Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

mam ostatnio wenę ale na inne wiersze. Te to archiwum, dużo się zmieniło. Jak moje nowe pomysły dojrzeją to też je przedstawię chociaż wydaje mi się że są fatalne. Ale dziękuję Jagodo za jakieś odblokowanie mnie psychiczne bo inaczej pewnie bym się nie odwarzyła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH - nie mogłam znaleźć topiku ;myślałam,że już go nie ma . Na szczęście jest:) . Lubię tu bywać i już . WITAM CIĘ WIERSZU 1888- WIEKI CIĘ NIE BYŁO .CO SIĘ Z TOBĄ DZIAŁO ? MAM NADZIEJĘ ,ŻE JUŻ NAS NIE ZOSTAWISZ.POZDRAWIAM:) TO MOŻE IJA MOGĘ - CIESZĘ SIĘ ,ŻE CIĘ ODBLOKOWAŁAM !!! 🌼dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIERSZU 1888- nie śpisz ,ale Cię nie ma . W takim razie do jutra :) Odezwij się jutro ! ŻYCZĘ WSZYSTKIM SPOKOJNEJ NOCY. DOBRANOC🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 Maja 2006 - otwieram tutaj -nowy dzien - tworczosci Choc po przebalowanej nocy jeszcze kac we mnie gosci;-) %...............%.............% ;-) ;-) ;-) Dzien dobry zycze--->*Jagoda Lee* i Tym , ktorzy tutaj pisza:-) Pozdrowionka:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża******
Witam , fajny topik :) Piszcie więcej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię -Różo ( bez znaczków , nie wiem skąd się biorą). Dziękuję ,że podoba Ci się tutaj . Z pisaniem ostatnio krucho- nie da się tak na zawołanie . Może później . Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat:;-) \"gdy los cie rzuci, gdzies daleko stad , gdy poznasz zycia smak....urwanie tekstu ....powrocisz tu --zza siedmiu gor i rzek --powrocisz tu---powrocisz --dobrze wiem\" -;-) W TYM POKOJU PUSTKA SWIECI MAMY WTOREK - ZYCIE LECI JEDNI BIEGNA NA ZAKUPY INNI TWIERDZA - ZYCIE JEST DO DUPY KIEDY FINAL DNIA NASTANIE ZACZNIE ZYWSZE SIE PISANIE ;-) Wtorkowe pozdrowienia dla *Jagoda Lee* sle wierny konsument tej strony :-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w głowie myśl tylko słów jeszcze brak wezmą długopis może się narodzą nie mogę ich zapisać na kartce wyglądają pusto i są takie zimne spróbuję później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jutro coś napiszę
Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o Tobie nie zapomniałam! siedząc wśród martwej morfologii rozleniwionych rozumów opowiadam złe bajki dobrym dzieciom czy wierzą? nie wiem bazgroły z paluchów czerstwego chleba i wiedźma budująca szklany dom na piasku żadnej księżniczki... nic dobrego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja mogę -JESTEŚ JESZCZE ?? Mam nadzieję ,że o mnie nie zapomnisz .. Inny ten Twój wiersz,ale mnie się podoba . Eksperymentuj dalej. POzdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Cię nie ma :( W takim razie na dobranoc. posprzątane mieszkanie pachnie zwietrzałą kawą ( nigdy takiej nie lubiłam), piję kawę mocną i czarną jak twoje oczy -wczoraj pachniało tutaj twoją obecnośćią , dzisiaj zapach pustki rani moje ciało posprzątane mieszkanie nie ma już duszy PS. ODEZWAŁAŚ SIĘ DO KOLI? DOBRANOC 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ktos nie spi --aby spac mogl ktos\";-))) kac zakonczony..hehe...czas na regeneracje senna;-) zycze Wam DOBREJ NOCY :-) :-) :-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tu wczoraj
Chciałam tylko Was pozdrowić 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRASZNIE TU PUSTO - WSZYSTKICH CHYBA ,LOS RZUCIŁ W NIEZNANE KRAJE :( . JAK JUŻ WRÓCICIE , ZAPRASZAM !! INACZEJ TOPIK W SPOSÓB NATURALNY ZAKOŃCZY ŻYWOT. CÓŻ , NIC NIE TRWA WIECZNIE . CO SIĘ ZACZĘŁO , KIEDYŚ MUSI SIĘ SKOŃCZYĆ ..... BĘDZIE MI ŻAL ,BO PRZYWYKŁAM JUŻ DO TEGO MIEJSCA . JESZCZE NA WAS CZEKAM . CO BĘDZIE DALEJ - CZAS POKAŻE . WSZYSTKICH SERDECZNIE POZDRAWIAM 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam skrzydła A na nich piękne rzęsy Którymi cię uwodze Mam rózki A na nich ostre kolce Którymi cię ranie Już wiesz że moje usta Nie pieszczą słowami Moje dłonie wytrzepują wiatr Z twoich włosów Witam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich i pozdrawiam
chwilowo tylko tyle i jeszcze jedno -trzeba wierzyć w cuda , bo choć rzadko ,ale sie zdarzają :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×