Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Witam Maleńka nie drżyj przed wiedzą, ona przyda się zawsze. Nawet nie wiesz kiedy. I będziesz mogla błysnąć inteligencją. Powodzenia Zyczę z całego serducha, wiosennego dzisiaj! Jagodo u mnie wena zapadła w sen wiosenny, i nic w głowie. Czasem tylko czarne myśli, że wiosny już nie bedzie, i zaraz po tym wsttrętnym maju nadejdzie grudzień. 🌼. Ale mam nadzieję że w końcu przestanie padać i zawita do nas słoneczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie było mi zmienić zakończenia przedostatniego wiersza... Ehh :O Pozdrawiam niedzielnie i hmmm może czas się pożegnać z Wami Wszystkimi 🖐️ Było mi miło Was poznać pa i na pożegnanie: Niezmienność Wciąż sam przemierzam ten świat I kolejny nadszedł smutny dzień Nade mną kaci się pochyla cień Moje życie płynie jak z za krat Już nie wierzę w jakieś zmiany Moje puste serce potrzebuje miłości Nie chcę współczucia i litości Tak mija mój dzień nie doskonały... Nie chce Wam już smęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
a jak ktos ci daje miłosc?:) no własnie:) a litosc to cos innego, ktos sie lituje z litosci a jak sie kocha to czlowieka boli, ze ktos kogo kochamy cierpi, pomagamy z milosci:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Maleńka - musisz wytrzymać . Trzymam kciuki . Dla Ciebie 🌻. To może i ja mogę- fajnie ,że jesteś :D . Zaglądaj, żeby pogadać :D Dla Ciebie też 🌻 POzdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM PONIEDZIAŁKOWO! U MNIE ZIMNO I STRASZNIE WIEJE . TEMPERATURA 11 STOPNI- BRRRRRRR. POMIMO TEGO ŻYCZĘ WSZYSTKIM UDANEGO , CIEPŁEGO ( PRZEZ LUDZKĄ ŻYCZLIWOŚĆ) DNIA :D POZDRAWIAM I ZAPRASZAM . DLA WAS NA POCZĄTEK NOWEGO TYGODNIA 🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--z uśmiechem do końca------- Zapomniałem wierszy tyle... zatraciłem wiarę Los odwraca się nagminnie Szczęścia dźwiga szalę… -------------------------------------------------------- To nic… nie trzeba się martwić To już połowa życia – dalej pójdzie łatwiej Znam już i drogę i prawdę... Jeśli ktoś spyta „dokąd”? - odpowiem „nie wiem” Dalej po prostu przed siebie …I nie mów mi o Niebie… To nic… było minęło Co będzie – wiadomo Nie ? jak to nie… to samo Samotność będzie … co rano Ścisk i tłok, gwar i szum Tykanie butów w tunelu życia Nikt się nie cofa - i tak dzień po dniu Samozagłady pątnica… To nic… nieważne, wygrana czy nie Żaden to wyścig po laur Na końcu i tak śmierć wyłączą prąd Bez skrupułów i żalu. --------------------------------------------------------- Dziwna sprawa - wagi sens, jakby zamazany Niby szala wyżej jest - jednak przegrywamy. Kiedy szala idzie w dół zwykle oczy cieszy Najważniejsze jednak to - jakie waży rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jednak Ktoś .... Z daleka . Gdzie się podziewałeś ? Wieki Cię nie było ! Witam tym bardziej radośnie :D Cieszę się ,że jesteś :D Dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry \"pazdziernikowo\" -poniedzialkowo ...zimno jak chol...tutaj... ale sle pozdrowienia dla *Jagoda Lee* i tym razem extra dla --*jednak ktos z daleka* - bo podobaja mi sie Twe wiersze -wiec pisz -jesli ino muza pocaluje Ciebie znow - wyrazasz w swych slowach to co i ja powiedziec moge - choc jak TY ..nie potrafie --:-( Gratuluje Tobie dobrych wierszy -takimi sa w mych oczach 100pro! :-) :-) :-) Kazdy z nas tutaj jest \"kims z daleka\" na swoj sposob , a jednak zagladajacy na te strone internetowa - nieazne czy piszacy wiersze czy ino czytajacy -jak ja --stajemy sobie o pare gramow blizsi -prawda? Zycze Wszystkim wielu radosci - minimalnej porcji smutku i niczym niezachwianej nadzieii -ze \"jutro bedzie dobry dzien\":-):-):-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Radosny - masz rację ! Chociaż jesteśmy z daleka , naprawdę codziennie jesteśmy coraz bliżej siebie ( MAM TAKĄ NADZIEJĘ :D) U mnie też zimno i dlatego przesyłam Ci słoneczne , radosne pozdrowienia i nawet buziaczki ( oczywiście koleżeńskie) 👄 Myślę ,że się nie obrazisz ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
