Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość poszukująca123

Ginekolog- Wrocław!!!

Polecane posty

Gość LAURAAAAAA
Mam przykre doświadczenie sprzed 2 lat z DR PAJąKIEM miałam wrażenie że bardziej się skupia na kontaktach interpersonalnych niż na swojej pracy!!! Jedzie na dobrej renomie TAKI G O G U ś !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPKAAAAAAAAA
Tak to prawda Dr Pająk nadaje sie tylko do celów towarzysko rozrywkowych taki słodziutki milutki w prywatnym gabinecie a jak wylądowałam w szpitalu na Dyrekcyjnej to opiekę miałam od innych lekarzy bo tam Pan dr się nie pojawił TAKI PRZEREKLAMOWANY DONJUAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaaaaa
Byłam pacjentką dr Pająka rzeczywiście miły i sympatyczny ale czy odrazu taki fachowiec ??? Mógłby mieć lepsze USG te które on ma w swoim prywatnym gabinecie dawno już przeżyło lata swojej świetności. Czasem w (Pierdutkowie Wielkim) lekarze mają lepsze USG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hortus
Nie polecam: - Danuta Dubiel (nieuprzyjemna, wulgarna, niedelikatna i nawet nadżerki nie potrafi wyleczyć) - Krzysztof Filipiuk (klasyczny naciągacz na niepotrzebne badania i zabiegi (żąda dodatkowej kasy za recepty/wydruk zdjecia USG), nieuprzejmy i lekceważący wobec pacjentek Za to polecam: - Robert Gizler (spokojny, miły, jako pierwszy i jedyny z ginekologów u których byłam na prawdę zainteresował się stanem mojego zdrowia z zamiarem pomocy, a i cena z góry jasna i bez dodatkowego stresu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0620ada
Staramy się z mężem o dzidziusia. chodziłam do dr Pająka przez kilka m-cy.nie zrobił mi ani mężowi żadnych badań(chociaż mówiłam,że długo brałam hormony).Robił tylko usg.Czy ktoś coś wie o dr Bielanowie?Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia33
Polecam Dr Kurczowy .Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek ,ma wspaniałe podejście do kobiet jest ok i nie owija .POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam Pająka, słodki, miły, przystojny i nic poza tym....... nie umiał znaleźć przyczyn mojego złego (delikatnie mówiąc) sampopoczucia w II połowie ciąży, cały czas twierdził, że wszystko jest OK, wypisywał tylko kolejne zwolnienia i kazał się odwiedzać co dwa tygodnie (kasa leci..........), nie zlecił badań, które podobno robi się rutynowo w takich dolegliwościach (co zdziwiło lekarza przy przyjeżdzie na izbę przyjęć do porodu) później się okazało, że to była pierwsza infekcja cytomegalii, dziecko ma uszkodzenia mózgu, wiem, że w czasie ciąży nic się nie da z tym zrobić, ale wiedząc o chorobie, mogłabym od razu rozpocząć terapię dziecka, a tak trzeba było czekać, aż pojawiły się objawy uszkodzenia - opóźniony rozwój psychomotoryczny, padaczka Dużo osób jednak chwali Pająka, wnioski moje są takie, że jak nic się nie dzieje, to jest ok, jak każdy inny lekarz, ale nie potrafi nic zrobić w razie problemów...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unikajcie dr FILIPIUKA! opryskliwy, niemiły, ze skłonnością do przemądrzałego oratorstwa, odnosze wrazenie, ze nie cierpi kobiet przyjmuje w Dolnośląskim Centrum Ginekologicznym w gabinecie nie ma zaslonietego miejsca, w ktorym mozna sie rozebrać, łaził mi przed nosem kiedy sciagałam ciuchy! nie chciał mnie wysłuchać, sztorcował mnie i przerywał wpół zdania, palnął mi trzy długie, przemądrzałe i oratorskie mowy powiedział, że mam infekcje i że ŚMIERDZI! jak mozna cos takiego powiedzieć!!! badał mnie po ciemku i znalazl mi miesniaka i nazerke (moze