Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*eviaczek

jak zapomniec??

Polecane posty

mam problem...rok temu byłam z facetem który jak sie potem okazało miał mnie i jeszcze jedną laske na boku...zabolało mnie to strasznie do dzis pamietam co zrobił, do dzis nie moge sie otrzasnąc...od jakiegos czasu spotykam sie z kims...znalismy się juz wczesniej ale dopiero od dwóch miesiecy jest cos wiecej...on jest kochany, opiekunczy i wogóle super ale...ja cały czas mam w sercu ten ból który czułam rok temu...to nie daje mi zyc...to nie pozwala mi zaufac, uwierzyc jemu...mam już dosc tego ze cały czas męczy mnie ból, męczy mnie mysl co bedzie jesli i on okaze sie dupkiem...on wie co przeszlam i próbuje zrozumiec i przeczekac moje gorsze humory ale jak dlugo mozna...mnie samą tez to już meczy...chciałabym wreszcie zacząc normalnie zyc, cieszyc sie z tego co mam, cieszyc sie poprostu z zycia...kochac, śmiac się a nie zatruwac siebie chorymi myslami...pomózcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszyna
staraj sie nie myslec o nim masz fajnego faceta to go kochaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starchild
no nieladnie sie zachowal... tez przez rok tesknilam za facetem i poznajac kogos nowego wciaz nie moglam sie zwiazac bo wciaz wszyskich porownywalam do mocno wyidealizowanego obrazu tamtego chlopaka. najgorsze jest rozpamietywanie ale nie bede ci prawic moralow bo sama mialam z tym problemy:/ teraz poznalam kogos i mysle ze moze nawet kiedys go pokocham. co nie zmienia faktu ze tamto wciaz za mna chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszyna
bo jak bedziesz miała humory ciagle to moze sie okazac dupkiem nie zniesie tego docen to co on ci oferuje zapomnij o tamtym i ciesz sie ze spotkałas na swojej drodze jeszcze normalnego faceta i nie mysl co bedzie za 10 lat bo tego nikt nie wiem a moze to ty go zostawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie...staram się o tym nie myslec ale boje sie...powoli mnie to dobija... wiem własnie sie tego boje ze w koncu on straci cierpliwosc i tez okaze sie dupkiem ale z mojej winy...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszyna
zyj terazniejszoscia ciesz sie z tego co ci daje zycie a skad wiesz moze on ma byc wynagrodzeniemedla ciebie za tamtego dupka a moze okaze sie takim samym ale jedno wiem nie mozna uciekac przed zyciem .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze nie bedzie takim samym... dzieki, za odzew i za rady...postaram się z tym walczyc...mam nadzieje ze w koncu uwolnie sie od przeszlosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszyna
powodzenia :) patrz w przyszłosc a nie w przeszłosc a bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×