Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Kocham cię w każdym języku świata w każdym słowie w każdej myśli w każdym oddechu pragnę cię w każdej sekundzie w każdej minucie w każdej godzinie mojego życia myślę o tobie gdy zasypiam myślę o tobie gdy się budzę i nienawidzę czasu i odległości które wciąż nas dzielą... Spokojnej nocki wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Róża - Czy wiesz jak nie minąć jej obojętnie ? - Miłość - Czy potrafiłbyś oddać się jej namiętnie ? - Matka - Czy wciąż pamiętasz drogę do jej serca ? - Gwiazdy - Czy dostrzegasz jeszcze takie miejsca ? - Wiara- Czy są takie chwile gdy jej potrzebujesz ? - Wytrwałość - Gdy upadasz to czy powstać na nowo próbujesz ? - Nadzieja - Czy korzystasz z okazji by się nią dzielić ? - Zdrowie - Czy jego wartość potrafisz docenić ? - Szacunek - Czy wiesz jak obdarzać nim innych ? - Sumienie - Czy bywa i tak że czujesz się winny ? - Zrozumienie - Czy potrafisz przekazać je bez słów ? - Sens - Czy odnalazłeś już do niego swój klucz ? Na ile z tych pytań Odpowiedź brzmi \"TAK\" ? *** Cóż... skoro tak... To czego jeszcze Do szczęścia nam brak ? Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani :) Jak miło ,że tyle pięknych słów zostawiliśćie na topiku :) Witam nową Poetkę - Agnieeeszkę :) Miło mi ,że tu zajrzałaś :) Zapraszam ponownie :) Radosny - na nartach było super ,choć warunki bardzo trudne ;lecz ja jestem uparta i zmusić mnie do rezygnacji jest naprawdę trudno :) POzdrawim . WSzystkim życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak żyć by życie nie raniło? Jak kochać, by miłość nie stała się tragedią? jak biec, by biegnąć omijać cierpienia? Jakim obdarzyć zaufaniem, by ufność nie zdradziła? Jak płakać, by łzy nie stały się przekleństwem? Co zrobić, by wreszcie być szczęśliwą, by poczuć sie kochaną i piękną, znaleźć raj i już w nim pozostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz w niebo, wybierz swoją dobrą gwiazdkę. Napisz mi która to, a ja Ci ją przyniosę. Ciepły dotyk, delikatne muśnięcie Uczucie strachu mija. Jesteś przy mnie i nikt mi Cię nie odbierze. Idziemy ulicą, dziwny powiew wiatru... To strach , czy coś ze mną nie tak? Może to już koniec? Może początek? Patrzysz mi prosto w oczy, Delikatnie całujesz usta, szyję Nasze słońce jaśniej świeci. Niebo- chmury błękitne... Już noc za oknem, księżyc w pełni. Dlaczego już Cie nie ma? wiem...to był sen. -będę tęsknic. \"Precz z moich oczu ! ... posłucham odrazu. Precz z mego serca ! ... i serce posłucha. Precz z mej pamięci ! ... nie! - Tego rozkazu moja i twoja pamięć nie posłucha!\" A. Mickiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dziwnie przezroczystym, szafirowym niebie, zapala się jedna po drugiej - gwiazdy, latarnie mojej teskonty. Podnoszę ku nim oczy, z myślą pogodną i szczęśliwą. To samo niebo jest nademną ... i nad Tobą. Biegniesz w dal. Coraz szybciej i szybciej. Zaczyna brakować Ci sił. Chcesz złapać miłość. Niepotrzebnie. To ona Ciebie złapie , kiedy się zatrzymasz. Gdyby Cię w muszli ukryło morze, odnalazłbym Cię po ziarnku piasku. Gdyby Cie wiatr ukrył w burzy, odnalazłbym Cię po kropli deszczu. Gdyby Cię śmierć ukryła w ziemi, odnalazłbym Cię po spadającej gwieździe. POZDRAWIAM wszyskich forumowiczów TOPIK jest super pomysłem...:D buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nasza pamiec - to MY - utrata pamieci - to zanik osobowosci\" witam poniedzialkowo:-) tak...Adas napisal swiete slowa --pamiec nie poslucha rozkazu..by..zapomniec.. i nie zapomnimy... ************ hey *Jagoda Lee* - pozdrow prosze znow odemnie Adasia -dobrze? dzieki:-) ciesze sie razem z Toba, ze biale szalenstwo radoche daje:-) znam to z praktyki:-) pozdrawiam Poetow:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie Tajemniczy... kolejny zestaw pytań? Nawet nie próbuję znaleźć odpowiedzi. Z resztą tak naprawdę to pytania z wierszy powinny pozostać retoryczne... Jagoda 🌼 Agnieszka - wprowadzasz klimat :) radosny 🖐️ ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiataj Znajoma_ :) Ode mnie ,dla Ciebie również 🌻 Cieszę się ,że o nas nie zapominasz :) Tak , co do pytań w w wierszach -niech pozostaną retoryczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"...nie z kazdej maki - bedzie chleb ....z kazdego jablka - wino ...z kazdego drzewa - dziki las ...z kazdego flirtu - milosc ...nie kazdy pocalunek chce - drugiego pocalunku ...bywaja bez wieczorow dnie i drogi bez kierunkow..\" taki cytat wyrzucila mi wlasnie na ekran - osobista..hehe..