Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinezkaaa

Zdradziłam...

Polecane posty

Gość AXN - ktoś mi ukrał mój znak
Jesteś kurwą i kradniesz nicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionnnaaa
pinezkaa "trzeba byc prostakiem zeby tak oceniac ;P a tu z takimi maluczkimi chyba mamy do czynienia." prostakiem to trzeba być, żeby okłamać osobę, która nas kocha... Skoro Ci tak żle w związku to po co w nim tkwisz? I skoro Ci tak dobrze z tym drugim, to czemu z nim nie jesteś? Ty jesteś dla mnie maluczka... Jak robaczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa mowisz? dziekuje za komplement, twe slodkie epitety sa jak oklad miodu na moja dusze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkajanicka
....Powiem Ci ze dobrze zrobiłaś, Życie jest pełne przeciwnosci i walki z nim dlaczego zatem nie moglibyśmy odbierać mu każdej miłej chwili jako swojego małego zwycięstwa nad nim ? Popieram.....pozdrawiam...życzę dojrzałych partnerów na przyszłosć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionnnaaa
dojrzałych... czyli jakich???? to ona jest niedojrzała, nie powinna tkwić w związku skoro zdradza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada była jest i bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AXN - ktoś mi ukrał mój znak.
Znam ciebie i podobno wróciłaś do swojego faceta. WIem że on ma teraz 28 lat i jest konsultantem w firmie piwowarskiej (ma samochód służbowy i benzyne za darmo - firma mu płaci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem tego pewna, my po prostu za soba szalejemy, i chociaz jestesmy ze soba juz dlugo nadal zdarza nam sie na swoj widok \"sciagac majtki przez glowe\" ;) nie zdradze go nigdy, bo nie mialabym z kim....zwyczajnie nie istnieje facet ktory podobalby mi sie bardziej...kocham tylko Jego i nigdy nie moglabym Go tak skrzywdzic NIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam dostrzegac swoje potrzeby :) nie zdradzam na prawo i lewo, zdradzam z jednym facetem. tkwie w moim zwiazku, bo nie mam pewnosci, ze go nie kocham. spotykam sie z tym drugim, bo jest mi dobrze w takim ukladzie, ale nie bede z nim, bo ten zwiazek nie ma racji bytu... jesli uwazasz, zebycie maluczkim to wychodzenie naprzeciw swoim potrzebom, to... nie bardzo to rozumiem :P zycie jest za krotkie zeby nie korzystac z zycia, za dlugo robilam cos dla innych - teraz ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AXN - ktoś mi ukrał mój znak.m
Co się oszukiwać jesteś szmatą i kłamiesz. Mówiłaś mojej mamie że wróciłaś do swojego obecnego i kupujecie mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionnnaaa
pinezkaaa to nie wychodzenie naprzeciw swoim potrzebom czyni Cię w moich oczach maluczką, ale to, że świadomie krzywdzisz osobę z którą jesteś, która Cię kocha, ufa Ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinezkaaaa ----------> pomysl tylko czy chciałabys byc w takie sytuacji-kobiety zdradzonej i nie domyslającej sie niczego...tobie jest dobrze, jemu naraize też, bo nic nie wie...ale ciekawe jak sie dowie i powie, ze nie chce cie dotykać, bo ktoś to robił jeszcze chwilę temu... Wracasz od jednego, było ci dobrze, owszem, ale...widocznie nigdy w życiu nie spotkało cię coś takiego jak zdrada i ten ból który temu towarzyszy...wracasz pewnie uśmiechnięta, promieniejesz...a on mysli ze to z jego powodu...oj nieładnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AXN - ktoś mi ukrał mój znak.m
Wiem że się nie przyznasz ale ja wiem swoje. Powiem mojej mamie żeby ostrzegła Piotra jaka jest prawda o tobie i żeby kupił to mieszkanie tylko na swoje nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie albo z kims jestes i nie walisz w rogi,albo jestes sama i masz nawet 10-ciu związek ze zdradą..to chyba marny związek i bezsensowny,chyba ze ktos lubi kłamac i bawic sie w aktoreczkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym chciala go skrzywdzic, to bym od niego odeszla.... wtedy bym go naprawde skrzywdzila.... jestem kobieta jego zycia... nie dowie sie o zdradzie, przynajmniej nie ode mnie... nie umialabym mu wtedy spojrzec w oczy... ech dziewczyny, wyluzujcie troche - nie jestem potworem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionnnaaa
_apokalipsa święte słowa!! Dokładnie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tkwisz w swoim związku bo po prostu boisz się, że nikt poza zakochanym facetem Cię nie zechce. Z drugim go zdradzasz, bo jak twierdzisz - zaspakajasz swoje potrzeby, ale jak twierdzisz- \"ten związek nie ma racji bytu\". Myślę, że tkwiąc w obu układach nie jest Ci jednak za dobrze. Masz predyspozycje do przebywania delikatnie mówiąc - w salonach masażu. Do związku partnerskiego, pełnego miłości, prawdopodobnie się nie nadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musi byc smutne zyc z kims i nie wiedziec co sie do niego czuje...lepiej zostaw go w spokoju bo w ten sposob krzywdzisz go o wilele bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionnnaaa
"gdybym chciala go skrzywdzic, to bym od niego odeszla.... wtedy bym go naprawde skrzywdzila.... jestem kobieta jego zycia..." pinezkaaa albo jesteś naiwna albo nie wiem co... :( ja byłam tą zdradzoną. I wiesz co? Tysiąc razy bardziej wolałabym żeby mnie zostawił, zamiast zdradzać. Teraz nie umiem nawet zaufać nikomu innemu... Zdradzając i okłamując krzywdzisz go najbardziej, wierz mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dala niektórych pewnie jesteś potworem :D ale nie przejmuj się :D a do przeciwników ......nie mowcie\'\' nigdy\'\' bo nie wiecie co wsas \'czeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dogrzany powaznie? wlasnie zwiazek partnerski to dla mnie idealny zwiazek :) obecnie jestem w zwiazku, w ktorym ktos mnie kocha za mocno, zbyt zaborczo... partnerstwo to cos o czym marze, ale moj obecny facet nie da mi partnerstwa - dla niego zwiazek to skupienie sie tylko i wylacznie na drugiej osobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni uwazam ze jestes potworem...wydaje mi sie ze oszukujesz sama siebie i nie jestes szczesliwa...spisz obok faceta ktorego nie kochasz, potem rzucasz sie w ramiona inemy zeby wrocic do domu i udawac ze wszystko gra...moge Ci tylko wspolczuc i pisze bez ironii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to nie film pinezkaaa to zycie,ja nie czuje sie jak w tetrze chcesz zyc w kłamstwie to zyj ;) ale pamietaj zycie odpłaca ;) opinia o Tobie pijdzie w swiat i wtedy bedzie miala horror:P:P:P Twoja sprawa chcesz sie puszczac,puszczaj sie-ale nie ma w tym nic do chwalenia być wiernym-to dobiero sztuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionnnaaa
partnerstwo? czyli co, Ty teraz jesteś partnerką? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia24
pinezka to po co jestes w stałym związku?nie rozumiem>skoro jest Ci zle i taaaaaaaaaaaak sie męczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×