Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BEATRISS

CZY JEST SENS ???????????????????????????????????

Polecane posty

Jest pewien mężczyzna.Od paru lat podobamy się sobie, nie rozmawialiśmy o tym ale widzę jak na mnie patrzy,ja na niego również.Czy to wszystarczy aby zobić następny krok.Jak powinien zachowywać się dojrzały mężczyzna któremu podoba sie kobieta,w jej towarzystwie? Czy podanie ręki na powitanie to normalny objaw.Tymbardziej że zdarzyło się to drugi raz od pięciu lat.Coś się miedzy nami dzieje ale niewiem co.tak jabysmy sie sobie bardzo podobali i byli dla siebie kimś wiecej mimio iż do niczego jeszcze między nami nie doszło. Ostatnio zauważyłam że patrzy na mnie szczególnie jak ja nie widzę,gdy stoimy bardzo blisko siebie i rozmawiamy patrzy gdzie indziej.Niewiem czy sie krepuje czy co..Czy jest sens coś zrobić?jesli tak to jak zrobic aby ta znajomość poszła dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może brak mu odwagi, boi się że zostanie wyśmiany lub odrzucony... Sama zaproponuj mu kawę, jakieś wspólne wyjście, nie bój się z nim porozmawiać prywatnie - nie zawodowo, może wtedy się otworzy i zapewniam on Cię nie ugryzie :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko że ja trochę niesmiała jestem..niewiem czy tak prosto z mostu zaproponować kawę?w sumie niewiem czy On cos do mnie czuje a boje sie kosza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczekaj
na jego krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATRISS --> ktoś musi zrobić pierwszy krok, inaczej będziecie czkać tak w nieskończoność, aż sę pewnego dnia miniecie jak obcy sobie ludzie. A co do herbaty to nie randka, więc się nie martw, najwyżej się nie zgodzi. A l to lepsze niż życie w niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×