Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Zacytuję Ci słowa pewnej piosenki \" życie tak już ma , szkoda zbędnych słów , czasem coś Ci da ,żeby zabrać znów... Życie .... Sama doskonale wiem , jak potrafi dokopać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora się pożegnać, śpijcie spokojnie poeci tego forum! Mam nadzieję że jutro się spotkamy pełni nowych pomysłów, może bardziej optymistycznych. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ,że możesz . Zajrzyj w mój nick - wszystko będzie jasne . Myślisz ,że to dużo ? Zupełnie tego nie czuję. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Starsi panowie, starsi panowie, starsi panowie dwaj - juz szron na glowie i nie to zdrowie - a w sercu ciagle maj\";-) :-) ;-) Hey! wszystko jest relatywne - kto dzis jest mlody? kto jest starszy..ba...kto jest stary???? Moja teza dla WSZYSTKICH ---sa tylko...hehe...\"wczesniej\" i... \"pozniej\" urodzeni;-) i by sprawa byla jasna jak slonce dodam - melduje ponad pol wieku :-) i???... okrzyk zdumienia ? co? az tyle???? hehe a jak! wlasnie \"tyle\" juz melduje i niczego nie zaluje -amen;-) pozdrawiam z usmiechem:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*wstal nowy dzien*:-) \"dzieci urodza sie nowe nam i spojrz- beda smiac sie , ze my - znow wspominamy miniony czas , pore burz..\"...ale nie zapominajmy, ze...\"a po nocy - przychodzi dzien, a po burzy - spokoj\":-) Budke Suflera lubie jak cholera;-)- i sle dla *Jagoda Lee* piatkowe - przed-weekend\'owe pozdrowienia no i .. oczy-wis-cie --dla tych co na morzu\" i dla tych co przy kompie a szczegolnie dla piszacych...piszacych WIERSZE..i tutaj swe mysli prezentujacych-amen;-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosny ....- witam i życzę pogodnego dnia ( chociaż pogody ducha Tobie nie brakuje )🌼 \" świat nie jest taki zły ........ Niech no tylko zakwitną jabłonie . To i milion z nieba kapnie i dziewczyna kocha łatwiej ... Jabłonie , kwitnące jabłonie...\" Pozdrawiam kwitnąco 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrysowałem planetę parabolą konturów pod palcami otwiera się wnętrze ziarnistych grudek bieli czekam na ten kształt od dawna nagła ostrość widzenia popłynie w skórze mrowienie impulsów a do nadziei do nadziei jeszcze dojdziemy bladym truchłem mówili -spójrz na to z innej strony- zobaczyłem pośród meandrów róż nieskończoność postaci które mogły być mną zostawiłem je umarły w witrażach kwiatów barwnik w oczodołach rozlał się na białość teraz mogę jedynie wdychać twe ciało liliowe duszę mam metalicznie zimną ścięła krew a w ciemny mózg wtłacza się brud myśli ale cieplej pamiętam chwile gdy się kochaliśmy oswajałaś otchłań serca byłaś dla mnie czułością chyba tylko wtedy potrafiłem czuć w sobie człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Miałam sie odezwac wczoraj wieczorem, ale niestety, starość nie radość ;) i nie wyrobiłam się :(. Strona przeszła pierwsze testy próbne. Mogę więc ponownie zaprosić Was do siebie i zachęcic do umieszczenia swoich utworów na stronie \"bez ograniczeń\". Utworzyłam podstronę \"dodaj pracę\" gdzie jest wzór formularza, ktróry mozna sobie obejrzec zanim zdecyduje sie na przesłanie pracy :). Wymagam dwóch danych - nicka i maila kontaktowego, jednak, jeżeli ktos chce może wypełnic pozostałe rubryki i zaznaczyć, czy mają one być widoczne na stronie czy nie. Można dodac kilka słów o sobie jako info dla czytających i komentujących :). Formularz jest do ściagnięcia na tej podstronce, trzeba go otworzyc w Wordzie, wypełnic i wraz z pracami przesłac na adres, którego link jest też na stronie. Trochę to skomplikowane, ale mysle, ze ułatwi i Wam i mnie współpracę :). W tej chwili na stronie sa tylko i wyłącznie autorskie prace dodane w ciągu ostatnich dni (tapety i e-kartki), na dodanie czekają fotografie. W literaturze nie ma nic, więc Wy będziecie pierwsi. Serdecznie zapraszam. Pozdrawiam - koli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho drżą usta Usypiają myśli A nadzieja żyje!Żyje! Powiedziałeś-\"możesz\" Powiedziałeś-\"chcę\" A serce po cichu Na kolanach Bogu dziękuje Witajcie kochani:) Już po angielskim,pierwsza czesc banalna,ale dalej juz nie bylo tak kolorowo... Jagódko spytalamas sie kogos odnosnie swego wieku czy to duzo..Pozwole sobie zacytowac jedna z moich ulubionych bohaterk z dziecinstwa\"wciaz mam 18 lat w duszy tylko ten kostium mi sie tak marszczy pod oczyma\" Jesli masz mloda dusze to wiek nie gra roli :) a bratnie dusze i tak sie zawsze zrozumieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMUTNA DUSZO - super ,że juz część matury masz za sobą . Będzie dobrze! Odnośnie wieku - mi nawet kostium pod oczami się nie marszczy , bo kostiumów nie noszę ha , ha , ha ( tylko dżinsy ) Pozdrawiam z młodzieńczym zapałem :) KOLI- DZIĘKUJĘ ZA WIADOMOŚĆ . DLA MNIE TO STRASZNIE SKOMPLIKOWANE ,ALE SPRÓBUJĘ SIE W TO WGRYŹĆ. JAK NIE DAM RADY - NAPISZĘ DO CIEBIE (POMOŻESZ ?) POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko, oczywiście, ze pomoge :). Mozna do mnie pisac poprzez stronkę. Można ........ oj , nie moge powiedzięć :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Jagódko :). W razie problemów czy niejasności jestem do Waszej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Koli, witaj Jagodo i wy wszyscy poeci witajcie! Jestem od rana w doskonałym humorze ,mimo że mam kłopoty natury technicznej. Koli w takich chwilach żałuję, że nie jestem facetem, bo być może nie miałabym takich kłopotów z dostaniem się na twoją stronkę. Ależ to skomplikowane. Jak mam to ściągnąć na worda? I o co to włściwie tam chodzi? A dla was wierszyk, jakoś mi chodził po głowie to piszę Ja to też kobieta, Ależ podnieta! Ciągle się maluję, Swoje fochy pokazuję. Dziecko już uśpiłam i winko wypiłam Teraz mam marzenie na małe odkupienie No to pukam do Jagódki ona wnet przegoni smutki! Jagoda nawet nie pomyślałam że te liczby to data urodzenia. Chyba kompletnie straciłam rozum... hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko już uśpiłam - to przenośnia , czy nie ? Cieszę się ,że umiem przeganiać smutki !!!!! Zniknę na chwilkę ,ale niedługo wrócę . Proszę , nie znikajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodo to nie przenośnia! Moje Słoneczko już sobie słodziutko śpi, a ja sobie mogę poklolać z wami! Za niepoważny wierszyk przepraszam poważnych poetów, a tych którym się podobal proponuję żeby napisali swoje wierszowanki i tutaj zamieścili. Przyda się poczytać coś śmiesznego! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×