Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *N*I*N*K*A*

---------------------------PIERWSZY POCAŁUNEK---------------------

Polecane posty

Gość *N*I*N*K*A*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *N*I*N*K*A*
mam17 latek i chodz miaął woele okazjune ten pocałunek to zawsze stchurzyłam boje się chodz sama niewiem czego powiedzcie jak to było z wami i jeśli możecie to napiszecie na ile pozwalacie swoim chłopakom w waszych związkach z górry dziź papappa całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllllkaaaaaaaaaaaaaa
Mój pierwszy pocałunek był cudowny on był włochem całował mniue tak delikatnie to było boskie jeszcze do tego ta piękna sceneria włoch plaża piasem we włosachi on to było takie romantyczne :):):):): niema się czego bać to samo przyjdzie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedorna
POTWIERDZAM!!! Wlosi caluja zejbiście :D I to nie jednego przetestowalam :] i o tez byly moje pierwsze pocalunki. A lat mialam 14. Ach...te obozy i kolonie za granica:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uechecheche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudux
e tam, mój pierwszy był obleśny =P Bo i facet był obleśny, oczywiscie zaraz go rzuciłam, po tym jak mi zaczął wwalać język do buzi. miałam z 13 lat =P Ale teraz jest suuuuuuuper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *A*L*U*S*I*A*
mój pył taki sobie idechciało mi całowac i postanowiłam ze z tym kolesiem to nic nie bedzie bo był oblkesny i od tamtej pory jakos nimam ochoty sie z nikim całowac jaks sie wymigam zawsze heh hhehhehheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLoooreeeenss
ja to wtedy sie upiłam i byłam odważniejsza niz zawsze i łatwo mi to przyszło hheheeh wybrałam sobie kolesia takiego co mi sie podobal gadaliśmy gadaliśmy a potem już nimieliśmy jak gadać heheheheh ale nieżle całował potem było ppcoraz lepiej najważniesze jest niebac sie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×