Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość nowapanidomu

Musze kupic kołdrę - ale jaką nie wiem kompletnie doradcie !!

Polecane posty

Gość martinss
Mi do gustu już jakiś czas przypadły komplety pościeli jakie produkuje firma Tera z Nowego Sączu. Odkąd prowadzę hostel to tylko tutaj zamawiam tego typu tkaniny. Nie ma problemu z terminami, z jakością obszyć, zawsze można się dogadać z obsługą. Dobra jakość, niezłe ceny, ciekawe kompozycje jeśli chodzi o kolory, motywy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kołdrę z puchem gęsim. I stanowi on 100% skladu kołdry, ktora mam z firmy dilani https://dilani.pl/. Fajnie, że podają cały skład, bardzo uczciwa i rzetelna oferta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zamaiwam z dilan. Mają bardzo dobre jakościowo rzeczy. Całą rodzinka ma od nich kołdry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre są kołdry z dilani https://dilani.pl/. Ja mam i jestem bardzo zadowolona, ty bardziej ze są naturalne, ja mam tą serie ze 100% puchem gęsim w składzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że w postach product placement pełną gębą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kołdry Medical, antyalergiczne, higieniczne i świetnej jakości. Można je kupić tutaj: https://designstyl.pl/ to świetny sklep więc możecie od razu zaopatrzyć się w śliczne poszewki na te kołderki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kołdrę, którą na zimę składa się z dwóch letnich kołderek, a na lato używam pojedynczej letniej. Duża wygoda, bo po rozdzieleniu na dwie można prać w pralce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hala123
Jestem strasznie uczulona na roztocza i kurz, mam przez to okropną alergie, kilka kołder testowałam i żadna tak do końca mi nie opowiadała w końcu z internecie ktoś polecił tę kołdrę antyalergiczna i kupiłam http://www.tophaus.pl/produkt/211-koldry-antyalergiczne-vesta.html może marka nie znana, ale śpiąc pod nią nie mam problemów z bólem głowy, sennością, także jak ktoś szuka antyalergicznych kołder, to ja po teście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Jestem strasznie uczulona na roztocza i kurz, mam przez to okropną alergie, kilka kołder testowałam i żadna tak do końca mi nie opowiadała w końcu z internecie ktoś polecił tę kołdrę antyalergiczna i kupiłam http://www.tophaus.pl/produkt/211-koldry-antyalergiczne-vesta.html może marka nie znana, ale śpiąc pod nią nie mam problemów z bólem głowy, sennością, także jak ktoś szuka antyalergicznych kołder, to ja po teście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LucynaGrudziądz
Wszystkim uczulonym na roztocza i kurz odradzam kołdry i poduszki ze sztucznym wsadem (większość kołder z sieciówek). Ja i moja córka jesteśmy alergiczkami i kiedyś alergolog polecił nam zmianę pościeli na wełnianą. Na początku wątpiłam w działanie ale przekonałam się bardzo szybko. Jakieś pół roku temu do nowego mieszkania kupiłam 3 komplety pościeli ze strony www.lysaowca.pl i jestem ZACHWYCONA :) Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamkołdry
Jeśli chodzi o wystrój sypialni mogłabym zaproponować kołdry z pierzem z gęsi tybetańskich. Ich wygląd jest bardzo estetyczny, na dodatek nie tylko wyglądają ale i są lekkie, a to zawsze fajnie wygląda. Może pod nimi położyć się także alergik, gdyż nie uczulają, a dodatkowym atutem jest ich ciepło. W skrócie, ładny estetyczny wygląd i funkcjonalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika abc
Żeby nie było że kryptoreklama - ktoś już wcześniej polecał ten sklep. Najtańsze kołdry jakie znalazłam z wypełnieniem, które nie pozwala rozwijać się wszelkiego rodzaju roztoczom i pleśniom to Hollofil Allerban (czy jakoś tak) są tutaj: http://hippo-sklep.pl/koldra_antyalergiczna.html Wcześniej kupowałam kołdry w JYSK-u a jeszcze wcześniej w Ikea. W pierwszym przypadku pomimo bardzo dobrej ceny jakość kołdry po kilku praniach pozostawiała sporo do życzenia, w drugim nie pasował mi rozmiar do powłoczek. Poza tym minie jako alergikowi zależy na właśnie takim wypełnieniu a w obu poprzednich przypadkach wypełnienie nie było przeciwroztoczowe tylko standardowe antyalergiczne a chyba mało kto wie, że to nie to samo. Różnica w cenie spora ale jak policzyć czas użytkowania dwóch poprzednich i obecnej oraz fakt że rzeczywiście wydaje mi się, że jednak trochę lepiej czuje się rano i przesypiam spokojniej noce a także takie drobiazgi jak stracony czas na wycieczki do sklepów to sama się sobie dziwie, że ja ogarnięta w internetach wcześniej na to nie wpadłam. Może dla tego, że nie byłam wcześniej do tej kołdry na 100% przekonana ale życie zweryfikowało moje podejście. Dlatego teraz polecam. Nie, nie ten konkretny jedyny sklep (choć nie mam mu nic do zarzucenia bo kołdra była dobrze zapakowana i przyszła po 2 dniach od zamówienia) ale te kołderki i producenta. Znajdziecie je w wielu miejscach a ja akurat tam kupiłam w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogaat5
Bardzo dużą ilością pozytywnych opinii cieszą się kołdry z pierzem gęsi tybetańskich. Są one bardzo lekkie i mają właściwości termiczne . Wszystkie te atuty sprawiają, ze jest to wręcz idealna kołdra dla wszystkich zmarzluchów. Są one także antyalergiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie, dobra kołdra, to tylko taka z wełny alpaki! Nie ma lepszego tworzywa, jest hipoalergiczna, miękka, nie psuje się i nie zwija :) Nie kupuje jej wprawdzie w sklepie fizycznie, zamawiałam na stronie https://www.facebook.com/JaskowySad/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze kupuje kołdry i poduszki puchowe u tego samego producenta i jestem zawsze zadowolona www.henmar.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1704
Ja polecam kołdry Firmy Henmar z Wierzbicy k.radomia. Zawsze tam kupuję i jestem bardzo zadowolono, asortyment do koloru,do wyboru.... zawsze tam dzwonie , mówię czego oczekuje i zawsze coś dobiorą.... polecam www.henmar.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetapustuł
Fajne są te z wełny alpak, u nas gorzej było z wyborem pościeli dla syna, ma alergię na roztocza, odczulany juz jest 2 rok ale znacznej jakiejś poprawy nie widze póki co. Poscieli szukałam do prania, bawełnianej,znajoma poleciła mi tu http://materacyk.pl Fiki Miki, materace też mają specjalne dla alergików, powiem wam konkret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BozenaK

