Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

wtorkowe *dzien dobry* :-) *Jagoda Lee* - dzieki za odzew - nic to..nie trace nadzieii , ze jednak znajde ten Spiewnik Krakowski:-) pozdrowionka:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE !!!! CIESZĘ SIĘ ,ŻE TU DOTARŁAŚ SENSI :D FAJNIE ,ŻE CI SIĘ TU PODOBA :) JEŻELI CHODZI O POCZTĘ - WSZYSTKO MOŻLIWE .TECHNICZNIE JESTEM KIEPSKA , MIMO TO DZIĘKI W TAKIM RAZIE ZA MAILA 🌻 KOLI - WIEM , OBIECAŁAM .WSTYD MI , POPRAWIĘ SIE .DO KOŃCA TYGODNIA , COŚ PRZEŚLĘ .ZGODA ???:D A NA RAZIE ,PRZESYŁAM 🌻 RADOSNY - WITAM :) DLA CIEBIE TEŻ 🌻 A CO TAM - UWIELBIAM KWIATY I SKORO ICH NIE DOSTAJĘ, TO CHOCIAŻ JE ROZDAJĘ :D WSZYSTKIM MIŁEG DNIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Alcolumb wiersze juz dodane :). Wszystkich miłośników poezji Alcolumb\'a zapraszam - 36 wierszy w jednym miejscu. Istna rozkosz dla duszy :). Jagódko trzymam za słowo. Maleńka kobietko, a Ty? A inni? Nie zdecydujecie się? Czekam na Was :) Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Maleńka kobietko - sprawdziłam, dziękuję, wiersze ukażą się wieczorkiem :). Do wszystkich;) Ja chętnie skopiowałabym to co zamieszczacie tutaj u Jagody, ale niestety nie mogę zamieścic u siebie Waszych utworów, bez Waszej zgody :(. Czytam te utwory, które tutaj sa zamieszczane i wiele bardzo mi sie podoba, dlatego tak często zabiegam o Wasze \"względy\" ;). Pozdrawiam i życze udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srodowe *dzien dobry* *Jagoda lee*:-) und Reszta Swiata;-) Uklony dla-->> *koli* ---- przewedrowalo sie przez Twoja Strone Internetowa i sle gratulacje :-) Moje poematy - pikne und zwariowane Pozostana w mym sercu - tylko tam sa schowane ;-) :-) czyli...jestem ino konsumentem Waszej Poezji :-) Piknego dnia zycze ! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Smuteczku :) serdeczne dzieki :*, a moze zawitasz u mnie tam gdzie nie mogę tu napisać? ;). Zapraszam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erl
Nigdy nie pisałe wierszy ,ale jeszcze niedawno jokoś mnie natchęło ,i napisałem coś takiego : Czarne drzewa powoli, puszcają pąki nieśmiałe, moje serce bardzo boli, bo odeszłaś nie żegnając się wcale. Gdy szliśmy razem we dwoje, Zima białe dywany, Ścieliła pod stopy twoje Mówiłaś do mnie kochany Budzę się jak te drzewa Czy to był tylko sen ? I wszystko mnie zdumiewa zniknęły twoje włosy jak len Została tęsknota smutek Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietko, Twoje wiersze już można podziwiać na stronie :). Jagódko z dodaniem Twoich poczekam na dosłanie reszty. Mam jednak prosbę do Ciebie - odzielaj poszczególne utwory jakims znakiem, gwiazdką, czy numerkami. Nie chciałabym czegos pomieszac przy dodawaniu :(. Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Erl :D Fajnie ,że nas znalazłeś :) Miłego dnia :D KOli - coś jeszcze dosłałam .Na razie - u mnie posucha :( POzdrawiam :) Witam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jagódko dziękuję za wiersze - już są dodane. Miłego dnia życze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dzisiaj pusto
przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata33 33
słodkich snów Wam zycze...jakos ostatnio brak u mnie weny do pisania...ale zaczekam...to samo przychodzi...Ktos mi kiedys dobrze poradził...nie spiesz się...poczekaj...to samo przyjdzie....więc czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata 33 33 - tak , czasami warto czekać :) Ja też , więc poczekam na Ciebie :) Na razie , na początek tygodnia 🌻 Dzień Dobry Wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak... Postanowiłam coś zrobić ze sobą. I tak... Nowa fryzurka, nowy image, dobre samopoczucie... kurcze, tak można żyć :) Pozdrowionka dla wszystkich. 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka -brawo !! Tak trzymać :) Tylko szkoda ,że nie mogę tego zobaczyć :( Mam jednak wrażenie ,że jest super ! Miłego tygodnia z nowym wizerunkiem :D Witam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie coś
bo ,ja nie umiem ,a chcę poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×