Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość detektyw amator
*** hej . A teraz poezja dla Was: Wylewasz w kartkę papieru swoje najskrytsze myśli schowane głęboko w sercu w duszy... Pisząc poezję wyrażasz tak wiele swoich uczuć stają sie one kryształowe jak woda, błyszczące jak diamenty, daje Ci to radość a zarazem wyciszenie. Z każdym przeczytanym wierszem wydaje mi się że znam cię coraz bardziej ... przywracaja mi wiarę w miłość i przede wszystkim w ludzi ... ale czasem zajeżdża tutaj amatorszczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyw amator
tutaj nie znosimy podszywaczy!!!!!!!!!! uzywanie mojego nicku też zabronione!!! dzięki!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyw amator
Sam coś napisz "geniuszu" ocenimy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Detektywa -Amatora -który sklecił wiersz;) Pachnie amatorszczyzną ?- no i bardzo dobrze , bo tu sami amatorzy dobrego , przyjaznego słowa ,bez zawiści i bezsensownego kopania leżącego ;) :D Wesoło i bez obrażania się pozdrawiam :) Ps. Wiersz ,naprawdę bardzo amatorski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyw aa
fakt amatorski... napisałem dla jaj Ludzie nie macie poczucia humoru Nie chce nikogo urazić I juz nie bedę się potrzywał szacuneczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detektywie -MAMY POCZUCIE HUMORU , NAPRAWDĘ:D ZAPRZASZAM SERDECZNIE JUŻ BEZ PODSZYWANIA .U NAS JEST BARDZO WESOŁO :) Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyw aa
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stukamy z przeroznych stron Polski i swiata wierszem lub proza i tak leca lata;-) internet nas zbliza choc nie znamy sie wcale czas na cos wesolego w tym karnawale ;-) profesorka pytala - czy ty spowazniejesz czlowieku? ale mi sie to nie udalo - mimo szlachetnego juz wieku;-) :-) i jesli za chwile moj swiat sie zawali zacytuje cos, co i kazdy z Was pochwali: \"zylem i przezywalem - i to mi sie chwali bo jedni - nie przezyli a inni nie przezywali\" witam z usmiechem w ten wtorek wiosenny musze zrobic kawe -bo dzien ten jest senny:-( pozdrowionka:-) :-) :-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy Pan swój wiersz
zamieścił dzisiaj na "najpiękniejszych wierszach o miłości" pod ksywka nie_Znajomy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
07.02] 14:18 Tajemniczy Pan swój wiersz zamieścił dzisiaj na \"najpiękniejszych wierszach o miłości\" pod ksywka nie_Znajomy Witam:-) ...zastanawiam się ktoż tak wspaniały wprowadza tutejsze osoby w błąd??? nie mam najmniejszego pojęcia kim jest osoba wymieniona wyżej..... Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Między nami nigdy nic nie było.Nasze dłonie nigdy nie spotkały się ,ale przecież dobrze wiem ,że to miłość ....\" M. Szcześniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"uradzila Gminna Rada - wodociagi pozakladac chca z czlowieka zrobic dziada.. dren ma isc przez moj ogrodek.. nie postanie ludzka stopa na tym - com se zdobyl z trudem\";-)) hehe lalalaa i nikt mi mojego nicka nie podbierze i nikt za mnie sie nie poda, bo \"zemsta nietopierza\" nawet z piekle go dopadnie-amen! nie rozumiem ino - jak jest to mozliwe, ze nawet \"czarne\" nicki majace wlasne haslo - inni na czarno wystukac moga?? cos tu nie gra..chol... ********* Hey *Jagoda Lee* - dzieki za adres - wrzucony juz do faworytow- co by- kiedys...przy nastepnej butelce \"Nalewki Babuni\" poczytac ciut znowu;-) pozdrowionka! v.v.v. P.S. tak szybko sie mnie nie pozbedziecie!;-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja :) Teraz trochę prozy . \"Dorośli są zakochani w cyfrach.Jeżeli opowiadacie im o nowym przyjacielu,nigdy nie spytają o rzeczy najważniejsze .Nigdy nie usłyszycie :\"Jaki jest dźwięk jego głosu ?W co lubi się bawić ?Czy zbiera motyle ?\" Oni spytają was :\"Ile ma lat ? Ilu ma braci ? Ile waży ? Ile zarabia jego ojciec?\"Wówczas dopiero sądzą ,że coś wiedzą o waszym przyjacielu.Jeżeli mówicie dorosłym :\"Widziałem piękny dom z czerwonej cegły, z geranium w oknach i gołębiami na dachu\"-nie potrafią sobie wyobrazić tego domu.Trzeba im powiedzieć :\"Widziałem dom za sto tysiecy .\"Wtedy krzykną \"Jaki to piękny dom !\" Jeżeli powiecie dorosłym :\"Dowodem istnienia Małego Księcia jest to ,że był śliczny,że śmiał się i że chciał mieć baranka,a jeżeli chce się mieć baranka , to dowód ,że się istnieje \"-wówczas wzruszą ramionami i potraktują was jak dzieci.Lecz jeśli im powiecie ,że przybył z planety B-612 uwierzą i nie będą zadawać niemądrych pytań.Oni są właśnie tacy .Nie można od nich za dużo wymagać .Dzieci muszą być bardzo pobłażliwe w stosunku do dorosłych \" (Antoine De Saint-ExExupery \"Mały Książe \" ) W tej książce jest wiele prostych prawd ,ale ten fragment najbardziej zapadł mi w pamięć , bo jest w nim tyle smutku po utraconym dzieciństwie . Staram się ,więc nie być dorosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź mnie za rękę i przytrzymaj tak długo, abyś mógł wyczuć mój puls, aż usłyszysz go pomiędzy swoimi palcami, kiedy będziesz mógł zobaczyć każde słowo w moich oczach, kiedy ja będę mógł zrozumieć szept twojego oddechu. K.J. Bielski Jagoda - pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×