Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Jeden pocałunek, a wszystko przemienia, jedna łza ze studni sumienia, jeden uśmiech i świat piękny choć nietrwały, jeden smutek, jak anioł zbyt ludzki, zbyt mały, Jedna myśl- serce doskonałe, jedno słowo, a jakby życie całe, jeden dotyk, pełen zdziwienia, jakbyś dotknął swego przeznaczenia, Jedno spojrzenie na kwiat nierozwinięty, w którym ciepły gwiezdny pył zaklęty, jedne oczy, barwy cudnej bo nieodgadnionej patrzące z powagą w dusze połączone, Jedna miłość- niezrozumiała, pełna samotności, lecz wytrwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo! Po 🌻 dla każdej z Was, a dla facetów po małym żeby natchnienie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wróciłam 🌻 3 Grosze -witam . Dla Ciebie 🌻 A na Dobranoc : zapada zmrok , w kątach kryją się strzygi , chciałabym uciec w twoje ramiona , ogrzać rozdygotane ciało- twoim ciepłem , wtulić się i nigdy już nie musieć otwierać oczu , obudzić się ze złego snu i pobiec do ciebie by usłyszeć - sen mara , Bóg wiara chciałabym , ale brak mi sił , by znów otwierać twoje ramiona DOBRANOC MOI DRODZY 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM PONIEDZIAŁKOWO :D U MNIE POGODA JAK W LISTOPADZIE :( ZIMNO , SZARO I WIEJE . TRZEBA WZIĄĆ SIĘ W GARŚĆ I ZACZĄĆ NOWY TYDZIEŃ . POZDRAWIAM WAS CIEPŁO . DLA WSZYSTKICH 🌻i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chyba
miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a może tak wstawić jakieś wiersze to i pogoda będzie lepsza :) Na razie pozdrawiam gorąco z chłodnego Lublina dla Was po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krew moja falami parzy i patrzy zachłannie w ciebie częstotliwość drgań serca jakbym rozerwał słońce od środka zapalił i zgasił zbliża nas trzask tlenu na skórze po palcach ślad elektrycznych kwiatów język ma dźwięk ostry zamknę go w próżni niech rezonuje w twych ustach rozchyl wstyd rozłóż łuk niewinności scałuję kontur na karmin przede mną otwórz się wołam psalm drapieżny i cichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alcolumb 🌻 DO DADAAAAA- PUKNIJ SIĘ CZŁOWIEKU ( A WŁAŚCIWIE NIE CZŁOWIEKU ) W CZOŁO !!!!!CHYBA TYLKO CZOŁO CI ZOSTAŁO , BO MÓZGU NA PRÓŻNO BY SZUKAĆ . SZKODA SŁÓW . NIE OTWIERAJCIE TYCH STRON !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEPRASZAM ,ŻE SIĘ TAK UNIOSŁAM ,ALE SĄ SPRAWY ,KTÓRE BURZĄ WE MNIE KREW :(TO BYŁA WŁAŚNIE TA SPRAWA . SĄ RZECZY NA KTÓRE NIGDY SIĘ NIE ZGODZĘ . TYLE WYJAŚNIEŃ . NIE BĘDĘ JUŻ WRACAĆ DO TEJ SPRAWY . POZDRAWAIM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALEŃKA - JAKIŚ (MUSZĘ UŻYĆ TEGO SŁOWA) IDIOTA , ZAMIEŚCIŁ U NAS ZDJĘCIA DZIECI (WIESZ O CO CHODZI :()CHODZIŁO MI ,ŻEBY ICH NIE OGLĄDAĆ. NA SZCZĘŚCIE - NAPISAŁAM DO MODERATORÓW I SZYBKO SOBIE Z TYM PORADZILI :D ZDENERWOWAŁAM SIĘ STRASZNIE -ALE CHYBA ROZUMIESZ ? MAM NADZIEJĘ,ŻE JUŻ TO SIĘ NIE POWTÓRZY . NIE BĘDĘ JUŻ DO TEGO WRACAĆ . MALEŃKA - CO U CIEBIE ? SMUTE TE OSTATNIE TWOJE WIERSZE . POZDRAWIAM CIEPŁO I WYSYŁAM 🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> no tak, smutne są :( , ale wiesz, jak to mówią \"I to minie...\" Nie ukrywam, że pewne spotkanie ostatnio trochę mi nastrój zepsuło i stąd te wiersze. Muszę to przetrawić i będzie dobrze. Na razie ciągle w biegu, ciągle muszę za czymś chodzić, coś załatwiać. Ale tak to jest, jak ktoś chce spełniać swoje marzenia... Opowiem o tym jeszcze w tym tygodniu, jak już wszystko będzie poukładane i w ogóle. Ależ się cieszę :) Nie ma co ukrywać :) :) :) !!!!!! A z tymi dziećmi... Masz rację. Takich to bez skrupułów... Alcolumb -----> ładne to ostatnie. Trochę... muszę przetrawić, ale naprawdę mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Maleńka :D Czekam zawsze na Ciebie 🌻. Wszystko się samo musi pozamykać i wyjaśnić . Wielu spraw nie da się przyspieszyć :D Spokojnej nocy i dużo sił 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłego dnia
życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam i zajrzałam i co ? Oprócz życzeń miłego dnia -nikogo:( Smutno , szaro i nie ma z Kim porozmawiać .Nie ma dzisiaj wierszy :( Śpicie, czy pracujecie ??? Do zobaczenia - mam nadzieję :D Pozdrawiam Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie jeszcze
lubię tu zaglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka, ja jeszcze muszę chwilkę ochłonąć ;) ale informuję wszem że może wreszcie spotkałem muzę :D Tyle na dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję 3 Grosze - mówiłam Ci przecież ,że Muzy są , tylko trzeba je dostrzec :D Niech Ci Muza doda skrzydeł i weny . Pozdrawiam i cieszę się . Dla Ciebie i Muzy po 🌻 Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×