Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość poszukująca123

Ginekolog- Wrocław!!!

Polecane posty

Gość carolina-s
dr Myszczyszyn, przyjmuje na długosza, klinika Laser Town, wizyta razem z USG 100zł. Super lekarz, dokladny, kompetentny. nie jest nastawiony na robienie kasy tylko na leczenie pacjentki. Przyjmuje tak dlugo jak potrzeba a nie w 10 minut. ja u niego siedzialam z 40. Polecam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona82
Witam, w trakcie ostatniego badania USG lekarz stwierdzil, ze mam niewielkiego miesniaka...a chcialabym zdecydowac sie na dziecko.Czy ktoras z Was miala podobny problem i wie czy sa w zwiazku z tym jakies problemy w trakcie ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa22
hej. a gdzie nie robią problemu żeby chłopak stał koło mnie jak leże na fotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddd
byc może w corfamedzie tak jest .. dużo osób tak chwaliło corfamed więc sie wybrałam ... byłam u dr Zabielskiej czy jakoś tak ogólnie bardzo miła i delikatna ale przepisała mi luteine i tabletki anty bez żadnych badań ,wcześniej mnie to nie zastanawiało ale jak poszłam do innej lekarki i jej powiedziałm jakie tabletki brałam to była w szoku że tak od ręki dała i recepty a nie dała skierowania na wcześniejsze badania teraz chodzę do vity ..mże starsi lekarze tam są ale jakos poważniej do wszystkiego podchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja tez polecam CORFAMED ja tam chodziłam do dr. Barcikowskiego i zawsze odpowiednio pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja_mode_17
To ile bierze od studentek Sozański? I czy każe robić jakieś dodatkowe badania jeśli przyszło się po tabletki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja_mode_17
powiedzcie jeszcze kiedy trzeba się rejestrować i o ile wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja_mode_17
Tak więc napisałam do pana dr Sozańskiego i napisał, że cena za wizytę wynosi 100zł z cytologią a recepty są bezpłątne. Napisałam jeszcze z zapytaniem ile opakowań tabletek anty wypisuje podczas jednej wizyty. Może głupie ale warto wiedzieć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delilah23
dziewczyny, chciałabym sie dowiedziec wiecej o TRR (Towarzystwie Rozwoju Rodziny) we Wroclawiu... ktos wyzej napisal ze slyszal rozne opinie, prosze podziel sie nimi z nami. Dodam, ze mialaby to byc moja pierwsza wizyta u ginekologa i denerwuje sie, a nie wiem do kogo pojsc. Bylam na stronie TRR i wydawali mi sie lekarzami z misja, zamilowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhf
Sozański bierze od studentek 100 zł za wizytę i cytologię. Mówił mi przez telefon, że jest to 50% normalnej ceny...To ile on bierze normalnie, 200 zł? Nie jest to przesada? No ale cóż, pierwszy raz do niego pójdę i się okaże. Mam nadzieję, że wypisze mi receptę na kilka opakowań tabletek anty a nie na jedno. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delilah23
jhf a za wypisanie recepty sie placi? tak w ogole to ten caly sozanski ma dobrze wyposazony gabinet? ponawiam tez moje pytanie dot. TRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhf
recepty za darmo. chcę się zapisać do niego na czwartek następny, to będzie mój pierwszy raz u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G.B.
