Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Jeszcze zajrzałam na chwilkę i co widzę ? CZY JOACHIM PISANY PRZEZ ''CH '', TO TEN SAM Z PIERWSZYCH STRON TOPIKU JOAHIM PRZEZ SAMO'' H ''??? Czy to zbieg okoliczności ? Niemniej serdecznie pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim
spotrzegawcza jesteś E...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Joahimie :)I jednocześnie żegnam na tydzień , za godzinę wyjeżdżam . Jeszcze jedno , co Cię skłoniło ,żeby znów tu zajrzeć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joahimie - znów pytanie zostawiasz bez odpowiedzi , pewnie znów pojawisz się kiedyś nagle i niespodziewanie :) Taki Twój urok :D POzdrawiam i do poczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim
Jagódko miłego wypoczynku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka_kobietka
Tutaj nie ma polskich znakow, wiec z musu na pomaranczowo. Nie przeczytalam, bo mam tylko kilka chwil... Pozdrawiam wszystkich... 🌻 Za niedlugo bede miala z pewnoscia mnostwo drobiazgow zeby je tutaj zamiescic... Powiem tak... Mozna pisac nie tylko na czarno... Mozna pisac we wszystkich kororach teczy... Ja sie tego powoli ucze :) Joa(c)him -----> 🌻 Jagoda -----> 🌻 radosny -----> 🌻 I 🌻 dla kazdego kto tu bywa... lato juz sie konczy, trzeba je zbierac i zasuszac... Do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
letnie pozdrowienia tutaj zostawie dla *malenkiej-kobietki*:-) masz racje-- nawet czarne litery moga promieniowac wszystkimi kolorami teczy - jesli taki nastroj Tobie pisany wlasnie - to ciesze sie razem z Toba:-) *Jagoda Lee* relaksuje sie caly tydzien - wroci - i dostaniemy laurke pochwalna ;-) bo cosik tutaj wpisalismy ..hehe 15 sierpnia 2006 :-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś odrzuciłam ochotę kochania..... przez Ciebie zraziłeś mnie! Nic mi sę nie chce,ani jeść,ani spać,nic. Ale to nie waze bo ...starzejemy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest póżno! jest bardzo póżno! Jest bardziej pózno niż myślisz! ale to moja wina bo to ja nie umiem kochać. A mimo to wciąz trwamy i ciągle jeszcze ,, gramy\'\'....... czy my sie jeszcze kochamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15. 08.06 Twoje urodzinki!Kochanie! A to dla Ciebie: Bądż i miej to co chcesz! Dawaj i bierz Ufaj i wierz uśmiechaj się i płacz Mów i milcz Spij i śnij Po prostu Kochaj i Zyj bo ja Ciebie ........!!!!!!!!! przeciez wiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie gdzie jesteście? Wygadajcie się przez wiersz! Będzie lżej naprawdę!CZEKAM I POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula_r
Hej! Sluchajcie mam wileka, ogromniasta prosbe: czyu ktos z Was zna jakies piekne wiersze o milosci w jezyku angielskim? Moj ukochany jest anglikiem, niedlugo jego urodziny, prezent kupiony ale chcialabym na kartce urodzinowej napisac jakis piekny wiersz. Szukalam w wyszukiwarkach ale niestety nic nie znalazlam:( Bede wdzieczna za wszelka pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc dla Anuli_r
"I Will Always Love You" Nothing stays the same. Sunrise becomes sunset ; Morning turns into night ; An angry storm can turn Into a gentle breeze; A tiny seed can become a Towering tree ; A lowly caterpillar Transforms into a Colorful butterfly ; A child grows into a man. Life goes on. Seasons change. Circumstances change. People change. But I know That I will always love you No matter what happens Or whatever changes That will take in our lives . --->>"wszyskto sie zmienia, kazdemu wschodowi slonca towarzyszy jego zachod... dnie przechodza w noce, po straszliwych burzach, wieja lagodne wiatry.. ........ Zycie idzie dalej, pory roku zmieniaja sie. otoczenie sie zmienia ludzie wokol mnie sie zmieniaja... lecz ja wiem, ze bede Ciebie zawsze kochac , obojetnie co sie stanie, cokolwiek sie zmieni, Naszej Milosci to nie zmieni..." v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WŁAŚNIE WRÓCIŁAM I CHCIAŁAM SIĘ Z WAMI PRZYWITAĆ 🌻 FAJNIE ,ŻE WCIĄŻ TU WPADACIE :D O !!!! WITAJ MALEŃKA 🌻ZDOBYŁAŚ JUŻ ANGLIĘ ?:D TERAZ IDĘ SPAĆ , DO ZOBACZENIA PÓŹNIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłej niedzieli
życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodo pozwole sobie skorzystać z Twojego topiku.......... ktoś z daleka proszę, skontaktuj sie ze mną. Pilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziendobry jagoda :) wróciłaś.. ja tez :) dzisiaj rano :o przespalem z godzinke i do pracy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorkowe - deszczowe - *dzien dobry* *Jagoda Lee* i Poeci nieobecni tutaj cialem ale moze chociaz duchem?..hehe Wierszy potrzebuje Narod ! Wierszy! Wiec piszcie i eksponujcie tutaj ! amen;-)) pozdrowionka ! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
** przechodzisz zabierasz ze soba resztki radości nawet bez spojrzenia resztki nadzieji zabijasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×