Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Jagódko tak jakos mi sie nieswojo idzie spac bez przeczytania Twojego codziennego dobranoc...gdzie sie podzialas nasza\"mamusiu\"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo chcę uciec wybrać drogę gwiazd i księżyca szlakiem dawnych podróżnków odkryć słońce przejśc stopami przez ogień stopami bosymi lecz z lodu obejrzeć wielbłądy karmazynowych piratów poznac przeciąg iglo i zapach lepianek bez butów i kurtki zwiedzić lodowe skały porozmawiać z niedzwiedziem polarnym podać rękę foce tak bardzo chcę uciec tam gdzie nie dociera dzień gdzie płyną słodkie rzeki drzewa dają cień śpiewają ptaki i ludzie żyją zyciem swoim nie innych czekam tylko na pociąg niewidzialny..... Witaj Jagodo! Nie zapomniałam o Tobie, tylko czasu na wszystko brak... Wiosna, maj, praca, dziecko, i padam wieczorami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i przepraszm ,że wczoraj nie było DOBRANOC ( położyłam się na chwilę i obudziłam się już dzisiaj :) ALE DZISIAJ MÓWIĘ WSZYSTKIM DZIEŃ DOBRY :) :) SMUTNA DUSZO - GRATULUJĘ MATURY ,ALE NAJBARDZIEJ TEGO DRUGIEGO SZCZĘŚCIA - \'\'....... BYLE SIĘ NGDY NIE SKOŃCZYŁO , TO WSZYSTKO CO OD CIEBIE MAM .\" BUZIACZKI :) TO MOŻE I JA MOGĘ - WIEM , WIEM -CZASU BRAK , ALE WPADAJ CHOCIAŻ NA CHWILĘ . DZIĘKI ,ŻE SIĘ ODEZWAŁAŚ :) POZDRAWIAM SERDECZNIE !!! CENTURYCHILD27-WITAM U NAS . JASNE ,ŻE POCZYTAM :) JAK STWORZYSZ COŚ NOWEGO - ZOSTAW U NAS :) POZDROWIENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam Cię Jagoda
czasem tu zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich serdecznie:) Dorzucam coś od siebie ,jak zwykle coś kobiecego ,banalnego i o miłości;);) Szukam cię W płatkach stokrotki W deszczowych dniach Kawowych wieczorach Musze być silna Musze byc dzielna I z nosem w górze Wypierać się marzeń Żyje w teatrze Czekam Aż podejmiesz walke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lilii wodnej
Tego nie napisał Twój męzczyzna. To są słowa piosenki. Nie pamiętam niestety tytułu ani autora słów. Nie pamiętam ( a własciwie nie jestem pewna) kto jest wykonawcą. Zatem nie przypisuj swojemu facetowi tych słów i więcej się nie chwal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te słowa powiedział Jej mężczyzna - do niej . Może tym się pochwalić :) Lubię ludzi ,którzy umieją mówić o swoim szczęściu :) Pozdrawiam Cię z uśmiechem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez Ciebie mój świat
zapadnie w sen zimowy . Czy jeszcze kiedyś przyjdzie wiosna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez Ciebie mój świat zapadnie
w sen zimowy ,bez nadziei na wiosnę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lilii wodnej
A ja lubię takich, którzy nie tylko mówią ale i ich czyny świadczą o spełnieniu w miłości. A jak się kogoś cytuje to powinno się o tym powiedzieć :) Też Cię pozdrawiam Jagodo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubię takich ,którzy czynem i słowem wyrażaja swoją miłość :) Pozdrawiam ponownie ! Czarniejszy .....- chyba lubisz robaki ...:) Często o nich piszesz :) Pozdrawiam żartobliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu tu jestem
🌼🌼 🌼 na razie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak on zna wszystkie teksty na pamięć:) poza tym sam tworzy:P tak mowił do mnie:) owszem czynem i słowem:) ale słowo równie cenne, miłe duszy:) a że ja nie znam tekstów jak on na pamięć zatem mowie, ze on, bo do mnie mowil:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo powiedziałam :) Też bardzo lubię czułe słowa, a mój mężczyzna (niestety) mało ich zna .... Pozdrawiam niezmiennie i z uśmiechem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czułe slowa mów do mnie szeptaj "mów do mnie" mów mów do mnie mów do mnie jeszcze przechodzą mnie wtedy dreszcze mów do mnie mów nie przestawaj A z każdym słowem siebie dawaj:)❤️ mów do mnie... jeszcze... czuje dreszcze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohohoh
co za wypociny -bleeeeeeeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla ciebie wypociny dla kogos mowa serca:) mwo do mnie zawsze pisz wiersze, wiele tu ich dla mnie:) a niki to rzecz zbedna, trzeba sie nameczyc z dodatkowym pisaniem:) serce sercu slowem ciałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodna _Lilio -trzeba robić to , co uważa się za słuszne i co daje radość ( pod warunkiem ,że nie krzywdzi się innych). Zawsze i tak znajdą się \"życzliwi\", którzy będą podcinać nam skrzydła . Nie wolno im na to pozwalać :) Pozdrowienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze i tak znajdą się \"życzliwi\", którzy będą podcinać nam skrzydła . Nie wolno im na to pozwalać :) to prawda, szczegolnie w milosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Szukam kogoś, kogoś na stałe, na długą droge w dal, Szukam kogoś na życie całe, Na wspólny śmiech i żal. Niechby miał choć pare groszy, I w oczach ciepła dość, Niechby nie był wśród ludzi najgorszy, I niechby mnie kochał, kochał jak ja jego. Ech, czy znajde takiego, Czy taki tutaj jest, szukam kogoś do śmiechu i do łez.\" Refren z \"Weselnych dzieci\" Agnieszki Osieckiej. Śpiewała to Urszula Sipińska . Muzykę napisała Katarzyna Gertner. Śliczny utwór. Pozdrawiam Was serdecznie i zapraszam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzęczenie much nieznośne wciąż w mojej głowie i charkot z zarzynanego gardła otumanionego milionem cząsteczek nikotyny lub cisza przejmująca i całkowita nie słyszę nawet swojego oddechu... może ja już nie żyję? i ta nieznośność samotności miliony myśli i nagromadzone słowa których nie mam do kogo wymówić czy to choroba? czy śmierć jest stanem świadomości? zginęło moje ego nie narodziło się kolejne ci ludzie... to oni mi pomogli umrzeć... włożyli żyletkę do ręki ostrym piórem poniżając językiem zbyt obrazowym by mógł być prawdziwy stworzyli piekło moi najbliżsi.... moja wielka rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×