Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Moja dewizą jest miłość do życia i nawet koszmar częstego mycia, nie może zaślepić tej namiętności, bo odnajduje w niej tyle radości Cieszę się ze wszystkiego co mnie otacza, bo tylko samobójca nad swym losem rozpacza, tyle jest przecież spraw do załatwienia, a życie wciąż biegnie i wciąż coś się zmienia Najważniejszy jest uśmiech na twarzy i dusza wesoła, która czasami pomarzy, o wielkich sprawach niedalekiej przeszłości należącej do mojej, wiecznej młodości, I chociaż życie doświadcza boleśnie, nigdy nie należy załamywać rąk, trzeba iść przez trud i cierpienie by zrealizować największe marzenie. Sz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O piękna ! Wschodzisz słońcem w mym sercu, Padasz deszczem w pochmurne dni, Śmiejesz się różnokolorową tęczą, Dotykasz w każdym porywie wiatru. O bogini ! Kto raz zobaczył Twe rozmarzone oblicze Ten tonie w objęciach dzikiego szaleństwa, Śnić o Tobie to za mało, Pożądać Cię to o wiele za mało, Ulecieć wraz z Tobą do nieba I być, tylko być .........., z Aniołem. Sz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby określić karmin moich uczuć barwy kwiatów zabraknie;) I słów nie wystarczy we wszystckich alfabetach swiata by powiedziec i wymalować tak barwnie jak tęcza na Niebie że Amor omnia vinvit:) Miłości nie straszne zycie;) I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi, gdy Cię nie ma mój mroczny aniele. Łzy z oczu płyną, jak rosa, co miast trawy, zdjęcie twe oblewa. Żal duszę ściska i porywa w otchłanie i przepaści zapomnienia. Sen morzy lecz jak spać tu? Bez twych cynicznych słów, bez ciepła rąk, włosów zapachu, bez Ciebie, bez twej obecności. Bez oczu blasku, dzikich i nieprzeniknionych. Jesteś jak krzyżówka bez rozwiązania. Co w twej głowie siedzi, co rodzi się, co umiera. Któż to odgadnie, któż zdoła? Tak czy inaczej jedno jest słowo, którym obdarzyć mogła bym ja Ciebie. Słowo co leczy, słowo co zabija, co mąci zmysły, dłonie do się zbliża. Brzmi jak śmiech dziecka, jak pszczół bzyczenie, Jak radość, jak szczęście, chlupot wody i szum wiatru;-) N. dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje błękitne oczy Zakochane, pełne radości Dają mi pełnię szczęścia I chwile cudownej miłości. Chciałbym być zawsze z Tobą Kochać Cię całym sobą Zanurzyć się w marzeniach Umrzeć w Twoich ramionach. Chciałbym wędrować po niebie Odnaleźć ścieżki naszej miłości Przeżywać rozkoszne uniesienia Chwile cudownego spełnienia. Jesteś oceanem mojej miłości Aniołem, który w mym sercu gości Chciałbym by to trwało wiecznie Być z Tobą ostatecznie... S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś delikatna jak płatki róży Cudowna jak wschodzące słońce po burzy Zauroczyłaś mnie swoim uśmiechem Obezwładniłaś gorącym oddechem. Szukam Cię wszędzie Na niebie wśród gwiazd W mym sercu gorącym W blasku słonecznego dnia. Słyszę Twój głos Szept Twoich ust Czuję ciepło Twego ciała Dotyk Twoich rąk. Jesteś moim szczęściem Jesteś moim marzeniem Chcę żyć tylko dla Ciebie Być Twoim przeznaczeniem;-) S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepłym wzrokiem na mnie patrz Mów do mnie tylko tak Że Ci ciągle mnie brak Lubisz słów moich smak. Mów do mnie tak Że cały nasz jest ten świat Uczucia słodki mają smak Miłość połączy nasze serca dwa. Mów do mnie tak Kiedy przyjdzie na to czas Że mi oddasz swoją duszę I dostarczysz wielu wzruszeń. Mów do mnie tak Że mnie kochasz mimo wad Gwiazdkę z nieba chcesz mi dać I zatrzymać szczęścia czas;-) S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dni pełne zdarzeń Niezapomnianych wrażeń Gdy skończy się nasza miłość Pozostaną tylko chwile marzeń. Miłość należy pielęgnować Szanować nasze uczucia Bo kiedy ją odrzucimy Serce na zawsze stracimy. Nie zapominajmy o miłości Bo miłość sprawia dużo radości Daje nam szczęście, cudowne spełnienie Duszom naszym rozgrzeszenie. Nie zapominajmy o miłości O chwilach pełnych emocji Gdyż smutkiem się okryjemy I w zapomnienie odejdziemy. Nie zapominajmy o miłości Pełnej cudownej słodkości O naszych ciałach podniecanych Cudowną rozkoszą przeszywanych.;-) S. Dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło Cię czytać Tajemniczy :) Za wytrwałość ode mnie 🌻 Dzień Dobry - dzisiaj ostatni dzień karnawału :) Miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłego dnia*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko - nie bądź smutna :) uśmiechnij się :) to dla ciebie :) Twoje słowa jak spadające krople, Odbijają