Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Kiedy pierwszy raz oblicze Twe ujrzałem, To, co dzisiaj będzie - w tedy nie wiedziałem Nie wiedziałem, że los mi tak wiele sprawi, Że Ciebie memu życiu w ogóle przedstawi, Że da mi kogoś, jak Ty cudownego, I ponad wszystko, najpiękniejszego! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo moje życie niczym było! Odmienić się miało, Kiedy Twoje serce, mym sercem poruszyło śmiało. Bo kiedy ma ręka, Twej uścisk poznała Poczułem jakby czas w miejscu stanął, jakby pozostała Jedynie ta rzeczywistość, która Ciebie i mnie tworzy Która nas łączy, która jak świt polarnej zorzy Rozświetla dwa serca, nasze serca, tak małe Które największym uczuciem wypełniła całe, Wtedy, wczoraj, dziś dla siebie biją Które tego uczucia nigdy nie zabiją, To dla siebie stworzone zostały, I które na wieki będą miłowały!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje serce szybciej bić zaczęło, Kiedy me spojrzenie Twoim przeniknęło. Gdy Twe oczy, tak piękne, tak cudne Z niewinnością i wdziękiem, delikatnie, chlubnie W głąb moich spojrzały. Wyrazić coś chciały .! I wiedz, że teraz pewnie nic by nie było, Gdyby nie to, co się wtedy wydarzyło, Gdybyś Ty w ten czas i teraz mocy swej nie miała Nigdy byś w swe sidła mnie nie złapała. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość Miłości moja Byłaś- Zaburzylas zmysly Odeszłaś- Zlamalas serce Miłości moja Jestes- Nie wypuszcze cie Trzymam mocno Bo jak odejdziesz -nie wrocisz Miłości moja Jestes- Prawdziwa Już Cie znam Twój smak Zapach Sens… Wszyskiego najlepszego Wszystkiego najlepszego Zycze sobie Wam Jej I jemu Zyczenia nawet dla Julii Bo nic wiecej dac nie mogę Może nie chce Może zyczenia sa potrzebne Swiat Pozanalm kiedys swiat Ale od tej drugiej strony Miał kolor szary… Wyblakly Jak sweter- po wielu praniach Pokazal jakie zycie Nauczyl walczyc o przetwanie Był niemily lecz prawdziwy Poznalam kiedys swiat- Poznaje go nadal Ps. NIe pisze pieknie. Mam tylko 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich cieplutko w ten pochmurny dzionek 🖐️ Jagoda - z ciebie to ranny ptaszek :) Tajemniczy (coraz mniej) :( chyba szkoda 🌼 Czy musimy być na ty, po co zmieniać rzeczy stan. Zobacz, jak to ładnie brzmi: stare słowa pani, pan. Nie mówiłeś do mnie ty gdy przybiegłeś kiedyś sam i gdy ja szepnęłam ci Proszę zostać, zmoknie pan . Mówię zostaw, mowię przynieś, mówię wpadnij dziś po kinie Czy nie ładniej było dawniej mówić - Kiedy znów pan wpadnie? Nie musimy być na ty tak jak z drzewem nie jest ptak, drzewo pyta Czy pan śpi? a ptak na to nie lub tak... Mój telefon milczy, milczy, nie masz czasu ani, ani, czyby było tak najmilszy, gdybyś mówił do mnie pani? Czy musimy być na ty? Nie najlepszy był to plan. Proponuję, by przez łzy znów powtórzyć: pani , pan ... A. Osiecka coś mi to przypomina ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cichy dom, mam dobry dom, mam życie tak jak w kinie ... I żonę mam i dzieci mam ...ale bez pani ginę. Pani wciąż płacze, uciec chce, wyjeżdża gdzieś na narty - A ja nie mogę bez pani żyć. Ja jestem wewnętrznie rozdarty Żona nie cieszy , dzieci też, gdy pani tam na stoku... Chociaż nie mogę bez nich żyć, tak jakoś pusto wokół I pani o tym dobrze wie, więc mi ucieka jak najdalej O dobry Boże , gdybym mógł wtedy nie spotkać pani wcale! Gdy minie czas, gdy minie czas, gdy wszystko w dal odpłynie I pani będzie miała dom i życie ,tak jak w kinie... Przestanie pani płakać już, zapomni pani o mnie I nigdy się nie dowie , że...rozdarty byłem nieprzytomnie. M. Umer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cały dzień przy kompie :( dobrze, że czasem trafiają się jakieś miłe przerywniki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cały dzień przy kompie :( dobrze, że czasem trafiają się jakieś miłe przerywniki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ! Znajoma - tak wcześnie wstaję ,ale też wcześnie się kładę spać :) Taka przypadłość :D Piękne te teksty Osieckiej , naprawdę wyjatkowe :) Ciepło pozdrawiam Tajemniczy Panie -mam nadzieję ,że nadal tu będziesz zaglądać :) i oczywiście zostawiać swoje słowa .Miłego dnia :) Droga Mała_Mrowko - zapraszam do wspólnego pisania :) Świat jest piękny i jeszcze taki nieodkryty , gdy się ma 15 lat :) Ciepło pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem podglądaczem
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mylisz się, są osobiste :) ) Miłość w żyłach płynie jak życiodajna krew wypełnia każdą moją cząstkę bez Ciebie nie istnieję jestem nikim kiedyś myślałam, że nikt nie zburzy tego muru nieufności obojętności Twoja Miłość i cierpliwość sprawiły ten cud już nie chcę być lodowcem stojącym samotnie na oceanie życia chcę Twojego gorącego serca które tak mocno ogrzewa moje topniejące... Pozdrowionka :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tak wcześnie, bo na egzamin idę :( kolejny, niestety i nie ostatni. A wczoraj byłam w kinie na \"deja vu\" Widział ktoś to?? Muszę przyznać, że bardzo mi się podobało. Dziwne podejście do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - trzymam kciuki i przesyłam wirtualnego , symbolicznego kopniaczka na szczęście :) Daj znać , jak poszło . Filmu , nie widziałam :( POzdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
servus :-) Poeci :-) jeszcze male ciut i \"weekend\" pelen niespodzianek przed nami;-) hey...rzeczywisci Tworcy tej strony a moze...zaskoczycie nas \"nowymi linijkami\" ? i choc setna strona juz za nami - nadal mozecie tutaj umieszczac WLASNE wiersze a takze wiersze innych - z adnotacja \"czyje to\";-) , czyli wiersze, ktore dla Was maja szczegolne znaczenia:-) pozdrowionka ! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor:-) *Jagoda Lee* ..dawniej,,,no tak...to byly \"nowosci na polkach ksiegarskich\" a dzis ..technika dominuje ;-) mniej sie czyta...bo czasu jakby mniej:-( nawigacyjny komp do auta kupiony- super zabawka:-) znajde Twoja ulice natychmiast !;-) pozdrowionka! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Radosny :) Tak ,życie się nam zmienia -cóż ,nic nie stoi w miejscu ;)Najważniejsze ,żeby w tym pędzie nie zatracić gdzieś siebie . Gratuluję zakupu -przyda się ,żeby znaleźć ulicę -na której spotkamy się na kawce :D Pozdrowienia 🌻 Witam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz do mnie -- moja -- a ja jestem niczyja -- jak wiosna, co skowronkom i przebiśniegom sprzyja, jak gwiazda, która wieczorem we mgle gęstej moknie, i jak smutny cień brzozy porzucony na oknie. Znajdziesz moje odbicie we wszystkich wodach świata, lecz gdy zanurzysz dłonie, ażeby je schwytać, przecieknie ci przez palce poświatą księżyca... H. Raszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×