Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawska_niunia

poradzcie, jestem 21 letnia dziewica

Polecane posty

i mam starszego od siebie o 9 lat faceta, ktory raczej nie wie ze nigdy tego nie robilam. problem w tym ze on w zaden sposob sie do mnie nie dobiera. ze mna jest wszystko w porzadku z nim tez. jestesmy razem od pol roku a on jedynie zlapal mnie za piers i to wtedy jak przejelam inicjatywe. moze to wynika z jego szacunku do mnie. nie mam pojecia, ale facet musi sie gdzies wyladowac a napewno nie ma innej. wiec pomozcie mi bo naprawde nie wiem o co biega. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może prawiczek
i nie wie jak się do tego zabrać... liczy na Twoją inicjatywę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może poprostu najzwyczajniej w świecie zapyatsz sie go dlaczego tak sie dzieje i co ejst tego przyczyną?? wyjdzcie gdzieś na spacer razem np. dzis wieczorekiem i porozmawiajcie sobie luźno na rózne teamty a między innymi na ten dlaczegot ak jest........... Tak bedzie najprościej spokojnie i wszystko bedziesz wiedziała!! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutynka bździnka
postaraj się wniknąć w jego psyhikę. Jesli jest głeboko wierzący to szanuje Cie napewno i może nawet chciać czekac do slubu. Powiem, że tacy męzczyźni naprawde sie zdarzają! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara to chyba nie ma nic z tym wspolnego. czasem mysle ze moze on do tego podchodzi na zasadzie ze jestem od niego mlodsza czy cos w tym stylu ale w koncu to on tez zdawal sobie sprawe roznicy wieku. dzieki za komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może prawiczek
ja jak byłem prawiczkiem to mnie dziewczyna prawie zgwałciła tak się tego bałem... ale było warto i teraz nie mam takich problemów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie wydaje
ze skoro jest 9 lat starszy boi sie zaczac czegokolwiek i chce poczekac zebys nie myslala ze jestes tylka laska do zaliczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie wydaje
ze prawiczkeim to on nie jest ale chce poczekac:)moze sama cos zainijucj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutynka bździnka
wiec napewno to jest fakt tego, że nie chce Cie skrzywdzić. Może uważą Cie za jeszcze nie do konca dojrzała do niego?... ale nie! odpada! Przecież w takim wypadku by z Toba nie był.! Myslę ze nie chce Cie zranic i bycmoze nie wie nawet jakie Ty masz potzreby. Wystarczy porozmawiać... rozmowa wyjaśnia wszytko i podczas niej mozna powiedzieć jakie sie ma oczekiwania od drugiej osoby... a ile jestescie ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie wydaje
ja mam mlodszego chlopaka i wiem ze ja np chcialam poczekac zeby on do tego dojrzal czekalismy prawie 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutynka bździnka
aha, przepraszam ze pytam, pzreciez napisałaś. Hm... ja mam 20 lat i nie uprawiałam sexu chociaz ze swoim chłopakiem juz moglismy sie dotykać po około 3 miesiacach. Poznalismy sie juz wystarczajaco dobrze, widywalismy sie prawie codziennie. Dlatego dziwi mnie troszke ta sytuacja. A dobrze sie znacie? wiesz co lubi czego nie? Jakie sa jego zainteresowania? odczucia gdy sie reaguje? ogólnie: czy dobrze sie znacie czy czujesz ze sie jeszcze dopiero poznajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutynka bździnka
mi sie wydaje, ze moze Cie na tyle szanuje ze nie chce zrobic nic bez Towojej woli. Ale jesli Ty czujesz ataka potzrebe to powierdz mu o tym, bo moze tak naprawde tylko o to chodzi. Pozdrawiam i powodzenia życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze sie znamy. kiedys sam zasugerowal ze czegos mu brakuje w naszym zwiazku (podobno malo rozmawiamy o sobie) ale na tym sie skonczylo. widocznie jemu pasuje taka sytuacja. a brak sexu mozna jeszcze tlumaczyc tym ze nie mamy gdzie tego zrobic (za sciana sa rodzice ktorzy moga w kazdej chwili wejsc do pokoju a hotel raczej odpada). czasem mam takie wrazenie ze on naprawde ma na to ochote ale nie wie jak mi dac to do zrozumienia. ja bym chetnie przejela inicjatywe ale tez za bardzo nie wiem jak bo w koncu nie mam doswiadczenia a glupio mi sie przyznac. chociaz to powinien byc zaszczyt dla faceta ze jego kobieta jest dziewica. i mysle ze bedac w tym wieku co on jest to raczej to doceni. mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutynka bździnka
doceni napewno!! :] powodzenia (porozmawiajcie tylko szczerze) i zobaczysz jaki bedzie uciszony! Facceci lubia jak są pierwszymi! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to w takim razie napewno męczy konia w samotnosci ? nie pytałas go o to ? Moze zapytaj wprost \"czy woli dręczyc konia sam czy woli zebys ty mu obciągnęła \" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfederatka
to dziwne z tego co znam facetów to raczej dziwne zeby po pół roku znbajomosci nie było nawet podchodów w strone seksu .... a moze poprostu jest gejem ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli mu stoi
chociaz do czasu do czasu gdy Cie widzi to nie jest gejem, ale u 30 letniego faceta brak inicjatywy przez pol roku nie jest normalny, zwlaszcza ze jestes mloda dziewczyna, takie mocno dzialaja na facetow kolo30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×