Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perła w koronie

Kolor ROZOWY jak oceniacie osobe noszaca takie kolorek???

Polecane posty

kolor jak kazdy inny:)) osobiscie za nim nie przepadam , choć pastele sa mile widziane. Za to moja koleżanka , zreszta całkiem pulchniutka uwielbia ten kolorek i wyglada w nim bardzo sexi:) jest blondynką i pomio swych krąglych bioderek wodzi panow na pokuszenie.Jesli ktoś lubi róż niech go nosi...Nie mniej stanowczo mowię NIE butkom w tym kolrze :(( sa tandetne i nie nazwe tego po imieniu hm hm .......:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że to zależy od ilości tego różu. Zawsze jakieś wstawki mogą być. Odcień też jest ważny. Np moja siostra nosi rózowe bluzeczki i i nie wygląda w nich jak pusta pannica tylko tak ładnie, dziewczęco. nie można po prostu przesadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIOM WIESZ .. GDY KTOS UBUIRZE SIE NA MAKSA RÓZOW NP SPODNIE BUTY BLUZKE BLUZE SWETER KURTKE STANIK MAJTKI WSZYTSKO RÓZOWE to moze wygląac dziwnie chcoiaz nie zawsze.. moze nie jaskarwy rózowy tak rażak ale wiesz taki fajny napewnie fajnie wygląada ja mam kurtke rózowa i spodnie raz sie tak ubrałam i wszysycy na mnie patrzyli ale .. nie zwracałam na to uwagi krępowałam sie ale .. po godzince mi przeszło ... musisz sie czuć wczymś fajnie .. jak masz np rózową kórtkę .. to nos ją do jakis fajnych spodni i wszystko bęzie git nie bajaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... moja mama czesto chodzi w rozowym, takim delikatnym rozu, bardzo ladnei w nim wyglada, naprawde odejmuje jej lat i poprostu pasuje, sama nie zalozylaym nic w tym kolorze :P ale dla niej jest jak ulal a ma juz niedaleko do 50 :) a dziecinstwo to chyba miala szczesliwe, albo czegos nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×