Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość koda
Zapachów lekkich bedą nasze łoża Łoża jak grób głębokie...a w środku komnaty Będą dla nas w wazonach kwitły dziwne kwiaty (czarne róże) Rozkwitłe pod jaśniejszym błękitem przestworza Wśród mdlejących upałów ich woni ostatnich Dwa nasze serca będą jak pochodnie Co odbijają swe blaski szeroko i zgodnie W duchach naszych złączonych, tych zwierciadłach bratnich W mistyczny zmierzch, przez róże i błękity senne Niby łkanie przeciągłe, żegnaniem brzemienne Zamienimy jedynej błyskawicy lśnienie... A potem drzwi otworzy lekka dłoń Anioła Co radosny i wierny do życia powoła Zamącone zwierciadła i martwe płomienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koda
Witam:) Owszem byłam. Trochę się zatraciłam w życiu codziennym, ale już powolutku wychodzę na prostą. Jeszcze trochę i wracam do korzeni, tj. zakamarków mojej niespokojnej duszy.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata33 33
BIELĄ CZCI OKRYTE W PROMIENIACH ZIMOWEGO PORANKA STOJĄ DWA DRZEWA WIEKOWE JAK KOCHANEK I JEGO KOCHANKA RAMIONAMI GAŁĘZI SPLECIONE W TYM UŚCISKU TAK TRWAJĄ PRZEZ LATA PRZECIW BURZOM I WICHROM JESIENI PRZECIW ZŁU TEGO ŚWIATA NIEŚWIADOME UPŁYWU CZASU JAK POMNIKI WIECZNEJ MIŁOSCI Z PNIA JEDNEGO WYROSŁE DWA DRZEWA TKWIĄ W TYM NIEMYM UŚCISKU CZUŁOŚCI JUZ BEZLISTNE, NA WPÓŁ OBUMARŁE W SWYCH RAMIONACH TAK SĄ NIEPRZERWANIE CZY TAK MIŁOŚĆ WYGLĄDA NAJCZYSTRZA CZY TO WIERNOŚĆ I PEŁNE ODDANIE Juz dawno nie trafiłam na tak piekny temat na forum...ogromne gratulacje dla załozyciela topiku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KODA - cieszę się ,że wracasz do korzeni :) , bo cóż bez nich znaczymy ? Fajnie ,że wróciłaś też do mnie :D Mam nadzieję ,że będziesz tu zaglądać ;) Czekam ,więc:) Witaj BEATA 33 33 - tak , Radosy ma rację -pięknie napisane :) Myślę ,że tak mogłaby wyglądać prawdziwa miłość ..... Dziękuję za gratulacje za pomysł na topik . Miło mi :D Zapraszam ponownie i życzę Wam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi również bardzo podobają się wasze wiersze :) Chetnie poczytam więcej, bo zaledwie przez kilka stron przebrnęłam. Zdaje się że kiedyś też coś popełniłam, oj dawno to było i z pewnością nie tak ładne. :) Pozdrawiam was serdecznie i waszą nową stronkę też niesmiało odwiedzam :) Będę zaglądać :) I CZYTAĆ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ATYLKA! :) Serdecznie do nas zapraszam !! DO CZYTANIA , ROZMAWIANIA I PISANIA TAKŻE !!! Cieszę się ,że znalazłaś ten topik :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koda
Witam wszystkich cieplutko:) Skoro wracam powolutku ,,do świata żywych" chciałabym napisać wiersz, który powstał dla cudownego człowieka. Skryłam w szarym worku niepamięci moją opowieść pisaną o tobie Historię tworzoną ze strzępów uczuć Miłość pisaną wiatrem Dorzuciłam trochę niespełnionych marzeń Wyblakłych i społowiałych, Wysuszonych letnim słońcem ...i związałam mocno zielonym sznurem nadzieii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koda