\"plyta pamieci\" - ktos to kiedys nucil -..a dzis na zasadzie skojarzen - mowie: nie kazde pytanie wymaga odpowiedzi -amen;-) :-) :-):-) dla Szefowej tej strony i dla \"aktywistow\" (jejku--jak to brzmi!) czyli dla *znajomej* i dla *Agnieeeszki* i dla *Tajemniczego* i oczy-wis-cie dla tych, ktorzy od dzisiaj czesciej tutaj napisza slowa swe - sle---->>> POZDROWIONKA:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę, by nikt nie przypisywał sobie moich wierszy ...Widzę, że pewna osoba to zrobiła ... :o) Z góry dzięki Pozdrawiam ciepluśko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamknę ci oczy, cicho przeproszę Za wszystkie sny O twojej przyszłości Będę ci śpiewać Naiwne kołysanki Aż sam uwierzysz, że może być lepiej A potem zamknę ci oczy, Nie będziesz już wiedział Czy słonce świeci, czy księżyc w zenicie Przeproszę cicho, za sny o przyszłości Których więcej nie będziesz już śnić To przyszło do mnie wczoraj wieczorem. Ot, tak po prostu, bez ostrzeżenia. Lubię to uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss -----> Też się zastanawiałam... zauważyłam coś, ale nie mam dowodów, więc nie chcę oskarżać. Ale muszę przyznać, że to jest świństwo. I do wszystkich piszących: jeśli zamieszczacie coś, to niech to będzie przynajmniej wasze. Inaczej to zwykła kradzież. I po co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*malenka* ma racje !!! dawajdzie znak cudzyslowia - jesli kogos cytujecie a nie podszywajcie sie pod innych slowa ! pozdrowionka malenka:) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka -jak miło Cię widzieć i czytać :) Chwile , gdy nagle chce się nam coś napisać , są wyjątkowe :) Jak egzaminy ? ( mogę zapytać ?) Moje zdanie na temat przywłaszczania cudzych tekstów znacie .Jest jasne i oczywiste - podpisuję sie tylko pod tym co sama napiszę ,lub daję \" \" .To załatwia sprawę:) Ściskam Was wieczorową porą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Czasami chciałabym mieć zielone oczy, Zielone , zimne oczy, Takie które nie potrafią płakać. Czasami chciałabym mieć skamieniałe usta, Takie , które nie potrafią całować. Czasami chciałabym mieć martwe ręce, Takie, które nie potrafią ogrzać. Chciałabym mieć puste serce - Serce , które już nikt nie zrani.\" *** Na złotym piasku, w objęciu promieni, odpływam w potulnej rozkoszy. Dotykam ust mokrymi palcami, przez ciało krwi, fala sie toczy. Patrząc w horyzont do góry nogami, błękit zlewa się z błękitem, tonę powoli w niebieskiej odchłani, Otulam się różowym świtem. *** Jestem obok, z oceanem łez by płakać razem z Tobą Z konarami ramion, by być oparciem gdy haust życia zakręci Ci w głowie Z naręczem słów, zwykłych jak stokrotki przywołujące wczorajszy uśmiech. *** \"Choćbyśmy cały świat przemieżyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie\" *** \"są ludzie , którzy nie zauważają małego szczęścia ponieważ daremnie czekają na duże\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyw amator
Agnieszko!!! przykład poniżej: 19:08 Agnieeeszka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i zyczę spokojnej nocy :D ...będę zaglądać :D pozdrawiam "Ruszył.... w prawo, lewo teraz prosto, skrzyżowanie: jedno, drugie... jest coraz bliżej , tuż za Wami. Odwróć się i łap ! poczułeś? - To był buziak dla Was ode mnie." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyw amator
Każda osoby umieszczająca wiersze w sieci, może sobie zastrzec prawa autorskie, jeśli tego nie zrobi,wiersze mogą być rozpowszechniane. Wypada by osoba kopiująca podpisywała je zgodnie z danymi osobowymi,inicjałami,ksywkami bądź nie zapominała o czymś takim jak cudzysłów jeśli cytuje. Z góry dziękuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> co do egzaminów, to jeszcze nie wiem, zobaczy się :/ detektyw amator -----> no właśnie! czyli się nie myliłam, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Detektywie Amatorze - 100% racji :) Mam nadzieję ,że więcej się to nie powtórzy :) Maleńka - czekam na pozytywne wieści , dotyczące egzaminów .Pomyśl , już niedługo będziesz mieć urlop od tej nauki :D WSzystkim życzę miłego wtorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani :) ) Do osoby, która skopiowała mój wiersz ... [ Wiersze nie mogą być wykorzystywane bez zgody autora.(Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.) ] Miałam wczoraj troszkę smuteczków i taki mi wiersz powstał: Ukołysz mnie w ramionach zapomnijmy o wszystkim co nas dzieli nie odjeżdżaj bez pożegnania wcale nie będzie mniej bolało... wpleć mi palce we włosy które rozwiewa wiatr pocałuj mnie przytul policzek do mojego policzka i przymknij oczy... nie nie mów po prostu bądź nawet czas nie rozdzieli naszych serc nie... nie chcę twoich łez moje wystarczą... po prostu dotykaj mnie jeszcze minutę sekundę... nie odchodź... został mi Twój zapach smak Twoich ust wilgotnych i słone łzy na policzku Twoje... Całuski dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam cieplutko wszystkich :) patrzysz na mnie ale ja nie znam tego spojrzenia to nie ono sprawiało przecież że unosiłam się nad ziemią teraz kulę się w sobie a moje wszystkie myśli smutne jeszcze tylko mi powiedz czy mój wzrok czy on czy też tak rani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×