Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość ramona44
Słoneczne pozdrowienia dla poetów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka i po 🌻 Ja nie oglądam :P i bardzo się cieszę będę o wiele zdrowszy, bo przy naszej reprezentacji to... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry *Jagoda Lee* - plus - duchem obecni - choc wierszy tutaj chwilowo niezamieszczajacy - Poeci:-) --ale nic to, Wolodyjowski - \"przyjdzie jeszcze odwetu czas, wtedy wir walki porwie nas\"..hehe...zanucilo mi sie...na okolicznosc dzisiejszego meczu...nadzieja matak glupich...ale glupio jest nie miec matki..zatem...miejmy nadzieje-amen;-)--a wy Poeci - oderwani od pisania z powodow niezliczonych - rabnijcie moze dla odmiany poemat o pilce noznej ? ;-) to ino zart---choc kto wie?--moze tutaj cos o tym sporcie sie ukaze?;-) Upaly nastaly wiec gorace pozdrowionka sle:-) ;-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH ŚRODOWO - DZIŚ MECZ....... NIC WIĘCEJ NIE POWIEM . DLA WSZYSTKICH 🌻 3 GROSZE - JA NIESTETY OGLĄDAM I NIE CZUJĘ SIĘ NAJLEPIEJ :( JAK SIĘ CZUJESZ BEZ SWOJEJ MUZY I KIEDY WRACA? POZDRAWIAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ RADOSNY :D TAK ,POEZJI OSTATNIO MAŁO - MECZE , PROZA ŻYCIA ,ALE PRZYJDZIE CZAS I NA PISANIE . MIŁEGO , LETNIEGO DNIA .U MNIE TEŻ GORĄCO - NARESZCIE :D DLA CIEBIE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda Lee --> moja muza wraca już ne długo :) jeszcze tylko 11 dni :D Pozdrawiam i po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TERAZ JAKI ZESPÓŁ - TAKI WIERSZYK :P Janas wybrał nam drużynę, taką jaką pragnął sam, lecz ci chłopcy pod pierzynę się nadają - mówię Wam. Stoją w miejscu , obserwują . gdzie jest piłka ?-dziwią się . Czasem trochę podryblują , żeby nie zanudzić się . Gdy wychodzą na boisko, to jak gdyby pierwszy raz, zobaczyli grę tak blisko - Przerażenie zżera Was????? Już mniej krzyczę- POLSKA GOLA! Gardła szkoda , czasu też ... Może Chłopcy do przedszkola ? I od nowa uczyć się ???? TO JEST ŻARCIK - TRZYMAM KCIUKI ( ALE NADZIEJE NIEWIELKIE )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby tak szybko zawsze spelnialy sie nasze prosby..hehe...wiec thx *Jagoda Lee* za extrem trafny wiersz na aktualna okolicznosc;-) Masz 100 pro racji - najpikniejsze z pierwszego meczu byly spiewy polskich kibicow - na temat poziomu gry naszych gwiazd - nie chce sie wypowiadac - ino serce sie kraje...chol... Dzis mecz nastepny - obejrze napewno - choc jednym okiem - a drugim pogram w brydza:-) Pozdrawiam patriotycznie - niech Polska wygra!!! ...ale,,,znow w kacia mozgu brzmi piosenka Czerwonych Gitar: \"w nierealny wierzysz swiat, swiat..ktorego nie ma,,,gwiazdki z nieba nie dostaniesz ...i zaplaczesz nieraz\"... a moze jednak,,,stanie sie \"cud\" ..tym razen ..nie \"nad Wisla\" jak za czasow Polski Sanacyjnej --ale...w Dortmund - tam dzis gra Polska contra Niemcy - kto wie?? jesli Polacy wygraja - napisze wiersz:-) pozdrowionka dla kibicow i dla Reszty Swiata:-) extra 🌻 dla *Jagoda Lee* :-) :-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ RADOSNY -WIDZISZ CZASAMI WYSTARCZY POPROSIĆ I MOŻNA DOSTAĆ TO , CO SIĘ CHCE :D TEŻ BĘDĘ OGLĄDAĆ MECZ I KIBICOWAĆ - CHOĆ JESTEM REALISTKĄ:( TRZYMAM ZA SŁOWO ,ŻE JAK NASI WYGRAJĄ - PISZESZ WIERSZ:D POZDRAWIAM I CZEKAM TU ZAWSZE NA CIEBIE 🌻 MASZ JESZCZE JAKIEŚ ŻYCZENIA ? :) POZDRAWIAM CIĘ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłeczka
hej!! przypadkiem wpadłam na wasz topik i tak jakos mi sie zaczęło wspominać..:) w starych pamietnikach znalazłam taki oto własnego autorstwa wierszyk "ten sam motyl tańczy w promieniach tego samego słońca ten sam wiatr schładza moje ciało te same ptaki śpiewają te same piosenki ten sam goracy piasek rozgrzewa moje stopy tylko ty nie jestes taki sam jak wtedy a ja obco czuje się w twojej skórze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dłuższą - mam nadzieję - przerwę się żegnam z Wami, co nie znaczy, że zapominam :) Jeśli będę mogła, napewno wpadnę i się przywitam, ale na wszelki wypadek życzę wszystkim cudownego, pięknego, słonecznego, ale nie koniecznie upalnego lata :) A co do kibicowania ------> i co? oglądałam fragmenty i nawet nieźle, ale jak to mawiał pewien mędrzec ;) mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy... kiepsko, kiepsko, ale można się było spodziewać. No, to 🌻 dla każdego. Jagoda -----> nie zapomnij o mnie :) radosny -------> fajne te twoje rymy ;) Alcolumb, to może i ja mogę, jednak ktoś z daleka i dała reszta -------> do zobaczonka :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 PS. Trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed Toba *mala -kobietko* podroz w nieznane - niechaj dobre tylko dni - beda tam - Twoim udzialem! :-) Internetcafe jest sporo wszedzie - to moze tam zajrzysz przy czasie i cos od Ciebie tu bedzie??? Powodzenia , radochy , sukcesow i przygod niesmowitych ale ino pozytywnych Tobie zycze:-) \"Nasi\" mecz przegrali - choc tak sie starali ...wiec...nie wyladuje tutaj moj poemat o tytule: KTO TAK PIEKNIE GRA ? KTO TAK PIEKNIE GRA ? hehe hehe gdyby byly gole.... wstawiloby sie nazwisko bohatera z odpowiedzia: TO JA ! TO JA ! ;-)))) ;-) :-) a co tam... nie samym chlebem czlowiek zyje i nie sama pilka nozna ..tudziez;-) Pozdrowienia dla *Jagoda Lee* -- do popisania sobie w przyszlym tygodniu --bo u mnie szykuje sie wyjazd w plener na dni kilka:-) Milych dni zycze Wszystkim - jakem... *radosny--smutek* amen ;-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALEŃKA - POWODZENIA 🌻.NIECH WSZYSTKO IDZIE PO TWOJEJ MYŚLI I CZEKAM NA TWOJE SŁOWA Z ANGLII. NA PEWNO O TOBIE NIE ZAPOMNĘ I TY NIE ZAPOMNIJ O MNIE ! DLA CIEBIE 🌻 ,👄 i ❤️ TRZYMAM KCIUKI!!! RADOSNY - UDAŁO CI SIĘ - NIE PISZESZ WIERSZA:D MIŁEGO WYJAZDU W PLENER :D DO POPISANIA W PRZYSZŁYM TYGODNIU!! 3 GROSZE - CO TO 2000???? WITAM U NAS MIŁECZKA I ZAWSZE ZAPRASZAM 🌻 WSZYSTKIM ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESZCZE JEDNO - CHŁOPCY DALIŚCIE Z SIEBIE WSZYSTKO , ALE ZABRAKŁO SIŁ I UMIEJĘTNOŚCI. DOCENIAM JEDNAK WASZĄ WALKĘ NA BOISKU .DLA WAS PO 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może i ja moge
To nie wstyd przegrać z godnym siebie przeciwnikiem, wstydem jest natomiast wyjść na boisko i tylko pztrzeć jak piłka wpada nam do bramki. Nasze chłopaki walczyli dzielnie i do końca i jestem z nich dumna. Pokazali że nie są popychadłem tego Mundialu! Trzymam za nich dalej kciuki. Jagodo mam nadzieję że wybaczysz te kompletnie niepoetycki wymurzenia mundialowe, ale u mnie w sercu teraz tylko piłka! Nawet nie sadziłam ze mozna tak bardzo polubić sport, za którym kiedyś się nie przepadało. Ale cóż jeszcze kilka dni i wszystko wróci do normy. Może powrócą nasze muzy? Chciałam Ci jeszcze pogratulować wierszyka, udała sie wyjatkowo. Szkoda tylko że nie napisze wiersza