się echem w studni moich pragnień, Twoje słowa jak czułe usta, Pieszczą moje myśli, Kradną skupienie, Twoje słowa jak kwiaty, Roztańczone kolorem, rozśpiewane zapachem, Wabią mój wzrok, Twoje słowa jak niezbadana galaktyka, Usiana miliardem znaczeń, Mrugają do mnie, Twoje słowa jak delikatna dłoń, Zlękniona pierwszym dotykiem, Nagich tajemnic, Twoje słowa jak pierwsze spojrzenie, Przepełnione zakazanym pragnieniem, Cielesną tęsknotą, Twoje słowa jak młoda gwiazda, Rodząca się z wielką siłą, Eksplodują w moim sercu, Twoje słowa jak oddech, Niespokojny i drżący, Wilgotny od marzeń, Twoje słowa, wszystkie zamknięte w kopertach. A. Grabski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dłonie zawsze rozochocone Dotyku Twojego ciała spragnione Są zawsze niepocieszone Gdy są przez Ciebie nie dopieszczone. Uwielbiam wędrować po Twoim ciele Czuć jego delikatność i krągłości wiele Gdy ciała się ze sobą stykają To cudowne dreszcze je przeszywają. Wspaniale czuć ciepło Twego ciała Jego zapach , który mnie zniewala Dotyk Twój jak magnez na mnie działa Kiedy go czuję to mnie na kolana powala. Dotyk rozbudza w nas namiętności Ciała są gotowe do miłości Prężą się i ogień w sercach rozniecają Szaloną miłością się kochają;-) S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi dzień, przychodzi godzina Życie nasze coraz bardziej się zmienia Chwile bardzo szybko przemijają Niczym pędząca lawina. Czas szybko przemija Miłość różne ma odcienie Raz jest gorąca i promieniuje A raz przygasa i odlatuje. Dlaczego wszystko się tak zmienia Jak huragan szybko przemija Pozostają tylko wspomnienia Które pamiętają słodkie chwile. Jedynie marzenia dają nam nadzieję Że życie nasze będzie szczęśliwe Na zawsze miłość będzie w naszych sercach I ukochana w naszych objęciach;-) S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Takatamsobie :) Przeczytałam i się uśmiałam :) Następnym razem ,nie bój się czegoś tu wkleić .Romantyzm ,nie wyklucza humoru ;) Ciepło Cię pozdrawiam i życzę poprawy nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyvää iltaa! = Dobry wieczór! w języku fińskim :D Dziś palcem po globusie wylądowałem i zapraszam Wszystkich do Finlandii na finlandię ;) tzn. na rozgrzewkę :D Kippis! = Na zdrowie! Sam nic nowego nie piszę, ba mam braki w natchnieniu i wciąż w muzie, więc choć tyle zrobię :) tyle na dziś. Näkemiin! = Do widzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję Twe usta gorące Słodkie, namiętne i kuszące Ręce oplecione wokół szyi Wzrok rozmarzony i uśmiech szczęśliwy. Czuję Twe ciało rozpalone Do mojego mocno przytulone Drży, gdy je obdarowuję pieszczotami Pręży się, gdy je zasypuję pocałunkami. Czuję Ciebie mocno tak Jakby jeden istniał świat Jedna dusza, jedno ciało Jedno serce życie dawało;-) S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze razem krople deszczu Dusze wędrujące o zmierzchu Księżyc tańczący z gwiazdami Miłość rozświetlana promieniami. Jestem zawsze tam gdzie Ty Tam gdzie spełniają się nasze sny Jedno serce, jedne łzy Wszędzie razem, tylko my. Całe życie, zawsze razem W szczęściu, smutku i chorobie Nasza miłość wciąż rozkwita Czujemy się cudownie jak w niebie... S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz Dam Ci siebie, dam Ci deszcz Słońce, gwiazdy i marzenia By powróciły wspomnienia. Jeśli chcesz Oddam Ci moje serce Oddam Ci moją duszę By zaoszczędzić Ci wzruszeń. Jeśli chcesz Cały świat będzie u Twych stóp Błogość ogarnie Twoje ciało Które z rozkoszy będzie drżało. Jeśli chcesz Dam Ci wszystko co najlepsze Miłość, szczęście i powietrze;-) Upojne noce i życie wieczne... S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mów do mnie szeptem Pieść mnie ciepłem rąk Oddychaj gorącym powietrzem I zawsze przy mnie bądź. Spraw bym poczuł się jak w niebie Bym nie mógł zapomnieć o Tobie By serce moje zadrżało I Ciebie jedyną pokochało. Spraw bym nie mógł bez Ciebie żyć Nie mógł o Tobie zapomnieć Nie mógł bez Ciebie spać… Tak bardzo mi Ciebie brak;-) S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy, że jesteś obok mnie Że spędzasz ze mną wszystkie dnie Kiedy mi Ciebie potrzeba Spadasz jak gwiazdka z nieba. Wystarczy, że się do mnie uśmiechasz Że mnie po prostu kochasz Przytulasz się do mnie każdej nocy I budzisz nad ranem uśmiechem uroczym. Wystarczy to, że o mnie śnisz Rozjaśniasz blaskiem najczarniejsze dni Łezkę uronisz, gdy za mną zatęsknisz Jesteś dla mnie całym moim szczęściem;-) S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×