Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polusia

poznam mamy z warszawki!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość polusia

czesc.mam 27latek i ośmioletniego synka oraz wiecznie pracującego męża.w wawce jesteśmy od niedawna.szukam mam ,które będą chciały sie dzielic ze mną swoimi troskami i radościami macierzyństwa.mam nadz ze będziemy się spotykac na ploteczki,odwiedzać!!! pola_8019@o2.pl piszcie kochane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mieszkam już w Warszawie, ale niedaleko, jakiąś 1h jazdy MZA :). Gdzie mieszkacie? Pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polusia
czesc.mieszkamy w wawce.nie pracuje.mój mąż ma spółke i myslimy teraz o drugim dziecku.a wy gdzie uciekliście?pracujesz?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maalwina
Witajcie, też jestem mamą świeżo upieczoną, synek ma 4 miesiące. Na razie nie pracuję, ale chcę wkrótce chcę wrócić do pracy. W Warszawie mieszkam od pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polusia
czesc Malwinka.a gdzie dokładnie mieszkasz?jak ma na imie Twój syneczek?pozdro dla was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polusia
idę po synka do szkoły.za pół godzinki wracam.piszcie mamusie!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maalwina
Mieszkam na Ochocie. Mam małego Tomcia, wokół niego kręci się teraz mój świat :-)) Oj, właśnie domaga się jedzenia. On na szczęście ma apetyt i umie już się upomnieć :-)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polusia
Malwinka,kiedy zamierzasz wrócić do pracy i ile masz lat?moze spotkamy sie i pogadamy o naszych pociechach.?pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maalwina
Mały pojadł i śpi jak aniołek :-)) Ale i tak roboty mam fure. Do pracy chcę wrócić jak znajdę dobrą opiekę dla małego. Z przyjemnością się z Tobą spotkam, ale dopiero po Świętach będzie chwila czasu a może też będzie troszkę cieplej. Spacerek po parku szczęśliwickim?? Jestem "dojrzałą" mamą a Tomuś jest wyczekany :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polusia
mój synek chodzi juz do pierwszej klasy.jestesmy znowu w wawce,po krótkiej przerwie.tak jakoś nie mam znajomych z dzieckiem,a wiadomo ze jedną mamę najlepiej zrozumie druga.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
WARSZAWA a nie jakaś cholerna warszawka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×