piekne:) ujmuje smutkiem, prawda zycia ten wiersz ale przed siebie czyli w strone milosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj *Jagoda Lee* ponownie:-) powiedz prosze - jakie jezyki obce znasz dobrze albo chociaz \"ciut\" ? v.v.v. P.S. nie mowy o obrazeniu!;-) absolutnie nie!:-) 🌻 v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosny - niestety ostatnio języki bardzo zaniedbałam . Znam ,więc polski ( ha,ha , ha ). Kiedyś (tylko się nie śmiej ) bardzo dobrze rosyjski . Obecnie tylko angielski ,ale niestety teraz już tylko \" ciut\":( Język nie ćwiczony systematycznie , wypada z głowy . Podsunąłeś mi pomysł , może znów się z nim zaprzyjaźnić ? Jeszcze była łacina w liceum ( ale to dawno :( :() A Ty ? Jesteś poliglotą ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servus *Jagoda Lee* :-) Dzieki za odzew:-) To pytanie o znajomosc jezykow \"cudzych i obcych\" powstalo na okolicznosc specyficznego zwrotu w jezyku niemieckim - ktory nadawal sie swietnie na odpowiedz dla Ciebie , gdy spontanicznie wyslalas \"kolezenskiego buziaka\" z pytaniem, czy aby sie nie obraze;-) O obrazie nie ma mowy:-) Ale wsrod jezykow tego nie wymienilas, wiec zaniecham zamiar doslownej odpowiedzi- lepiej przetlumacze na luzie - a brzmi to tak: *nikt nie powinien bronic sie przeciw niewinnym , nie obalajacym szacunku - buziakom\" = \"Küsschen in allen Ehren kann keiner verwehren\" - tak brzmi ten zwrot:-) A moje jezyki? 1. jezyk polski 2. jezyk rosyjski 3. jezyk niemiecki 4. minimalny jezyk angielski 5. skrawki jezyka wloskiego i hiszpanskiego 6. jezyk francuski ino wielkie \"ciut\" z piosenek Edith Piaf = non rien de rien - non - jene regrete rien =nie , nie zal mi , nie, nie zal mi tamtych dni\":-) Pozdrawiam serdecznie , po polsku , chociaz od wiekow juz w Polsce nie mieszkam v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosny - naprawdę bardzo trafne zdanie o tych buziakach ,więc znów 👄 dla Ciebie . Jednak jesteś poliglotą :D Szczerze mówiąc , bardzo mnie zaskoczyłeśt tym ,że nie mieszkasz w Polsce. Możesz ,więc zdradzić , gdzie rzucił Cię los ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym "coś" wkleił z mojej nędznej \"twórczości\" ale to by zajeło chyba za dużo miejsca :P choć i tak mielibycie niezły ubaw ze mnie. Pozdrawiam po 🌻, choć sam nie wiem po co wpałdem na topic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WKLEJAJ, 3 GROSZE I TO NATYCHMIAST ! :D Już pisałam Ci ,że nie możesz stąd odejść , dobrze ? Pozdrawiam i zawsze tu na Ciebie czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> nie najlepiej, ale nie będę narzekać.... Mam tylko jedno do powiedzenia: jak nie urok, to wiadomo co... NIe, szkoda mówić. Dziś czeka mnie nieprzespana noc, a jutro zobaczymy, czy choć trochę się opłaci. Mam dziwne przeczucia, niestety, ale to już się okaże jutro. Jak mówiłam.... byle do wtorku. Jutro będę albo bardzo szczęśliwa, albo wręcz przeciwnie. Dobra, dość tych wynurzeń. To tylko dlatego, że zostałam sama, sama w domciu i nie mam kogo zanudzać tymi bzdurami, ale to też już niedługo. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. 🌼 :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - ucz się , więc spokojnie i bądź dobrej myśli .Pozytywne myślenie , to podstawa :D Jutro trzymam kciuki . Pamiętaj tylko , na tym świat się nie kończy :D Wierzę ,że będzie dobrze .Dla Ciebie 🌼 Daj jutro znać , jak Ci poszło . Powodzenia i NIE DZIĘKUJ !! Jestem z Tobą całym Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wtorkowo *Jagoda Lee*:-) Tak...polskich - piknych - liter nie mam tutaj - wiec musisz sobie dospiewac , gdzie brakuje haczyka pod -e- lub -a- HA! Ale \"dla chcacego - nic trudnego\" ;-) Od 28 lat - z przerwami malymi - mieszkam poza Polska , ale na szczescie - umiem jeszcze cwierkac w tym jezyku;-) I pewnie zrealizuje slowa Jana Sztaudyngera: \"Na stare lata - wole KRAKOW - od reszty swiata\":-) :-) :-) Narazie zyje sobie dobrze -dosc daleko- , choc w dzisiejszych czasach - to \"koci skok\" samolotem :-) :-) I tak jestem blisko Polski :-) ...sercem :-) Pozdrawiam Rodakow i zycze dobrego dnia:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Radosny .... Nie tęsknisz za polską mową ???? Chociaż mówi się - tam dom Twój , gdzie serce Twoje ❤️ Pewnie to prawda :D Z jednym zgodzę się na pewno- z tym Krakowem :D Pozdrawiam , więc serdecznie z Polski południowej Powodzenia w życiu , gdziekolwiek jesteś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Zaraz idę spać, bo noc była ciężka, ale chciałam się przywitać 🌻 Powiem tak: jestem mistrzem!!! Ale chwalić się nie będę :p radosny -----> to o Krakowie - nie znałam tego, ale idealnie oddaje ... mnie. 🌻 Są piękniejsze miejsca na tym świecie, są brzydsze, ale Kraków... To jest klasa sama dla siebie. Jedno z tych miejsc, w których można żyć, codziennie odkrywając magię zaklętą w każdym kamieniu, z jakiego to miasto jest zbudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALEŃKA -GRATULUJĘ MISTRZU :D ŚPIJ SPOKOJNIE , A JAK ODEŚPISZ NOC , WPADNIJ I OPOWIEDZ -JAK BYŁO . DLA CIEBIE 🌻 PS. JESTEŚ Z KRAKOWA ?????????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×