i ma racje, ale zamierzam sprawdzic to u innego lekarza) zapytany czym jest mięśniak, stwierdził tylko, ze nowotwór niezłośliwy, nie udzielił mi wyczerpujących wyjaśnień nie chciał wypisać lekarstwa na infekcje dla mojego partnera (a wiadomo, ze wspolzyjace pary leczy sie kompleksowo! bo sie beda zarażac) kiedy poprosiłam o inne lekarstwo niz to ktore mi wypisal, zrobił sie obscesowy i puscily mu nerwy dowiedziałam sie od niego, że kobiety maja infekcje, bo prowadzą rozwiązły tryb zycia i sie zarażają od różnych partnerów po wizycie u tego pana czulam sie tak, jakby ktoś mnie opluł dziewczyny, jesteśmy u ginekologa bezbronne, lekarz wkracza na nasz intymny teren, unikajmy takich chamów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaa
a znacie jakiegoś dobrego we Wrocławiu, który przyjmuje na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooooooooooollllll
A był ktoś w Pro-medzie na Piłsudskiego? :) Czekam na opinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juskaaaaaaaaaaaa
właśnie, był ktoś? ciekawi mnie opinia o Pro-medzie(Piłsudskiego) i o TRR(na Podwalu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaaaaa
nie byłam na Piłsudskiego, a o TRR słyszałam różne opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisaaaaaaaaaaa
podnoszę bo mnie też ciekawi opinia o Piłsudskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinek85
czy ktoś może orientuje się ile kosztuje wizyta u dr sozanskiego ( ze znizka dla studentek:) i czy za wypisywanie recepty na tabletki anty sie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akalinka
Jesli chodzi o Wrocław,to na ul.Słowiańskiej jest dobry ginekolog tylko,ze pryuwatnie 50zl za wizyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aLLL
Dziewczyny, pamiętajcie, tylko nie dr Sokalski. Wizyty są bolesne, facet niesympatyczny i przede wszystkim niekompetentny. Zakażenie leczył mi antybiotykami na chybił-trafił. Wracał do antybiotyków, które i tak nie pomagały. Wreszcie poszłam prywatnie, gdzie zrobiono mi wymaz i okazało się, że żaden z zapisywanych przez doktora S. antybiotyków nie był odpowiedni. Lepiej wydać parę złotych prywatnie, niż wydawać duże pieniądze na leki przepisywane bez odpowiednich badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyp.
ZDECYDOWANIE ODRADZAM doktora P. Brak jakiegokolwiek zainteresowania poza wspominanym wcześniej "trzymaniem za rączkę", wątpliwy profesjonalizm (to opinia innego lekarza specjalisty który "przejął" pacjentkę). Istotnie świetny dla pań lubiących cukierkowe gadanie i nie mających żadnych problemów z ciążą. Wszelkie sprawy wykraczające poza rutynę przerastają tego pana. Jego konsultacje to stracony czas i pieniądze (i dobrze jak skończy się tylko takimi stratami a nie poważną komplikacją)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wCiąży
Witam, doktora Bodniaka miała ktoras z Was okazje poznac? jesli tak, jakie macie o nim zdanie.JA wybieram sie do niego na wizyte. I jeszcze 1 pytanie, z racji yego ze termin do Bodniaka mam na 1wrzesnia, chciałabym wybrac sie juz teraz do jakiegos dobrago lekarza na usg, bo jestem w okolo 10 tyg. ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusiaaasa
Czy wiadomo Wam coś o ginekologu kobiecie przyjmującej na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka25
rowniez nie polecam dr Sokalskiego,ja,moja mama i moja przyjaciolka wszystkie po wizycie u niego stwierdzilysmy to samo -jest niedelikatny podczas badania,nie przyjemny z niego typ,wszystkie trzy mialysmy pozniej zakazenie pochwy, czyzby brudne narzedzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuvell
Hej dziewczyny, na NFZ polecam Wam dra Żórawskiego, który przyjmuje w Dolmedzie. Niezły jest też Mirosław Wieszczek w przychodni na Nowodworskiej, ale długo się czeka na wizytę (trzeba się rejestrować co najmniej miesiąc przed terminem, po południu ciężko się dodzwonić do rejestracji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! A znacie dobrego ginekologa, który SKUTECZNIE wyleczy grzybice pochwy? Niby nic, a borykam sie już z tym problemem bardzo długo i byłam już u różnych ginekologów i żaden mi niestety nie pomógł. Pomóżcie..., proszę... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella, tak to nie ma, bo skuteczność nie zależy od lekarza, tylko od Twojego organizmu. Ja wprawdzie takich problemów nie mam, ale moją koleżankę mój lekarz wyleczył z niefajnych problemów rzutujących przewlekle na pęcherz. No ale ją, nie jest powiedziane, że Ty też zareagujesz właściwie na terapię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to prawda, ale lekarz musi zapisać odpowiednie leki by coś zaczęło skutkować, rozumiem za pierwszym drugim czy trzecim razem źle sie dobierze leki, ale ileż można? Byłam np w Mediconceptie na Krzyckiej i szczerze mówiąc nie polecam, tylko zdzierają kasę, byłam u dr Halamy i dr Góreckiej Balcerek. Halama nie da dojść człowiekowi do słowa, wie wszystko najlepiej, mówi, żeby sie nie martwic, to tylko znowu kolejny \"przypadek\" , jak byłam u niego z wynikami to zapisanie leków nie trwało dłużej niż 3 min!! Nawet sie nie dowiedziałam co mi dokładnie dolega i czym jest to spowodowane, bo wykurzył mnie z gabinetu (oczywiście nie byłam zarejestrowana, bo z wynikami do niego sie przychodzi kiedy sie je ma i bez kolejki), a raz kiedyś byłam umówiona na wizytę to czekałam 1,5 godz, żeby wejść!! A dr Balcerek jak czegoś nie wie to zapisuje tab anty, hormony nie robiąc żadnych badań i jest bardzo niedelikatna. Takie jest moje zdanie. Byłam niedawno u dr Żórawskiego w Dolmedzie, ktoś tu sie wypowiadał, ze jest dobry, sprawił ogólnie wrażenie dobre na mnie, zapisał mi leki i zobaczymy czy będą skutkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja37
Ile bierze Sozański za wizytę normalnie i z tą promocją dla studentek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caissa
polecam CORFAMED we Wroclawiu na kluczborskiej. zaklad jest nowo wyremontowany, jest czysto, mozna skorzystac z toalety wyposazonej w bidet, w kazdym pokoju lekarskim jest takze maly pokoik dla pacjentki na przebranie z podgrzewana podloga, ubikacja i bidetem. LEKARZE: polecam DR ANETE KOS-POŁOŻYŃSKĄ a z facetow chyba BARCIKOWSKI-nie pamietam nazwiska, mlodzi lekarze. Nie czulam skrepowania, sa delikatni, wiedza co robia. Wizyty nie sa drogie ale co pol roku i na taki czas wypisywane sa RECEPTY. ZDECYDOWNANIE ODRADZAM - DR MAGDALENE TRACZ-HIROWSKA, na energetycznej we wroclawiu, ktora podobno specjalizuje sie w prowadzeniu ciaz. Jednak wszystko co ja pamietam, kiedy bylam u niej 2 lata temu, to 5 min w gabinecie i 100zł, ktore ode mnie wziela za wizyte, bez zadnego badania, cytologii i usg! Czulam sie baaaaaaardzo skrepowana i wyszlam wsciekla. Na marginesie - sama dr wyglada na bardzo zaniedbana, i bede uszczypliwa ale nie potrafi zapanowac na swoimi wlosami a co dopiero na czyjas ciaza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr345
Niech każda podaje do kogo najlepiej i od razu cenę za wizytę...będzie prościej dla innych z podjęciem decyzji ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×