Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość poszukująca123

Ginekolog- Wrocław!!!

Polecane posty

Gość marioshka
a ja z kolei polecam dr świdraka, co osoba to jakieś polecenie heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el204
Więc nie wielu lekarzy ginekologów robi badania hormonalne- podobno to bez sensu ( i tak nic nie wychodzi- jak masz zaburzenia np torbiel to i tak nic nie wyjdzie zawsze będzie w normie, bo zbyt szerokie są granice normy:)tak słyszę prawie zawsze ok 10 lekarzy. Ale jest jeden niedoceniany lekarz dr Pochwałowski.Jemu się chce pomyśleć, pokombinować np na jakie tabletki może Twój organizm pójdzie. Pracuje w kilku miejscach tylko prywatnie- ale jest mistrzem skalpela. To dawny kolega Pająka z Dyrekcyjnej. Tylko Pająk może i dobrym operatorem skalpela jest ale jako człowiek pozostawia wiele do życzenia. Pochwałowski jest geniuszem gdy masz mięśniaki, torbiele i inne ciężkie i operacyjne sprawy. Wracając któraś z was pisała o Karmowskim- chodziłam do niego przez 5 lat. Wraz ze swoim średnim wiedzowo żeby nie powiedzieć gorzej, synem, na maxa naciągają pacjentki. Chodziłam do niego płacąc 250 czasem nawet co 2 tyg czasem częściej. Nie dostałam nigdy zniżki. Wierzyłam w jego tytuł profesora podczas gdy chyba tylko mu to pozostało. Jest słaby jeśli chodzi o pomoc,przez cały ten czas dużo się mądrzył ale nie wiele działał. Na końcu po tylu latach powiedział, że on nie daje rady i kazał poszukac sobie innego lekarza. Nie mógł tabletkami zlikwidować torbieli, która była czynnościową. Przeszłam przez Pająka i innych i trafiłam do Jarosza a potem Pochwałowskiego i jestem zadowolona. Jarosz geniusz od ciąż, a Pochwałowski od cięzkich przypadków. Szczerze polecam. Wciąż łudzę się, że znajdę jednak gin-endokrynologa ale to chyba nie we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwlok
Nie wiem czy badania hormonalne to jest pewnik, ale w przypadku ryzyka raka szyjki macicy warto zrobić sobie badanie kolkoskopie która jest bardzo dokładne i wyprzedzająca zagrożenie i tutaj wspomniany parę postów wyzej dr Świdrak z Komandorskiej jest wart polecenia, bo robi te badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokuufka
niewielu robi badania hormonalne, nie wielu robi tez kolkoskopie a to w zasadzie jest jedyne badanie, które daje najwyższą wykrywalnośc raka szyjki macicy, wiem ze robi je wspomniany dr świdrak we wrocławiu ale kto jeszcze? tego nie wiem, chyba nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moshekwasd
z tego co wiem robi też badania genetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnia na torcie
Szukam dobrego ginekologa we Wrocławiu, myślałam o tym, żeby się wybrać do kliniki medix, bo podobno mili lekarze i prawdziwi specjaliści, tylko nie wiem na którego się zdecydować? Poradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.m.ax
myślę, że u Świdraka bedzie i taniej i pewniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka-plum
Florjański w medixie jest okej. Tego drugiego lekarza nie kojarzę, ale jak Ci się spieszy to nie obawiałabym się wizyty. Mężczyźni-ginekolodzy ponoć generalnie znacznie delikatniejsi od kobiet są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alopka
dr Świdrak? Byłam dwa razy, faktycznie porządny, tzn mówi o wszystkim , nic nie ukrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alua.aluas
a gdzie on przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antuas
na komandorskiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiwadynda
W szczególności polecam dr Świdraka. Chodzę do niego obowiązkowo co 6 miesięcy-zawsze badanie piersi, co rok cytologia, badanie usg dopochwowo-nie muszę się o nic prosić-wywiad konkretny i rzeczowy,pan doktor kompetentny i bardzo miły, nie trzeba się krępować przy zadawaniu jakichkolwiek pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggta
A to fakt, że jest naprawdę dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyszanijja
Dr Świdrak to już chyba człowiek-instytucja, polecała mi go koleżanka, na forach też ma świetne oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzyvowe
Tak,, to prawda, to jest bardzo dobry ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laszkunia
ja sie bardzo namęczyłam z wyleczeniem mojej nadżerki, przerobiłam juz i państwowych i prywatnuch ginekologów, i trafiłam na wspaniałego ginekologa-facet, nazywa sie dr. Swidrak (to chyba ten sam), bardzo konkretny, i miły lekarz i to jemu zawdzięczam, to, iz w końcu nie mam juz nadżerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martkka
Faktycznie dr Świdrak jest naprawdę dobry, byłam u niego już z 5 razy i mogę potwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waszyna
Gdzie on w tym momencie przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminokwasiak
Dzięki dr Świdrakowi mam slicznego zdrowego synka.Poświęcił nam swój czas i doświadczenie,objął najlepszą opieką Polecam wizytę u Pana dra wszystkim tym,którzy stracili nadzieję że mogą mieć zdrowe dziecko.Ja uwierzyłam i dziś jestem bardzo szczęśliwa.Dziękuje Panu doktorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a ile dr Świdrak bierze za wizytę (taką z wszystkimi podstawowymi badaniami)? bo widzę na jego stronie,że ustala w zależności od problemu,ale wolałabym być przygotowana mniej więcej z kasą. no i myślicie,że nada się do leczenia problemów poza ciążowych? bo generalnie znam ginekologów,którzy świetnie prowadzą ciążę,ale jeśli chodzi i choroby to kiepsko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaddda
mysle, ze z poza ciążowymi da sobie rade rownież, niewiele bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianhanna
a co to znaczy niewiele? Słyszałam o dr Świdraku bardzo dużo dobrych opinii a teraz przeprowadzam się do Wrocławia i przyznam, że szukam kogoś dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn ze nie bedziesz musiala wydac kilkaset zlotych za wyleczenie byle głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze, żeby wyleczyć skutecznie i w tym dr Świdrak jest b. dobry i w tym też jest b. pomocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jako normalny ginekolog? Jest dobry jako taki właśnie regularny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Krzysztof Bodniak - najgorszy ginekolog do poradni w szpitalu przy ul. Kamieńskiego chodzę od 2000 roku, czyli już 13 lat, zaczęłam gdy miałam 16 lat i były to przez te 13 lat rutynowe wizyty, co roku cytologia, wypisywanie recept na tabletki antykoncepcyjne, sporadyczne stany wymagające porady (typu upławy). Byłam zachwycona Bodniakiem, taki miły, wesoły, sympatyczny, zawsze odpowiadał na moje pytania itd. oczywistą sprawą było dla mnie że będzie on prowadził moją ciąże i tu zaczęły się schody ! gdy tylko dowiedziałam się ze jestem w ciąży udałam się do przychodni, był to koniec sierpnia br, oczywiście na wrzesień NIE MA MIEJSC, zasugerował mi wizytę w sowim prywatnym gabinecie, bo przecież do 10 tyg ciąży trzeba zrobić takie i takie badania, poinformował mnie że będę za to płacić ze swojej kieszeni, zgodziła się bo co tu robić, miała do niego zaufanie i lubiłam go, poszłam w połowie września do tego prywatnego gabinetu, wizyta trwała 10 min, zrobił mi usg na starym sprzęcie (nie takie wypasy jak są na kamieńskiego ) nawet nie zrobił wywiadu typu czy to pierwsza ciąża, czy jestem na coś uczulona,nie zmierzył mi ciśnienia nie zważył dosłownie NIC,nie założył karty ciąży (był to 7 czy 8 tc) skarżyłam się na wymioty, na fatalne samopoczucie, on na to że