Radosny, :( Pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich po 🌻 Jagoda Lee --> mój wpis był zliczony jako 2000 na tym topicu. Ehhh szkoda ze nasi nie wytrzymali do końca, gdyby choć zremiowali, to byłgy piękny hołd złozony Kazimierzowi Górskiemu, no ale dobrze że walczyli do 91 minuty, ale szkoda tych żółtych kartek, potem strata 1-go piłkarza pokrzyżowała im troszkę szyki, po za tym Janas się za późno obudził ze zmianami. Dobrze że Polacy pokazli że potrafia grać, bo po ostatnich wyczynach miałem co do tego poważne wątpliwości :O Chyba zaraz coś Wam zrymuję, bo się bardzo dobrze czuję widzicie już mi wychodzi idę po coca-cole to schłodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U MNIE PRAWDZIWIE LETNIA POGODA - PRZYJEMNIE WYGRZAĆ STARE :D KOŚCI W SŁONECZKU . MOI DRODZY - 3 GROSZE - ZUPEŁNIE NIE ZAŁAPAŁAM TEGO 2000:( GRATULUJĘ CI - TO JEST COŚ :D KONIEC MUNDIALU DLA NAS -JEDZIEMY DO DOMU . DLA MNIE LEPIEJ - BO STRASZNIE SIĘ DENERWUJĘ NA MECZACH ;) TO MOŻE I JA MOGĘ - JA PIŁKĘ NA POZIOMIE MUNDIALU ZAWZSE LUBIŁAM , WIĘC TERAZ TEŻ TROCHĘ OGLĄDAM :D ALE NIE UKRYWAM ,ŻE CZEKAM NA TWÓJ POWRÓT -JAKO POETKI :) MOŻE I MNIE ZASZCZYCI SWOJĄ OBECNOŚCIĄ WENA :) POZDRAWIAM WAS SERDEZCZNIE I ODE MNIE DLA WAS 🌻i 👄 PS, BARDZO LUBIĘ , GDY TU ZAGLĄDACIE .....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la..la..laaaaaaa:\"sloneczny zar sie z nieba leje, Warszawa cala juz od rana pustoszeje\" ;-) skonczyl sie \"wyjatkowo zimny maj\" i mamy aure afrykanska w Europie;-) ---sle zatem dla *Jagoda Lee* i Jej Poetow;-) sloneczne - gorace - pozdrowienia:-) A co z pilka nozna? ech....... lepiej nie komentowac - cisnienie krwi wzrosnie niebezpiecznie..hehe jedyny pozytywny element- nie musze..hehe...pisac wiersza;-) Ale WY ----------->>> Poeci --winniscie pisac i publikowac tu -amen! :-):-):-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH UPALNIE :D ŻYCZĘ WYPOCZYNKU Z DALA OD BETONU I ULIC, WŚRÓD 🌻 RADOSNY -WITAM SERDECZNIE :D MUSZĘ WRESZCIE COŚ NAPISAĆ :) NA RAZIE KORZYSTAM Z PIĘKNEJ POGODY I MAŁO BYWAM W DOMU :) POZDRAWIAM I DO NAPISANIA . DLA CIEBIE KOLEŻEŃSKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto tu dzisiaj - upał rozleniwia:) Dla Was kawałek piosenki : \'\' ja jestem noc czerwcowa , królowa jaśminowa ........\" Piękne , gorące, czerwcowe noce ......Chce się żyć :) Pozdrawiam jaśminowo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poeci! Pozdrawiam burzowo i slonecznie. Jagodo dla ciebie🌼 za cierpliwośc w czekaniu na uciekające muzy. mam nadzieję że wrócą i nas zaskoczą jakimis ciekawymi pomysłami... Ale teraz ... pozostaje czekać, może one po prostu pojechały na urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj To może i ja mogę - u mnie też za chwilę będzie burza-ale ja lubię czerwcowe burze :) Tak , nasze muzy chyba wzięły sobie urlop :D Ale wrócą na pewno- trzeba tylko dać im trochę odpocząć .Dla Ciebie 🌻 Z muzami , nie wolno na siłę ;) Pozdrawiam słonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka_kobietka
Dzis bez wierszy i bez polskich znakow, bo z daleka i tu o czyms takim nie slyszano ;) Pozdrawiam wszystkich. Nie mam na nic czasu, szukam mieszkania i pracy i podziwiam to piekne miasto. Ale o dziwo, mnostwo ludzi nam pomaga, ot tak, po prostu, wiec nie ma sie co martwic, bedzie dobrze. Jak bede znow mogla, to wpadne do was i opowiem wiecej. Heja 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×