Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

WITAM WSZYSTKICH PO TYGODNIOWEJ PRZERWIE :D CIESZĘ SIĘ, ŻE WCIĄŻ TU ZAGLĄDACIE :) SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA NALEŻĄ SIĘ TOBIE RADOSNY 👄 DZIĘKI ZA OPIEKĘ NAD TOPIKIEM . DLA CIEBIE ODE MNIE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Radosny 👄 Masz rację , tu nawet goręcej ,bo nie ma wiatru od morza :) Wypoczęta , uśmiechnięta i gotowa na nowe wyzwania :D POzdrowienia i dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedzialkowe - sloneczne -*dzien dobry* dla--->>*Jagoda Lee*:-) i ...Poetow:-) Mysle, ze wpadnie tutaj --co-naj-mniej !...4rowiersz grecki ?;-) pozdrowionka! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak ktoś z daleka
Kwiaty kłamstwa budzę się co rano praca dom ty za co przed laty jedyna oddechu sprawczyni dziewczyna za zasłoną oczu dziś czai się miłość zabójcza na ustach twa szminka jej cień i skóra czysta ulice się nie śmieją słońce cieniem smaga okna płowieją w pokoju obok dzieci niczego nie świadome śpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak ktoś z daleka - a może jeszcze raz poszukać w tej Dziewczynie swojego oddechu i sprawdzić - może wciąż ulice się śmieją? Pozdrawiam 🌻 .Ładny ten wiersz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor *Jagoda Lee*:-) echneeeeeee sobie, przelkne straty monetarne i - nadam: jakos to be !;-) Dziekuje za pozytywne mysli i pozdrawiam ser-decz-nie Ciebie:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :D Radosny - jeżeli chodzi tylko o straty monetarne - to nie jest tak źle.Wszak pieniądz, rzecz nabyta . Trzymaj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam;-) i...znow...\"sloneczny zar sie z nieba leje, Europa cala juz od rana pustoszeje\",,;-) ;-) Kto moze skacze nad morze ...a kto nie moze...ten bezurlopowy zywot orze..;-) hehe Masz racje *Jagoda Lee* ... to tylko monety...wiec...juz 1szy szok minal;-) pozdrowionka sle! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce... słońce... słońce... uffff Nie dziwię się że moje muzy dalej na urlopie... Witajcie, długo mnie nie było, ale niestety komputer (niewdzięczne bydle) zrobił sobie także urlop od działania czym kompletnie mnie zdenerwował. Mam nadzieję że juz odpoczął i zacznie chodzić tak jak powinien. Jagodo jak po wakacjach? Opalenizna piękna i brązowa? Pozdrawiam gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Panstwu i.. *Jagoda Lee*:-) :-) ...wentylator juz pracuje i ciut chlodu obiecuje... letni (konieczny) rym - wspanialy..hehe a gdzie sa nasi Poeci ...Jagodo ??? GDZIE?????????????? \"pod niebem chcialbym spac, z taborem chcialbym isc, lecz musze ludziom grac- co noc jak dzis\"-spiewal \"piekny cygan..hehe i moze nasi Tworcy rymow i nie-rymow --spia gdzies pod niebem Wloch, Grecji lub Szwecji ? milego urolpu wszystkim zycze ! pozdrowionka! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam To może i ja mogę :D Wyjazd się udał , opalenizna średnia - dzieci wymagają szukania cienia :) Ostatnio , nic nie piszę - słońce wypala natchnienie :D POzdrowienia dla Ciebie ! Radosny - Poeci też ludzie - mają prawo do urlopu :D Mam nadzieję ,że wrócą jesienią :D Brak słońca pobudza wyobraźnię i porusza struny , odpowiedzialne za pisanie . Pozdrawiam ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*dzien dobry*--->>*Jagoda Lee*:-) :-) :-) wyglada na to, ze iny MY narazie - w te upalne dni - znajdujemy resztki energii - co by tutaj zajrzec;-) powoli mam \"dosc\" tego pieknego lata...hehe hey Dziewczyno! --a gdzie jest Twoj *Poemat Grecki* ? ? ? ;-) wysylam 10 kilo *natchnienia* - co bys tutaj w slowa ujela przezycia urlopowe-amen;-) pozdrowionka! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH - PRAWIE NIE MA MNIE W MIEŚCIE , STĄD NIE MA MNIE TEŻ PRZY KOMPUTERZE :D DZISIAJ WRÓCIŁAM , WIĘC WSZYSTKICH POZDRAWIAM :D BYLE DO ZIMY ( HA , HA , HA ) POZDRAWIAM I 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
00:50 kici zamykam się w twoich oczach i ląduję nieprzytomnie w koniczynę w poziomki i w pośpiechu bez pamięci chciałbym wtedy odnaleźć na kuszącym nagim brzegu jednocześnie i skwar i chłód i oprzeć głowę w madrygale westchnień słów i szeptchichotów w rozlewiskach twoich warg osunąć się w nieskończoność i (p) osiąść na mieliźnie twojego brzucha w gęstym jak syrop labiryncie czułych pieszczot szukać w tatarakch twoich rzęs zgubić myśli o powrocie i rozchmurzyć czarne niebo w tysiąć gwiazd na wesołych twych policzkach tulić marzenia pachnące moimi pocałunkami i zatopić się i kołysać na falach twoich włosów tak bez przerwy bez wahania i choćby na niby 01:06 podoba mi się niech tak się stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
to 'kici' napisal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki jagoda za zaproszenie postaram się tu zaglądać ale u siebie tez zostanę ;) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×