Oj wspaniele:) Był okres, że zapominałam o tym, ale na szczęście wszystko już wiem. Wiem, że chcę z Nim być do końca moich dni.:) :) i On ze mną też, co jest dla mnie największą radością tego świata. Mam sukienkę błękitną Z koronki I oczy siwe jak niebo Zimowe Jestem mgłą Uważaj Bo zgubisz się we mnie... Pozdrawiam:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) :-) :-) \"\"pada snieg ...puszysty, bialy, miekki...w dali gdzies...warszawskie lsnia Lazienki...wszystko zlo...przysypie bialy snieg\"\"\" witam goraco - sniegowo - zimowo ;-) :-) :-) hey *Jagoda Lee* - miej super weekend - moze \"owocnym\" bedzie w Poezje wspaniala?? OBY! :-) Uklony dla Tworcow i dla Gosci odwiedzajacych te strone:-) 3majcie sie cieplo Wszyscy! :-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za przywitanie :) Ja również wam zyczę udanego weekendu! Idę spac bo miałam bardzo ciężki dzień... pranie mi sie pofarbowało.. ech szkoda słów 😠 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpieszę się usprawiedliwić!!! Złośliwość rzeczy martwych - komputer padł konkretnie i konsekwentnie odmówił posłuszeństwa - wymagana była interwencja panów w białych kitlach, którzy chyba puścili w ruch jakieś kaftany bezpieczeństwa na twardy dysk, albo elektrowstrząsy, czy też czego ich tam uczą w tamach tajników zawodu informatyka ;) Chciałam się pojawić, ale nie mogłam. Koli - nie obraziłam się, nie mogłam się odezwać, ale zaraz się poprawię. Jagoda - jak to jest, że kiedy mam w sobie tyle... wszystkiego, to słowa bawią się ze mną w berka, uciekają i chowają się po kątach pamięci? Siedzę nad kartką z piórem w ręce i po dłuższej chwili zabieram się za coś innego, a kartka pozostaje pusta. No nic, taki już mój los. Ale coś naskrobię, napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry *Jagoda Lee* i Reszta Swiata:-) super milego tygodnia , slonca w sercu - nawet gdy pada deszcz i wierszy prze-piek-nych zycze:-) :-) :-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANI :D MALEŃKA - BARDZO SIĘ CIESZĘ ,ŻE TO TYLKO ZŁOŚLIWOŚĆ RZECZY MARTWYCH , A NIE REZYGNACJA Z NASZEGO TOWARZYSTWA :) TAK TO JUŻ JEST - DUŻO EMOCJI ,DUŻO SŁÓW , DUŻO WRAŻEŃ -A TRUDNO TO PRZELAĆ NA PAPIER . BĘDZIE LEPIEJ , JAK WSZYSTKO SIĘ SAMO POUKŁADA I WTEDY ZACZNIESZ PISAĆ :) CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĘ :) RADOSNY - TOBIE TEŻ UDANEGO , CIEPŁEGO TYGODNIA ŻYCZĘ :) ŚCISKAM WSZYSTKICH ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Los schylkiem szedl ....w kolnierz chowal twarz...\"Budka Suflera:-) I czas mglisty, chmurny,wietrzny i mrozem pachnacy nam nastal ;-) C \' est la vie ! Ale w najponurniejszym dniu listopadowym moze swiecic slonce - jesli sami tego chcemy:-) :-) :-) Zatem : \"glowa do gory - haslo dnia!\" :-) :-) :-) *Jagoda Lee* - pozdrowionka Tobie sle i TYM, ktorzy tutaj bywaja \"duchem\" ino a szczegolnie TYM - ktorzy maja odwage cosik swego przedstawic - wiersze wpisac - przekazac innym swa radosc, smutek i zamyslenie... Nie mam do poetycznych linijek ani grama talentu Ale nie opuszcze optymistycznego okretu;-) Wysylam Wam siedem kilogramow slonca Malo forsy a miesiaca nie widac jeszcze konca;-) No? Czy jest to poezja zyciowo - zaangazowana ? hehe hehe hehe 3majcie sie Rodacy - kto moze - skoczy do pracy A kto nie moze - niech odwiedzi loze;-) amen;-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich. Właśnie wróciłam z uczelni i za chwilę zasiadam do oglądania \"Magdy M\" (skrzywienie zawodowe :p), a potem gorąca herbatka i kolejna doza uczenia się (ble :( ) Mam dość i chcę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"\"nauka to potegi klucz w tym moc - kto wiecej umie \"\" wiec ucz sie - ucz - melenka:-) - ucz ;-) bys nie zginela w tlumie\"\"\" samych 5tek albo.. 6-tek zycze *malenka-kobietko* :-) i za.. 30 lat ...usmiechniesz sie do tych lat durnych- chmurnych - wspanialych-amen:-) uklony dla Szefowej tej strony = *Jagoda Lee* :-)))))) + ogolne pozdrowionka:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam Wszystkich
dla Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×