Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cera mieszana

Najlepszy wg was korektor do cery

Polecane posty

Gość Cera mieszana

miałam z avonu, belli...i nie byłam z nich zadowolona-wiem ze niewiele wypróbowałam...ale nie chce znowu zrobic złego zakupu. a) jakie waszym zdaniem sa do bani(i dlaczego) b)a jakie polecacie ja jak juz wczesniej podałam nie polecam: a) z avonu(ja dla mnie za ciemny...no i widac go na twarzy) natomiast co do tego z belli-mam wrazenie ze po 3 godzinach nie ma go juz na mojej twarzy...wszystkie niedoskonałaosci znowu sa widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cera mieszana
tzn jest dla mnie za ciemny-tez z avonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z serii Funk Hauser Artistry- jak nie bedziesz zadowolona masz 90 dni na zwrot:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korektor w sztyfcie- Miss Sporty. Przystępny cenowo- około 10 PLN, super docień - ja mam do jasnej karnacji- tylko Miss Sporty mi pasuje i doskonale tuszuje wsyztskie niedoskonałości. Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusieczka
Giordani- Oriflame z pędzelkiem- super:) ok. 20-30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwwwwwww
oriflame zielono-bezowy .Ale trzeba umiec naklasac i mieszac kolory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaabigail
mnie tez tylko miss sporty ale ten antybakteryjny jest naprawde super dobrze kryje a przy tym nie odznacza sie na mojej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie najlepszy jest Dermacol. Tak wlaściwie jest to podkład, tyle, że używany do charakteryzacji filmowych i teatralnych. Jest nie do zdarcia i przykryje absolutnie wszystko. Jako podkład jest zbyt ciężki i tworzy maskę, ale naprawdę świetnie sprawdza się jako korektor. I cena jest zachęcająca - około 10 zł za tubkę 28g, której chyba nie będziesz w stanie wykorzystać przed upływem terminu ważności. Są różne odcienie, więc na pewno dobierzesz odpowiedni do swojej karnacji. Można go kupić w małych drogeriach (nie szukać w rossmanie, naturze, sephorze, douglasie i innych \"sieciowych\"), w razie czego można też zamówić go przez internet, o, stąd: http://pasaz.wp.pl/szukaj.html?nazwa=dermacol&ticaid=11617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaaaaaaw
tak to prawda, dermacol przykryje wszystko i jest tani, ale zalezy co chcemy ukryć. Przy tłustej czy mieszanej cerze skłonnej do wyprysków nie polecam, srasznie zapycha pory, po nim może byc tylko gorzej. Chyba , ze w ekstremalnych wypadkach, jednorazowo. Przy suchej skórze nie wiem, ale moze sie sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cera mieszana
z serii Funk Hauser Artistry-ile kosztuje?A ten dermacpl...tez płyszałam ze jest dobry-ale do cery nirmalnej...wiec jak dla mnie odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Marzena
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manhattan, taka maja serie dla skory z problemami, taka jasno niebieska :P tylko ze teraz zmienili kolory... i juz nie ma tego ktory byl idealny dla mojej cery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem fajny jest Maybelline Ever Fresh. Oprocz zakrywania niespodzianek uzywam go tez do maskowania cieni pod oczami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abla
Uuuuuuuuuuuuuuuuuuu, nie jest dobry dermacol do cery trądzikowej? zatyka pory? Buuuu.. a ja już się przymierzałam, żeby go kupić. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dermacol, to ci zrobi maskę z twarzy a nie podkresli urodę:):) co do korektora to polecam mineralny z annabelle, nie podkresla tak zmarszczek jak te w sztyfcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×