Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem tutaj

Zaszlam w ciaze z facetem ktorego znam 3 miesiace..ma to przyszlosc?

Polecane posty

Gość jestem tutaj

Skasowali moj topic... Wiec pytam ponownie, czy moze to miec rpzyszlosc?? Jego rodzina cieplo przyjela ta informacje, moja rowniez. On tez jest szczesliwy, ale jestem ciekawa na jak dlugo, czy jak urodzi sie malenstwo i trzeba bedzie wstawac w noy to czy nie "znudzi" mu sie rola ojca... Ktos mial taka sytuacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy na cokolwiek masz gwarancję?? NIE.- wszystko tylko od was dwojga zależy.Jeśli i on i ty szie cieszycie to życzę wam powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
mama ty le obaw, oboje jestesmy mlodzi (jA 21 on 24) a tu nagle dzidzia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
wiesz, nie mow ze glupia jestem. Ja mieszkam z tym facetem od 2,5 miesiaca, spedzamy wiele czasu ze soba, znamy swoje upodobania, nawet ze tak powiem "pierdzimy " przy sobie:) jak stare dobre malzenstwo... nie sadze ze para ktora zna sie nawet jeden rok ma za soba tyle ile my przeszlismy przez te 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko jedyna
chyba jednak głupia jesteś. Kto po 2 tygodniach znajomości zamieszkuje z facetem i na dokładke nie stosuje żadnych zabezpieczeń nie znając faceta.... zupełna bezmyślność. A oprócz dzidziusia nic więcej nie ma? Sprawdziłaś chociaż czy nie ma adidasa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandia
a ja z mim chlopakiem tez zaczelismy sypiac po 3 miesiacach i mysle ze Wam sie uda... my tez przy sobie pierdzimy :P musicie sie postarac oboje to bedzie oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
Nie mówicie tak. Potrzebowałam bliskości. Pierwszy raz w życiu czułam się ważna dla kogoś. Nie chciałam tego zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
no ale sluchajcie, stalo sie NIE COFNE CZASU!!!! Wiec nie mowcie mi o przeszlosci bo pytam sie o przyszlosc. Dziekuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko jedyna
no tak -------------niedługo będą pierdzieć we trójkę :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
to nie ja napisalam wyzej, tzn o tym czasie ja napisalam ale wyzej to nie ja.. Podszywacze..hehe.jak ja ich uwielbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomi omi 26
nie oceniajcie ludzi bo nigdy niewiadomo co sie i wam moze przydazyc. jestem tutaj- uwazam ze Bozia rozne niespodzianki w zyciu robi i trzeba los brac jakim jest a zwlaszcza dzidziusia. jesli dobrze ci z tym kolesiem to ja tez bym z nim byla ale jednak nie mam zaufania do facetow i przynajmniej na poczatku nie bralabym z nim slubu bo to niby nic tylko papier ale sto razy ciezej sie rozstac jesli cos jest nie tak. pozdrawiam i powodzenia.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
no bedziemy pierdziec w trojke. :) A co:) Tylkochcialam wiedziec czy ktos mial podobna sytuacje. Dzieki za wszelkie opinie, bo przeciez kazdy ma swoje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
dwie ostatnie wypowiedzi nie są moje ktoś specjalnie nazwał mnie podszywaczem żeby być wiarygodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebowałaś bliskości
??? każdy potrzebuje ale to nie oznacza zeby pchac sie od razu chlopakowi do lozka. poza tym wedlug mnie im wczesniej wkroczy sie w te dziedzine zycia tym zwiazek jest ubozszy i mniej trwaly. a jestem dobrym obserwatorem. ludzie kolejnosc rzeczy wam sie miesza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
Czy ty nie rozumiesz że jak cię facet przytula delikatnie całuje to odlatujesz. Nie myślisz o tym co może się zdarzyć. Poprostu pragniesz go tu i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
POWODZENIA ! Nie ma to jak coup de foudre !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
Dzieki za slowa wsparcia. Tak tez mi jego mama mowila, ze ciaza to cud. Kobieta idzie spac z "pustym brzuszkiem", wstaje z embrionem, czyli zaczatkiem nowej osobowosci, nowego czlowieka... Tylko ja ciagle taka niepewna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebowałaś bliskości