Po pierwszej ciąży i porodzie na Dyrekcyjnej, gdzie w asyście nastu studentów, kilku poważnych nieporozumień i wielu pomyłek, po założeniu 26 szwów na zewnątrz i od środka, niepotrzebnej punkcji zrobionej na potrzeby studentów,zszarpanych nerwów, przepłakanych nocy, omijam szpital na Dyrekcyjnej szerokim łukiem a moje zaufanie do ginekologów osiągnęło dno. 3 tygodni na patologii i niezwykle "UJMUJĄCE" spotkanie z DR. PAJĄKIEM, 100% MATERIALISTĄ, AROGANCKIM, OBRZYDLIWYM KŁAMCZUCHEM /któremu, gdyby tylko ode mnie to zależało robiono by punkcję penisa przez odbyt trzy razy dziennie ze znieczuleniem, o którym pięknie mówi, tylko w praktyce zapomina, w asyście 10 studentów oglądających jego krągłości- bo przecież gdzieś się uczyć muszą/ którego wiedza ulatnia się zapewne równie szybko jak i korzystające z niej pacjentki, oraz nastu lepszych i gorszych ginekologów w późniejszym czasie daje prostą zasadę DOBRY GINEKOLOG- RZECZ BEZCENNA, ZA ZŁEGO ZAPŁACISZ WIELE RAZY NIE TYLKO KARTĄ MASTER.... ALE I ZDROWIEM. Wszystkim szukającym profesjonalizmu, pomocy w niepłodności, pewności najlepszej opieki podczas ciąży oraz pomocy w problemach ginekologicznych polecam Dr. GIZLERA. Po niezbyt miłych doświadczeniach od ośmiu lat korzystam z jego pomocy i nigdy się nie zawiodłam, nawet przy poważnych problemach. Konkretny, odpowiedzialny, uczciwy, wyrozumiały i zawsze do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasiiiioooolll
Dziewczyny a co sądzicie o doktorze Karmowskim? Wiem, że prowadzi gabinet z synem również ginekologiem. Podobno drogi 200zł za wizyte, ale rewelacja. Chcę sie wybrać, ale moze któraś już była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Teresa Łopuszańska
Dr Teresa Łopuszańska jest dobra tzn kompetentana rzeczowa i jak na kobiete w tym fachu nawet delikatna:))) Polecam Przyjumuje na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKG_22
Witam, ja również zdecydowanie odradzam dr Pająka. Poza tym, że jest miły, nie może zaoferować pacjentce nic więcej. Dr nie kojarzy pacjentki i jej problemu po kilkunastu wizytach (zastanawiam się do czego służy prowadzona przez niego karta pacjentki??) - miałam dość ponownego informowania na każdej wizycie w jakiej sprawie przychodzę. Ponadto na 2 czy 3 kolejnych wizytach usłyszałam od Dr sprzeczne opinie i diagnozy, to co raz było wg niego problemem, w czasie kolejnej wizyty już nie stanowiło żadnego problemu, pojawiała się natomiast nowa kwestia, bagatelizowana przez Dr w czasie kolejnej wizyty... Niekompetencja do sześcianiu. Na szczęście w porę zmieniłam lekarza. Jeśli ktoś chce sobie zafundować mętlik w głowie i skutecznie opróżnić swój portfel (150zł/wizytę) to polecam, pozostałym serdecznie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus*
Polecam Dr.Cypriana Golude!!!rewelacja,0 stresow cieply i mily lekarz,umie sluchac i nie bada na "odwal sie,nastepna"serdecznie polecam konkretny i rzeczowy,operowal mnie wycinajac miesniaka.Jest mi znowu potrzebny a niestety nie wiem gdzie go teraz szukac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka88
A słyszałyście może o dr Malinowskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata88....
dziewczyny!!! byłam dziś u wspomnianego dr. Sozańskiego. nie wiecie może, ze oprócz wygodnego i dochodowego prywatnego gabineciku, pan Sozański MUSI przyjmować pacjentki w akademii medycznej na borowskiej. za pierwszą wizytą owszem był miły, nie zrobił jednak cytologii ("nigdy pani nie miała? o to juz nie zrobie bo sie pani ubrała"), nie postawił ZADNEJ diagnozy, mimo że podkreślałam, ze to bolesny i męczący od miesięcy problem. dziś jednak pokazał w pełni prawdziwe oblicze; w ogóle nie kazałby mi siadać na fotel, gdybym nie poprosiła o cytologię, znowu nie postawił zadnej diagnozy, wypisując receptę na czopki wrzasnął nagle do pielęgniarki: ŻE TEŻ MUSZĘ W TEJ CHOLERNEJ PRZYCHODNI SIEDZIEĆ! A MOJE PACJENTKI MUSZE RANO OPEROWAĆ!". pan doktor nie przejął się moją obecnością, jednak jeśli przypadkiem to czyta, niech pamięta, że byle studentka może i nie ma kasy, żeby prywatnie do niego biegać, ale wystarczy taki post na forum i setki dziewczyn dowiedzą się, jakim jest naprawdę prostakiem. pozdrawiam i polecam dr. Hirnle (niestety wizyta 150zł, ale poświęci Wam duzo czasu, ma ogromną wiedzę i oczywiscie wypisuje recepty dla partnera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marghotka
