Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

słowa, słowa, potoki słów setki czarnych literek skaczą i tak nie wyrażą burzy uczuć, która w nas szaleje co noc ja marzę, Ty marzysz, myśli podążają razem w jedno, pieszczotliwie nawołują się, zataczając koła wokół księżyca, cicho już, nie mów nic więcej, przenieś się w to tajemne miejsce, tylko Ty i tylko ja i ciepło świec, od nas zależy co z tym zrobimy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze dłonie spotykają się bezszelestnie, są dwa serca bijące, dwie głodne dusze wpatrzone w siebie w geście oczekiwania i tylko oczy skrywają burzę uczuć nadaremnie... I...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> Było świetnie!!! Cudownie i wspaniale!!! Jeszcze do mnie nie dociera, że moja koleżanka ma to już za sobą... Dla mnie to kompletna abstrakcja, ale oni... oni są dla siebie stworzeni, a wczoraj byli oboje tacy zupełnie i niesamowicie szczęśliwi... A twoje wesele? Udało się? Dobrze się bawiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja wiersz
dupa, kupka, księżyc trupa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - to miłe patrzec na dwoje kochających się ludzi :) Ma się wtedy wrażenie ,że jednak świat nie jest taki zły i czarno -biały :) Fajnie ,że zabawa była udana .Ja też bawiłam się do białego rana -dobrze ,że miałam drugie buty ;) Pozdrawiam upalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"juz za pare dni, za dni pare, wezme plecak moj i gitare \"...lalala witam goraco *Jagoda Lee* i *malenka* i Poeci !:-))) Tajemniczy - extra 3 * * * wbijam do Dziennika Klasy...hehe Piszesz \"przemawiajaco\" dla kazdego -zatem - gratulacje Tobie sle:-) 3majcie sie zdrowo i wesolo Wszyscy:-))) pozdrowionka! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Maleńka -juz niedługo poczujesz wolnośc i wiatr we włosach ;) Radosny - gdzie bywasz ,że tutaj Cię nie widac ? Ps. Nie wbija mi się literka \" ci \" ( z kreseczką ) wiec jest \"c \" Przepraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc pocałunkami zamyka mi tęskniące jeszcze za snem powieki szepcze opowieści utkane z wody majaczące na horyzoncie spragnione przywdziania mglistej powłoki dnia śnię o życiu Nie wiem, czy to już tutaj wrzucałam. Znalazłam to właśnie i jakoś tak odpowiada mojemu obecnemu nastrojowi. Smutek mnie dopadł i przytłacza powoli do ziemi. Samotność mnie prześladuje... Nie ważne... Będzie lepiej, tylko teraz jest trochę niefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno u was nie byłam Jagoda :) serdecznie pozdrawiam i obiecuję poprawę :) nie ma cię a ciagle jeszcze czuję twój zapach spojrzenie dotyk rąk muśnięcia warg słyszę jak do mnie szepczesz dresz przechodzi mnie na myśl o tym że już nigdy... że zawsze będziesz już tylko zakazanym marzeniem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOchane :) Maleńka -będzie lepiej 🌻 .Życie nie lubi próżni i często nas zaskakuje :D Ściskam i przesyłam dobrą energię . Znajoma - przyjmuję przeprosiny;) i liczę na poprawę :) Cieplutko pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz trochę nie naszej poezji ;) zakuło zabolało jak zwykle się połamało serce od pragnień że nie zgadniesz w roztargnieniach przepadłem nie odpowiadam za wiersze napisane przeze mnie najśmielsze ja po prostu pragnę po prostu nie jak popadnie kiedy dotykam cię potajemnie nic nie zostaje ze mnie język przygryzam w ćwierć słowa by jak wtedy nie zwariować w głowach zaświtało jak zwykle twych ust za mało świt od mignięć że bolą oczy a ty za często pytasz czy odpowiadam za gesty przyciszane pościeli szelesty ja po prostu pragnę po prostu nie jak popadnie kiedy dotykam cię potajemnie nic nie zostaje ze mnie język przygryzam w ćwierć słowa by jak wtedy nie zwariować J.W. dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ------> Ja mam wakacje dopiero od dzisiaj... w każdym razie trochę wakacji :) Plany wakacyjne mi się posypały i w tym roku zostaję w Polsce... Może tylko jakiś mały wyjazd tygodniowy, żeby się rozerwać. A poza tym jakąś pracę trzeba by znaleźć, żeby czasu tak kompletnie nie tracić. Zobaczymy... Na razie odpoczywam - od teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka- napisz wiersz , podumaj , obejrzyj dobry film , napij się pysznej kawy i ciesz się spokojem i chłodem :D Cieplutko pozdrawiam i przesyłam wiele uśmiechów :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×