Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość poszukująca123

Ginekolog- Wrocław!!!

Polecane posty

Gość finka_00
Ja tak jak menka super chodzę do Michalika i wydaje mi się, że za bardzo nie jestem w stanie znaleźć lepszego lekarza. Naprawdę próbuję i ciężko mi się do czegoś przyczepić :P Nowoczesny sprzęt, kultura ok, kompetencje też, bardzo szczegółowo tłumaczy co się dzieje i w ogóle po prostu go lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia26
Nie wiesz gdzie iść do ginekologa we Wrocławiu? W takim razie spróbuj http://proclinic.pl moja kochana :) W ProClinic czeka na Ciebie profesjonalna obsługa, lekarze-profesjonaliści naprawdę znajdujący się na rzeczy i troskliwa opieka. Plus te ich zabiegi estetyczne!!!! Adres dla zainteresowanych: Adres: Widok 2/4, Wrocław, Polska Telefon:+48 600 095 020 proclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srfrbum
Byłam dzisiaj u ginekologa i postanowiłam napisać, aby przestrzec inne kobiety - każda pani ginekolog w TRR we Wrocławiu zalecanej jako dobra przychodnia ginekologiczna na NFZ jest niemiła, nieuprzejma, nie mają intencji rozwiązywania problemów tylko przepchnięcia kolejnej pacjentki, badania są niedelikatne (mało powiedziane), prowadzone często w asyście stażystek, zero reakcji na uprzedzenia, że jest się wrażliwym na badanie, zero rzetelności. Totalnie odradzam. Byłam u ginekologów prywatnie i różnica jest diametralna - sorry, ale NFZ nie jest "za darmo" i powinni nam zapewnić co najmniej podobny sposób traktowania pacjenta. Zwłaszcza mam niemiłe wrażenia nt. lek.med. Kulon, lek.med. Radomskej i lek.med. Wróblewskiej, włącznie ze stwierdzeniem jednej z nich na moje pytanie "czy jak stosuję 2 metody antykoncepcyjne to powinnam nadal się obawiać, że mogę zajść w ciążę?" "najlepszą metodą jest abstynencja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jeśli boicie się wizyty u ginekologa, tak jak ja kiedyś, to polecam dr. Michalika http://ginekolog-michalik.pl/ Super podejście, zero stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksanana
Ja jestem pacjentką Dra Tomasza Michalika (ginekolog-michalik.pl). Jestem w pierwszej ciąży, więc szukałam odpowiedniego lekarza i znalazłam Dra Michalika. Doktor jest cierpliwy i odpowiada na każde moje pytanie, a jak wiadomo, przy pierwszej ciąży jest ich dość sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabliczka77
szukam dobergo ginekologa na NFZ, czy dr Michalik tez przyjmuje na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tylko drMichalika bo chodze do niego od wielu lat raz z tabletkami, raz w ciązy, raz mialam problemy natury intymnej - zawsze pomogl. Wizyty w przestepnej cenie, dojazd mi pasuje bo mieszkam w centrum. Lekarz bardzo spoko :P Nie wiem jak inni ale ja raczej pozostaje przy nim Zarejestruj sie tu http://ginekolog-michalik.pl to super, ze mozna sie w taki sposob zapisac na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam doktora Michalika :) Bardzo przyjazny lekarz, do którego zawsze wracam. Przyjmuje w dogodnej lokalizacji, nie muszę długo czekać. Gabinet obszerny i wyposażony w nowoczesne sprzęty. Lekarz posiada także laser Aphrodite, który leczy przypadłość nietrzymania moczu. Można wykonać u niego także różne inne zabiegi korekcyjne pochwy. Ceny bardzo przystępne. Atmosfera +, na wizycie nigdy nie nie krępowałam. W internecie mnóstwo pozytywnych opinii do których i ja się przyłączam :) Logujcie się tutaj http://ginekolog-michalik.pl -> fajna opcja rejestracji internetowej na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całego serca nie polecam M. Wieszczka, jeszcze nie zdarzyło mi się, żebym wychodząc od ginekologa zaczęła płakać. Po opiniach widzę, że nie tylko mnie to spotkało. Może prywatna wizyta przebiega inaczej, stąd te nieliczne pozytywne opinie, ja niestety ośmieliłam się pójść na NFZ. Badanie BARDZO niedelikatne, pierwszy raz po wizycie u ginekologa boli mnie brzuch. Lekarz (bo taki nosi tytuł - ja bym go tak nie nazwała) był ewidentnie poirytowany, że nie zabrałam wyników badań cytologii z poprzedniej przychodni. Niestety poprzednie badania wykonywałam prywatnie u ginekologa w innym mieście, który zrobił mi cytologie w trakcie trwania infekcji, więc powiedziałam, że wydaje mi się, że badanie jest nieważne. Moja wypowiedź wyraźnie poirytowała M. Wieszczka, który zaczął prawić mi uwagi na temat mojej prywatnej wizyty u innego lekarza - skoro mnie stać mam chodzić prywatnie. A co do cytologii usłyszałam, coś w rodzaju, że pacjentce się może dużo rzeczy wydawać. Na temat tych i innych kwestii wystosował jeszcze kilka uwag, których z powodu szoku spowodowanego, bólem badania i aroganckim tonem jego wypowiedzi , nie dokońca zapamiętałam. W trakcie badania obecna jest położna, która wchodzi do gabineru w trakcie badania bez uprzedzenia. Dopiero gdy zerwałam się z fotela i odwróciłam głowe w stronę drzwi powiedziała kim jest. Pigułki antykoncepcyjne zostały mi przepisane na 2 miesiące, a nie wyobrażam sobie więcej tam pójść, bo nie jestem masochistką. Do tego spóźnił się solidnie na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Breslau
Cześć, polecam doktora Tomasza Michalika. Bardzo dobry fachowiec, symaptyczny, kulturalny i gabinet naprawdę wyśmienicie wyposażony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Breslau
A ja mam pytanie, czy chodził ktoś do dr Żarczyńskiego? Przyjmuje na Młodych Techników i pracuje na Brochowie? Bo ja do dr Michalika mam kiepski dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Pana Lek. Michał Witkowski świetny lekarz i człowiek z pasją. Na innych się przejechałam nie raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja też jestem z Wrocławia. Z całego serca polecam Ci np dr Joannę Gaweł. Świetna specjalistka i bardzo fajna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×