a propos braku pieniędzy, też jestem studentką i szukam ginekologa we wrocławiu. w ogóle nie mogę się w tym ogarnąć. gdzie tu w pobliżu placu grunwaldzkiego znaleźć darmowego ginekologa? poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi9191
Na ul. Grunwaldzkiej jest przychodnia ginekologiczna kolo kredki i ołowka. Przyjmuje tam dr Kazimiezr Kaim. Bardzo polecam! Miły, delikatny i kompetentny lekarz. Sama do niego chodze - tez z polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chałwa bez orzechów
Witam, zwracam się z prośbą do kobiet, które są dziewicami i mogą mi doradzić ginekologa, który obchodzi się z pacjentką jak z jajkiem, niezwykle delikatnie, i nie ma w nim odrobinę chamstwa. Wolałabym raczej kobiety przyjmujące prywatnie. :) Dziękuję z góry, sprawa jest pilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhfghfgjhfj
a znacie jakiegos niezlego ginekologa w okolicach borowskiej albo grota roweckiego? nie wymagam, zeby byl super fajny, czuly itp., tylko zeby mnie fachowo zbadal i tyle. no, chyba ze to jakis skonczony gbur, to lepiej nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Każdej która szuka doktora we Wrocku polecam dra Żórawskiego. Solidny fachowiec, zna się na swoim fachu. Przyjmuje w Dolmedzie a tam przy okazji można zrobić wszystkie badania. A jakby któraś miała problemy z "zajściem" to może walić w ciemno do doktora. Ja leczę się u niego od lat i jestem zadowolona.Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość souldeep
@Popi80 leczysz się latami - z niepłodności? Z jakim skutkiem? Jeśli chodzi o dr Polaka-ma na pewno duże doświadczenie i wiedzę, ale popularność chyba zaczyna go męczyć bo przed każdą wizytą trzeba mu przypominać po co się przyszło mimo że wszystko ma zapisane w komputerze. Trzeba chyba chodzić codziennie ( i płacić) żeby się bardziej zainteresował. Byłam rozbita faktem, że nie udaje się zajść w ciążę i nie do końca wiadomo dlaczego a on w końcu potraktował mnie obcesowo. Inny lekarz w jego przychodni był nierzeczowy, przez obu czułam się zwodzona i nakierowywana na in vitro zamiast leczenia, a to duże przeżycie i ogromny koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el204
szukam dobrego ginekologa- endokrynologa (od Torbieli na jajnikach)- kogoś kto łaskawie każe zrobić badania hormonalne- bo reszta ma to w dupie/ kogoś kto operuje byłam u Karmowskiego- daje tab antykoncepcyjne Pająk- nic nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitas
hmm mysle ze warto polecic dr Swidraka, ktory prowadzil ciaze mojej zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolxa
a faktycznie, on jest b. dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniun
Jeśli macie jakąś zmianę (guza, torbiel, cokolwiek) na narządach rodnych i żaden lekarz nie potrafi się wypowiedzieć co to jest i co z tym zrobić to polecam wizytę u dr Pawluka. Jest specjalistą od USG i dojrzy wszystko czego wcześniejsi lekarze nie widzieli. Tak było w moim przypadku. Tułałam się od lekarza do lekarza przez ponad 2 lata i dopiero Pawluk postawił diagnozę i konkretnie powiedział co z tym zrobić. Jeśli chodzi o to jak się do niego dostać to trzeba być przebiegłym :) Nie ma co tracić czasu na telefony, tylko walić do jego gabinetu na ul. Zaporoską 66/2, poczekać na swoją kolej, a później w gabinecie odważnie powiedzieć o co chodzi. Czasami mówi, że nie przyjmuje nowych pacjentek, ale tak na prawdę to nie odmówi nikomu pomocy, a ciekawe przypadki tylko go nakręcają! :) Ja trafiłam do niego jakoś w maju tego roku, a w tym momencie jestem już do zabiegu operacyjnym. Polecam również szpital na Brochowie i tamtejszy oddział ginekologii operacyjnej. Nie zrobią Ci nic jeśli nie będą pewni i ty nie będziesz pewna! Pan ordynator dr Bielanów zawsze służy pomocą i chętnie wszystko tłumaczy nawet po kilka razy. Polecam również dr Hapona, który pracuje na tym oddziale. Najpierw sprawia wrażanie dość nieprzyjemnego, ale na prawdę jest świetnym fachowcem (to on przeprowadza większość operacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawdę serdecznie polecam dr. Zdzisława Martyniaka, przyjmuje przy ul. Mińskiej ( przychodnia Remedis) jeśli chodzi o dzidzie naprawdę polecam, a jeśli chodzi o inne rzeczy to nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×