:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P_rzepraszam
radosny-smutek - ty zacząleś ( z olewaniem) i chyba nie masz gonitwy myśli i pamiętasz co do mnie napisałeś. A jak nie pamiętasz to przeczytaj. "Hehe" Eposy to Ty piszesz ....choć trudno je tym mianem nazywać 'hehe" . I dodam dla jasności .... nie wkurzają mnie osoby silące się na sarkazm czy ironię a którym brak ku temu walorów umysłu, bo aby to robić dobrze trzeba posiadać inteligencję. Inaczej jest to zwykłe chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P_rzepraszam
radosny-smuetk - wyrazam teraz MOJE zdanie. Moje osobiste - Twoje wiersze to grafomania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę.... czy naprawdę jest to KONIECZNE ? sprawa była prawie błacha teraz urasta do problemu ... niszczy temat topika. Jaki by nie był... ale ma temat i proszę... trzymajcie sie go. nie wiem dlaczego zawsze wszyscy chcą mieć \"ostatnie słowo\". proszę.... przestańcie... było- minęło. ( ja przepraszam za siebie wszystkich których jakkolwiek uraziłem... i ze swej strony temat \"krytyki\" zamykam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki *Jagoda Lee* za techniczna pomoc :-) chyba teraz ukaze sie moj nick we wspanialej czerni ;-) , jako przeciwienstwo do slonecznych kolorow w serduchu moim -amen;-) Aura wspaniala - lece w plener - pozdrowionka dla Szefowej tej internetowej strony no i oczy-wiscie dla tych , ktorzy pisza i dziela sie z reszta swiata, tym co spod ich piora wyszlo:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje? Plotki chodzą takie, Po wielkich woda sunie dziwny statek, Powiadają że na nim mieszka przeklęta dusza, Lecz większości ludzi to dzisiaj nie rusza. A łódź ta pływa pośród innych, I szuka smutku swego winnych, Czemu statek tak marnie wygląda, I czemu ze smutkiem na świat spogląda. Problemem nie jest zewnętrzna powłoka, Lecz ta zjawa co na okręcie się pląta, Pytają się duszy, co ci dolega, Ta mówiąc, wskazała ręką kawałek nieba. Czuje się jak ta samotna gwiazda, Pragnę czułości, nie współczucia, Nie chcę by kochała mnie każda, Tylko jedna, okazywała mi uczucia. Chce czuc jej bliskosc, jej milosc do mnie, Bo inaczej umrę, popadnę w katatonię, Kto mnie uratuję, kto mnie wyzwoli, Która panna uczuciem mnie wyzwoli? Ocean możliwości, smutku i radości, I nie ważne jak świat mnie ugości, Bo i tak wymieniłbym to na uczucie, Od kobiety. Bolesne ukłucie. Zniszcz mnie albo uciesz o największy, Patrz, moja esencja powoli zamiera, Lecz ja wiem, że nie znajdę mojej luby, Bo moje życie nie cenniejsze jest od zera Całe życie płynę, ukryty na statku, Ja, ta zjawa jak dusza w człowieku, Uwięziona w ciele zwanym JA,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmienie swiata sumienia twego nie próbuje załatac dziur w twym rozumie kłade ręke na twej swiadomosci delikatnie pogładze, zatrzymam marzenie I wiesz ze zawsze jestem gdzies obok Słodko gdy patrzysz bez sensu w oczy nie moje Cudnie gdy mówisz nie dla mnie nie dawaj mi nigdy szansy na rzeczywistosc bo mrugnę oczyma i stanie sie prawda każ mi odejść gdy ciepło poczujesz na policzku i oddal mnie wtedy gdy znajdziesz natchnienie zbierz ze mnie wszystko i stwórz krwawy obraz maluj nim usta oczy i ręce Wtopie sie w ciebie zawsze gdy zechce zabraniaj mi tego ukaz zwymyslaj I tak nic nie poradzisz.Trwaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słone łzy Bóg powróciła ziemię Ogień i woda Beznamiętny duet Tancerze magicznej Operetki naszych snów Ogień i woda Tancerze i biegacze Ścigają się Ogień i woda Zawsze razem Ogień i woda Ogień i lód Bezdenna przepaść Mosty spalone Nigdy nie było powrotu Trzeba iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowa Czasem ostre krawędzie Delikatne w dotyku Bóg nie istnieje Szatan wrócił na ziemię Wysyła anioły z misją Ma swój własny plan Zrobić piekło na ziemi Chce nas nauczyć Nadstawiać drugi policzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narodziło się z jesiennej burzy Z namiętności w nocnym gaju Delikatnie pieszczone Płatkami kwiatów Ukryte w kącie mojego serca Nie kontrolowane Nie wychowane Nie douczone manier Dziecko pełni księżyca Pomiędzy nami Po prostu Pożądanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zbawiłeś świata nie zbawiłeś człowieka przecież nie byłeś Mesjaszem samotny w tłumie chciałeś naprawić to czego się nie dało twoje słowa - nowa religia dla samotnych jak ty młodych ludzi zagubionych w ogłoszeniach o kolejnej wojnie naszych światów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiła spojrzyj lustra popękane tam nasze sny też w kawałkach Dobrze, wystarczy na dziś. Wszystko odgrzebane. Kończą mi się zapasy, niestety. Będzie trzeba zająć się czymś na bieżąco, ale to zobaczymy. Na razie pozdrawiam wszystkich. Nawet P_rzepraszam, choć nie doczekałam się od niej tego, o co prosiłam, czyli wskazówek, jak mam się poprawić, skoro to co robię nie jest dobre... 🌼 Wiem, wiem, zamknęliśmy temat, więc już nie będę, nie umiałam się po prostu powstrzymać... przepraszam. 🌼 - a to już dla wszystkich obecnych i chyba nie tylko :) PS, jutro... trzymajcie za mnie kciuki, błagam !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę , przestańmy obrzucać sie błotem! Jeżeli ktoś bardzo chce się kłócić to nirch założyy inny topik. Bo ten niedługo zmnieni nazwę na Kto ma rację? Na pewno ja. Ciebie P_rzepraszam na Nieszufladę.pl Tam może znajdziesz coś do ciebie przemawiającego. I Tam możesz konstruktywnie krytykować. Ale tutaj są ludzie którzy piszą nie dla formy, ale dla treści. Wiec bardzo cię proszę nie używaj tutaj pojęcia grafomania. Zresztą wcale nie musisz czytać naszych wierszy. Nikt cię do tego nie zmusza. Ale mam nadzieję że jednak nie zrezygnujesz z lektury, być może znajdziesz chociaż jeden wiersz, któłry do ciebie przemówi. I to wtedy będzie sukces tej strony. Jagodo założyłaś ten topik, pora chyba pogodzić zwaśnionych i przypomnieć jaki to temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja pomogę - spór zakończyłam już wcześniej ( patrz wyżej) bo nie o spory na tym topiku chodzi 🌼 Czekam więc na wiersze :) Ps. Sama nie mam pomysłu ale czekam ..... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ptak górnolotna i dumna omijam wiry powietrza wznoszę się wysoko i oceniam każdego z góry jak ptak egoistycznie pragnę pożywienia mam dumę pawia chcę być orłem i mieszkać na szczycie ale jestem tylko zwykłym wróblem szarym, małym, niewidocznym w tłumie jestem jak ptak głupia i bezbronna brak mi tylko skrzydeł ludzie mi je odcięli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×