Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siostra__

lezy w pokoju z zaslonietymi zaslonami , cale dnie spi

Polecane posty

Gość siostra__

Mam siostre cioteczna. Piekna dziewczyna, dobre studia, szczera, wielu facetow chcialoby miec taka dziewczyne. Nie wiem co zrobic, plakac mi sie chce:( przez faceta, ktory patrktycznie do piet jej nie dorasta, zamnknela sie wsobie. Od 2 tyg siedzi w pokoju jak w ciemnicy, placze, lub slucha muzyki. stacza sie dziewczyna przez faceta, ktory zniszczyl jej zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zadnego kompa! Do ludzi! Musi wstać , umyć się , ubrać i wyjśc z tej ciemnicy , wyciągnij ją gdzieś! Z własnej woli pewnie nie wyjdzie więc np poproś ją o pomoc , niech pomoże ci kupić buty, cokolwiek, wyciągnij ją na kawę, do parku, do zoo... po prostu niech się od tego oderwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez ktos złamał serce
siedzialam tak dwa lata:o teraz juz nie siedze , wychodze z tego wlasciwie to juz wyszłam ale we mnie na zawsze umarła duża część mnie wiec powinnas ją siłą wyciągnąć do kina na spacer, gdziekolwiek,jak najszybciej zeby jej sie to nie pogłębiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez ktos złamał serce
poza tym jak pamietam podczas takiego siedzenia obmyślałam cały plan skończenia ze sobą u niej tez tak moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci nie mumiem pomuc. ja na twoim miejscu kupiła bym paczke bodów czekoladowych i nadstawiła sowije ramie zeby sie wypłakała a za jakiś czas na spacer do lasu wyciągneła to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że płacze, bo łzy są lekarzem duszy ... Potrzeba jej czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×