Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ellllunia

W jakim wieku jest sie za starym na rolki?

Polecane posty

Gość Ellllunia

Mam 25 lat-jestem za stara? Odpuscic sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos ty
czemu niby za stara, wcale nie jestet za stara, zanm pana po 60 ktory swietnie jezdzi i ma super kondycje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellllunia
Mój chłopak tak uważa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatkoboska
a na rolkach nic nie pisze??? :) ostatnio byłam w parku ze znajomymi - tez mam 25 lat i jakbym miała rolki to bym pewnie pojezdziła no i w tym parku na rolkach jechała dziewczyna - gdzies przed trzydziestką moj znajomy powiedział "a zeby sie wypier... na ta swoja stara tłusta dupe" - byłam w szoku jak cie nie ruszaja takie komentarze to luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to znaczy tylko tyle
że masz przykrych znajomych niestety i psychicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka.
masz dziwny problem niby co ma wiek do tego rolki łyzwy narty itp dobre sa dla ludzi w kazdym wieku nie wiem czemu sie przejmujesz opinia ludzi bo chyba o to chodzi czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi, za stara na rolki? Wiek na rower też obowiązuje? Jeżdżę od roku,a nastolatką też nie jestem :D Często po deptaku nadmorskim śmiga koleś taki koło 60 właśnie. I to tak pocina (przeważnie jeszcze z Ipodem w kieszeni :D ) że wymiękam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatkoboska
moze lubie przykre i psychiczne towarzystwo to nie temat o moich znajomych - historie przytoczyłam zeby autorka w szoku nie była jak sie spotka z takimi reakcjami ( ja osobiscie nie mam nic przeciw ale sa "psychiczni" co maja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym byla toba tu by mnie ch... obchodzilo czy sie moja jazda na rolkach komu podoba czy nie. Guzik im do tego 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w żadnym
;) W zeszłym tygodniu widziałam Maleńczuka na rolkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra teściowa
W Niemczech mieszkam i codziennie widzę , jak jeżdżą rodzice z dziećmi (rodzice po czterdzietce , czasem dopiero poczatkujący , i jakos nikt ich nie wytyka palcami). Nasze społeczeństwo to jeszcze dużo sie musi nauczyc. Bo jak na razie , to wygląda na to , że do 25 lat mozna jeździć na rowerze , do 25 jeździc na rolkach , do 20 chodzić na dyskoteki , do 25 ubierać którkie spódnice , a potem to już tylko za mąż , dzieci , do kuchni i koniec wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra teściowa
za starym na rolki jest się wtedy , jak sie nie ma siły w nogach albo zaczyna mieć problemy z łamliwymi kosćmi. Czyli przecietnie w wieku 80 lat , ale to też różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łomatkobosko
jak by nie było to tamta babka na rolkach była w sumie niewiele starsza od was wiec jak widać ty też jesteś stare dupsko podobnie jak i twoi puści znajomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widać Polacy muszą
się jeszcze dużo nauczyć. Jak chodzi o tolerancję to nadal jesteśmy na poziomie ameby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziu
nigdy nie jest za pozno, tylko w pewnym wieku po prostu wyglada sie na rolkach smiesznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsioczek
tak ? a kiedy to sie wyglada smiesznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuko
na rolki nikt nie jest za stary, co wy wypisujecie! rolki sa super, ja jestem po 30 i jakos sie nie wstydze! a i starszych od siebie i to sporo wiecej widuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooo
masz rolki? to zakładaj je na nogi i startuj, ciesz się wiatrem we włosach, a opinie innych miej w tylnej części ciała.pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ellluni
dziewczyno ale Masz chłopaka :( jak tam z jego kondycją :D boerz rolki i grzej przed jego nosem na rolkach:D za stara hehhhh ale ubaw :D w jakim wieku jest chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polacy to w większości
niestety zacofani,nietolerancyjni tępaki z moherowymi poglądami:-oDlatego jest wielkie HALO jak ktoś ma 25 lat i ośmieli się jeżdzic na rolkach:-PNiektórzy musza się jeszcze baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wiele nauczyć,szczególnie o tolerancji....25 lat to dopiero początek a nie koniec życie! A więc nie patzr sie na innych tylko jazda na rolki;)To bardzo zdrowy i przyjemny sport:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerva
Ale ci zazdroszczę (oczywiście że masz gdzie jeździć) bo u mnie w szafie leżą dwie pary rolek i nie mam gdzie sobie pojeździć. Od przeszło trzech lat mieszkam na wsi - oczywiście bardzo mi się to podoba - no ale nie mam gdzie na nich jeździć. Mam 28 lat i jeszcze sobie na nich pośmigam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 32 latka i jeżdzę na rolkach :) zabawa świetna ;D no i nie puszczam syncia samopas ... nie ma co trzeba sie przełamac drogie panie :) moje sąsiadki juz przestaly na mnie patrzec jak na ufo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lat 36
i jezdze na rolkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileyface1
Polacy-rolkarze na calym swiecie laczmy sie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmigam
na rolkach z moim mężczyzną, który w tym roku skończy 41 lat ;) Też twierdził, że jest za stary, ale go rozruszałam i teraz to on mnie wyciąga do parku na rolki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
starsi ludzie tez jezdza np tacy w wieku po piecdziesiatce i wiecej ja zaczelam jak mialam cos tak okolo 25 a teraz czekam az bedzie cieplej i mniej wietrznie i ide pierwszy raz w tym sezonie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×