nigdy nie wiem co mi sie przytrafi?? wlasnie ze wiem. bo ja w przeciwienstwie do niektorych najpierw mysle a pozniej robie.. i licze sie z konsekwencjami. a Boga w to nie mieszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowa owieczka
a ja wam powiem tak. mam w pracy takiego pana doktora, ktory ma juz po 70. i opowiedzial mi, ze żonie oswiadczyl sie 2 tyg po pierwszym spotkaniu i żyja do dzis razem szcześliwie i dlugo, bo 40 latek :) a ja tez zakochalam sie od pierwszego wejrzenia i kocham do dzis a mija juz ponad 2 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
Podszywacze won!!! nie czulam sie wyjatkowa, to nie moje slowa!!!!!!! Prosze sie nie podszywac bo to powazny temat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
wcale nie p[otrzebowalam bliskosci...!!! nie podszywac sie...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam te durne wypowiedzi niektórych to mi sie smiac chce jakie grzeczne dziewczynki ojjjjjjj, jestem tutaj napewno bedzie dobrze głowa do góry a dzidzia to super sprawa takie malenstwo które napewno was jeszcze mocniej wzmocni całuski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
fioletowa, no prosze... Ale teraz tyle roznych pokus na swiecie. Dzidzia to zobowiazania, to nie zabawa, dlatego mam takie obawy.... Ja tez zawsze uwazalam sie za osobe rozsadna, no ale poznalam go i stalo sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
Kurcze ja to pecha mam. Nawet podupczyć się z facetem nie mogę bo mi się pasożyt zagnieźni w brzuchu. Jutro idę usunąć i wam nic do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
:):):) Dziekuje zyczliwe osoby. Podnosicie na duchu, dodajecie otuchy, pozwalacie walczyc ze zlymi myslami... Dziekuje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczony-jestem tutaj
Pamiętam taką jedną, Celinka się nazywała. Głupia była jak but. - XY, nie lubię sie zabezpieczać. Seks w gumkach to jak lizanie loda przez szybę - mówiła. - Nie mam dziś dni płodnych, możesz mnie wydupczyć bez obaw. Jak powiedziała, tak zrobiłem. Wtedy jeszcze nie rozumiałem, że tylko bezdennie głupie i nieodpowiedzialne kobiety dają się posuwać bez zabezpieczenia i zameszkuja ze mna po 2 tyg Po skończonym seksie położyła się na bok i zasnęła, a ja pobiegłem do jej komputera, by na sieci poczytać o seksie bez zabezpieczenia. Okazało się, że suka bezczelnie mnie okłamała! Kobiety mają tak pop.......y organizm, że nawet dzień po miesiączce mogą zajść w ciążę. Metody kalendarzykowe to jedno wielkie gówno. Spojrzałem na nią i myślę sobie: kurwa, jaki pasztet, nie chcę mieć z tą maciorą dziecka. Trza było się ulotnić. Sformatowałem jej dysk, z komórki wykasowałem mój numer telefonu. Nad ranem cichutko wyszedłem z domu i nigdy więcej jej nie zobaczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup mu placzaca lalke niech go hartuje ,niech sie wrabia pomalu .bo jak przyjdzie do zmiany pieluch to ucieknie.naucz go jak sie kaszki robi i takie tam zarcie dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebowałaś bliskości
dziewczyno nie chce cie dolowac ale zbyt madra to ty faktycznie nie jestes ale do rzeczy. ty nie mozesz nawet stwierdzic czy go kochasz. sory, ale dla mnie wyznanie "kocham cie" po takim czasie jest nic nie warte. obserwuj go. zobacz jakim jest czlowiekiem. tylko patrz obiektywnie! i zastanow sie czy kiedys tej decyzji nie bedziesz zalowac.. bo wyjsc za maz bez milosci to szczyt szczytow glupoty. i pozniej cierpienie i uzeranie sie cale zycie. owszem moze niektorym sie udaje ale to rzadkosc niestety to przykre ze ludzie sa tacy glupi i nieodpowiedzialni :( a mogliscie spokojnie sie poznawac. ty wiesz ile straciliscie? i to juz nie powroci. troche mi cie zal. i dziecko.. dobrze ze sie cieszycie ale gdybys byla go pewna i wiedziala ze to on, ze sie kochacie.. to dopiero bylaby radosc. sami sobie utrudniacie i komplikujecie zycie. ale coz. to wasz problem. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
Dobrze zrobiłeś. Chciała cię suka podać o alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebowałaś bliskości
milosc od pierwszego wejrzenia.. tez to mialam. nie.. to nie milosc. to co najwyzej zauroczenie. milosc dojrzewa. na to potrzeba czasu. i wysilku. o tym akurat wiem bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×