Może już troszkę za poźno, ale komuś nowemu się przyda. Ja ostatnio kupowałam wszystkie kołdry i poduszki na expercie snu. Całą pościel musiałam wymienić po latach, a że przeprowadzałam się z mężem do nowego domu, to nie warto było ciągnąć starocie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Kupilismy z Twojego polecenia w expercie snu i jestem pod wrazeniem ich jakości produktow. Dziękuje za polecenie, nie znalazłam lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana221

Polecam Ci antyalergiczną, pikowaną kołdrę całoroczną, którą możesz kupić tu: https://sklepfiranki.pl/pl/p/-KOLDRA-ANTYALERGICZNA-CALOROCZNA-ROZMIAR-155x200-160x200/24957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena Z
Dnia 13.03.2019 o 13:10, Gość BozenaK napisał:

Może już troszkę za poźno, ale komuś nowemu się przyda. Ja ostatnio kupowałam wszystkie kołdry i poduszki na expercie snu. Całą pościel musiałam wymienić po latach, a że przeprowadzałam się z mężem do nowego domu, to nie warto było ciągnąć starocie. 

No ekspert to jest marka nie byle jaka. Ja to cały zestaw mam od nich i materac i pościel. Ale apropo kołdry to powiem Ci nowapanidomu ze ekspert ma swietne koldry bo antyaloergiczne z najwyzszej polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alteria

Ostatnio się przeprowadzałam i znajoma, która prowadzi pensjonat poleciła mi sklep AWAKraków - ona kupuje u nich pościel i bardzo sobie chwali. Kupiłam antyalergiczną, dodatkowo do tego komplet pięknej pościeli. Na pewno będzie trwała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik
Dnia 18.04.2018 o 13:56, Gość aga1704 napisał:

Ja polecam kołdry Firmy Henmar z Wierzbicy k.radomia. Zawsze tam kupuję i jestem bardzo zadowolono, asortyment do koloru,do wyboru.... zawsze tam dzwonie , mówię czego oczekuje i zawsze coś dobiorą.... polecam www.henmar.com.pl

Dokładnie potwierdzam Twoje słowa. Kiedy rozglądałam się za porządną kołdrą, która nie zniszczy się po roku użytkowania tak jak to bywa z tanimi kołdrami z marketu, przyjaciółka poleciła mi żebym odezwała się do sklepu henmar. Panie dokładnie wytłumaczyły mi jakie są różnice pomiędzy różnymi wersjami kołder i doradziły taką, która będzie dla mnie najlepsza. Z tego co wiem robią tam też produkty na zamówienie, w dowolnych wymiarach. Z kołdry jestem bardzo zadowolona, ale jest jeden minus... Nie chce się rano spod niej wyjść 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam kołdry puchowe. 🙂 Jednak takie naturalne wypełnienia są super i fajnie się przez cały rok sprawdzają. Moja babcia przyzwyczaiła mnie do spania pod kołdrami puchowymi i nie wiem w sumie czy byłabym w stanie się teraz przestawić na jakieś inne. 🤔 Ja zamawiałam kiedyś przy okazji zamawiania pościeli ze strony Stanpol i zamawiałam konkretnie tą kołdrę: Kołdra Z Puchu Do Prania Optima 200x220 Całoroczna (stanpol.biz). Sporo kosztuje ale wyszłam z założenia, że to produkt na lata więc wolę od razu kupić droższą i porządną. Z tego co pamiętam to mieli też jakieś tańsze opcje puchowe więc myślę, że jak ktoś nie ma finansów to mogą mu się też inne sprawdzić. 😉 Dobrze mi się pod nią śpi, jest leciutka. Prałam ją już kilka razy i wszystko z nią ok. Mam nadzieje, że jeszcze długo mi posłuży. No i chyba zdecyduje się na kolejną sztukę dla rodziców jako prezent. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz na zimę i jesień warto pomyśleć o zakupie kołdry puchowej. Utrzyma ona ciepło nawet w bardzo chłodną noc. W tym okresie łatwo jest przeziębić się i śpiąc pod zbyt lekką kołdrą można zmarznąć i pochorować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam ostatnio o kołdrze z włókna alpaki. Nie wiedziałam, że w Polsce takie robią. Okazało się, że jest kilka firm, które się tym zajmują. Kupiłaby sobie taką, ale są bardzo drogie. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×