Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stralka

!!!!!!!nadmierna potliwość pomocy!!!!!!!

Polecane posty

Czy ten ANTIDRAL jest naprawdę skuteczny? Moze i jest ale interesuje mnie bardziej działanie uboczne...Są jakieś? Czytałam że lekarze nie zalecają go ponieważ ma w sobie wiele chemikaliów , szczypie, podrażnia skórę,a nawet są niewielkie oparzenia, włącznie z wyniszczeniem naskórka...rozumiem ze ci co uzywają go codziennie sami sobie taki los sprawują-wiem że trzeba raz w tygodniu czy tez dwa razy. Tyle sie naczytałam o skutkach ubocznych ze mam pewne obawy i tez nie wiem czy pomoze bo poce się jak świnka.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e1988
Sama nie wiem co o tym wszystkim myslec, cztam te wasze wpisy z zazdroscia bo ja tez stosowalam etiaxil (masakrycznie swedzialo ale znosilam dzielnie) a na drugi dzien spocilam sie jak zwykle ;-( dla mnie nie ma juz ratunku ;-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadows2511
Witam Osobom z okolic Bytomia, Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Katowic, Chorzowa, Tarnowskich Gór,Zabrza, Gliwic, Siemianowic Śl., Czeladzi, Będzina wypożyczę sprzęt do Jonoforezy na nadpotliwość rąk, stóp, pach i twarzy firmy MEDISUN GS10 Mocne strony urządzenia: Brak konieczności używania farmaceutyków -brak skutków ubocznych, Terapia jest szybka i efektywna, Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, Doskonałe wyniki leczenia. Link do ogłoszenia, skopiuj i wklej: http://tablica.pl/oferta/wypozycze-aparat-do-jonoforezy-na-nadpotliwosc-medisun-gs-10-IDw6I3.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadows2511
Witam Osobom z okolic Bytomia, Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Katowic, Chorzowa, Tarnowskich Gór,Zabrza, Gliwic, Siemianowic Śl., Czeladzi, Będzina wypożyczę sprzęt do Jonoforezy na nadpotliwość rąk, stóp, pach i twarzy firmy MEDISUN GS10 Mocne strony urządzenia: Brak konieczności używania farmaceutyków -brak skutków ubocznych, Terapia jest szybka i efektywna, Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, Doskonałe wyniki leczenia. Link do ogłoszenia, skopiuj i wklej: http://katowice.gumtree.pl/c-Firmy-Uslugi-pielegnacja-uroda-Wypozycze-Aparat-do-jonoforezy-na-nadpotliwosc-Medisun-Gs-10-W0QQAdIdZ391671231 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ałun. Polecam. To naprawdę działa. To jest kryształ solny. Naturalny antyalergiczny bezzapachowy kosmetyk, wydajny na ok 3 lata. Około 40 złotych ale warto. Nie blokuje porów i gruczołów jak antyperspirant lecz obkurcza. Niweluje zapach potu, nie poci się człowiek tak silnie. Dodatkowo można stosować na opryszczkę na zacięcica po goleniu. Dostaniesz np. w sklepach z komestykami naturalny czy np w takim sklepie jak Mydlarnia u Franciszka. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomaxoxo
Ja też mam problem z nadmierną potliwością. Stosowałam kiedyś antidral i etiaxil ale tylko przez chwilę działały... Poce się jedynie kiedy wyjde gdzieś z domu.. Czyli przez większość dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam z allegro urzadzenie domowej roboty do jonoforezy- 10 dni i mam calkowicie suche dłonie i stopy wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jesli antidral nie pomaga!? tak sie tez dzieje i slyszalam wiele razy ze takie specyfiki przestaja dzialac, ja stosowalam i poki dzialalo to swietnie sie sprawdzalo ale przestalo :( wiec teraz robie sobie botoks u dr Ewy Rybickiej i komfort zycia mam 10000razy lepszy :) zero stresow i zero propblemu z mokrymi pachami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka90
Na pewno nie stosuj tabletek.. może to tylko pogorszyć twój stan, a organizm nie bedzie dobrze chlodzony- tutaj masz o tym wiecej http://farmaceuta.org/wpisy/nadmierna-potliwosc-przyczyny/#more-5 Jezeli rzeczycziwscie wykluczach takie rzeczy jak stres czy wysiłek fizyczny to koniecznie udaj się do lekarza. Zdrowie jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci klinikę hiperhydrozis która oferuje innowacyjne metody leczenia potliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po niezliczonej ilości niezręcznych sytuacji w końcu stwierdziłam że nie ma co się tak dłużej nad sobą użalać i muszę coś z tym zrobić. Wybrałam klinikę która wydała mi się najbardziej w porządku jeżeli chodzi o leczenie nadpotliwości (jak coś to Klinika Zawodny w Szczecinie) i tam wstrzyknięto mi botoks. Pan doktor wszystko dokładnie mi wytłumaczył wiem, że za kilka miesięcy będę musiała powtórzyć, ale warto już odkładam pieniądze na kolejny zabieg. Zupełnie inne życie nie wiem czemu nie zrobiłam tego wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc chcialam Wam powiedziec jak bylo u mnie, zawsze miałam problem z nadmiernym poceniem zwłaszcza dłoni i stóp Juz miałam sie decydowac na zabieg ale jeszcze poczekałam ale hiperhydrozis powinno mi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wiem, nadmierna potliwość naprawdę może wpłynąć na jakość życia, sama o tym wiem, ale istnieje takie coś, jak nieinwazyjne leczenie nadpotliwości, a dokładnie mówiąc - terapia miraDry. Stosowałam ją w rejonie pach. Zabieg ten polega na wykorzystaniu technologii mikrofalowej do podgrzewania mieszków włosowych. Genealnie nie boli, a efekt jest naprawdę zdumiewający. Polecam każdemu, kto ma problemy z nadpotliwością, bo z nią naprawdę można walczyć. A zabieg wykonywałam tu: http://www.bellazone.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielkaa
Sama też miałam problem z nadmierną potliwością dłoni, , ale w necie znalazłam informację o tym, że botox to leczy. Popytałam wśród znajomych i wysłali mnie to Mojej Estetyki na Litewską 4/5 w Rzeszowie. Już na pierwszych konsultacjach zrobili na mnie dobre wrażenie i wiedziałam, że trafiłam tam, gdzie trzeba, Na temat samego zabiegu, to tutaj wrzucam Wam link: http://www.mojaestetyka.pl/botox-nadpotliwosc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×