TAK TO JUŻ JEST W CIĄŻY, tak się składało iż badanie miałam w czwartek a dzień wcześniej nie poszłam już do pracy gdyż dokuczały mi wymioty, ponadto byłam przeziębiona, poprosiłam go o zwolnienie na te 3 dni- odmówił, szyderczo twierdząc że skoro mam katar to mam jechać do internisty bo to BARDZO POWAŻNA SPRAWA, gnałam do internisty przez cale miasto aby zdążyć na wizytę pamiętam jak wymiotowałam w tramwaju - porażka ! internista dał mi odrazy l4 na 2 tyg i polecił pewnego ginekologa - Sławomira Gosztyłę, ponadto powiedział że ciągle słyszy negatywne opinie o tym bodniaku ! suma sumarum zapłaciłam 80 zł za usg i napisanie na karteczce jakie badania krwi mam zrobić i łaskawie umówił mnie już do przychodnia na nfz na kamieńskiego, tak więc te badania zrobiłam na własny koszt (250 zł) 15.09.13 a z wynikami do niego poszłam dopiero 22.10.13 więc gdzie tu logika? jak by coś było nie tak to co ? na szczęście poszłam do tego drugiego ginekologa (prywatnie- wizyta 150 zł) ale zupełnie inna bajka ze względu na wymioty i niemożność jedzenia i picia od razu dał mi miesiąc l4, co szkodził temu Bodniakowi wypisać mi skierowanie na te badania krwi? przecież to nie z jego kieszeni ? ile czasu by mu to zajęło? wtedy jak byłam u niego - siedział sobie przy komputerku, wredny tym po prostu, następnie poszłam do niego teraz w październiku z tymi starymi wynikami z września i on wpisał je do karty ciąży kt łaskawie założył ! z datą październikową ! poszłam bo to były badania prenatalne , te do 14 tyg tzw przezierność karkowa (prywatnie znowu musiałabym bulić 150 zł) niby zrobił coś tam ale jak mój prywatny gin oglądał wyniki to dziwił się dlaczego nie ma zmierzonych przepływów ..... Bodniak łaskawie dał mi skierowanie na mocz bo TAKA JEST POLITYKA MINISTRA, skarżyłam się na wymioty, nudności mówiła ze nie mogę pracować, prowadzić samochodu on na to CIĄZA TO NIE CHOROBA ( na szczęście cały październik jestem n l4 od prywatnego, ale specjalnie go podpuszczałam żeby zobaczyć co zrobi ) bezczelny typ wpisał do karty w miejscu wywiadu ŻE NIE ZGŁASZAM ŻADNYCH DOLEGLIWOŚCI !!!! ja pier.... poszłam po tej wizycie po 3 dniach do prywatnego z nowymi wynikami morfologii i już od września nastąpiły zmiany w pewnych parametrach, skarżyłam się bodniakowi na TWARDĄ MACICĘ zupełnie zignorował ten fakt mimo iż pokazałam mu papier z ostrego dyżuru, gdzie lekarz kazał mi LEŻEĆ wypisał receptę na luteinę a bodniak TO OLAŁ, prywatny gin zbadał tę macicę, wypisał leki, zalecił leżenie, o pracy nie ma mowy, jak bym chodziła tylko do tego bodniak to bym się wykończyła bez l4 w pracy, mowie Wam omijajcie go szerokim łukiem, chyba że jakaś drobnostka, ale ciężarnym odradzam !!!! wiem że długi wpis, ale chciałam rzetelnie przedstawić sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Świdrak przede wszystkim - świetny specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to fakt, że świdrak jest znacznie lepszy od reszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menka super
Ja od dawna (od pierwszej ciąży) chodzę do doktora Michalika na Jedności we Wrocławiu - poszłam tam pierwszy raz, bo chciałam zrobić USG 3d no i zostałam. Teraz jest w ogóle fajnie, bo nie muszę nawet to niego dzownić - rejestruję się tędy: http://ginekolog-michalik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama natanka
Najlepszy Lekarz ginekolog we Wroclawiu to Pan Bartłomiej Ślusarskirewelacyjne podejscie do pacjentki,wyrozumialosc,dokladnosc,wysoka kultura osobista,delikatnie wykonywane badania to tylko nieliczne zalety Pana Bartlomieja...Jesli szukacie bardzo dobrego profesjonalisty,ktory poprowadzi ciaze,pomoze,doradzi podczas leczenia itp. zapewniam,ze lepszego nie znajdziecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×