Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinezkaaa

Zdradziłam...

Polecane posty

Gość pinezka co Ty wiesz
o zyciu,teraz sie ruchasz a pozniej mlodosc minie a Ty zostaniesz z syfem,albo nie chcianym bachorem nie wiadomo kogo hahahahahahah i wiesz co?zycze Ci tego:)bo nie traktuje sie tak ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
partnerstwo, czyli poczucie niezaleznosci w zwiazku :) teraz tego nie mam, a jestem czlowiekiem ktory kocha wolnosc... wsiadacie na mnie, ze ho ho ho... trzeba mnie tylko potepiac? nie wam to oceniac, co zrobilam i jaka jestem... chcialam pogadac, a trafilam na lincz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie.Takie jest moje zdanie. Skoro Ci źle zostaw tego, który Cię kocha i poszukaj tego, o którym marzysz :P To proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionnnaaa
pinezkaaa czyli co, jak sięjest wiernym komuś, jak sięma jakieś zasady, jest się szczerym... to dla Ciebie jest się moherowym beretem tak?? Po co tkwić w związku skoro się tą drugą osobę rani? Chyba że aż tak mało on znaczy dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TY mądra
?????????????ale ubaw!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głaz..
Po śmiechu przyjdzie płacz a za błędy trzeba płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, zakładając ten topick, chyba nie liczyłaś na pogłaskanie po główce? Zdradą osiąga się chwilowe złudne szczęście, a wiadomo przecież, że nie o tym marzysz. Nie bądź więc obłudna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionnnaaa
pinezkaaa jak się chwalisz tym, że jesteś oszustką, i jak świetnie Ci z tym, to się nie dziw że nie dostajesz oklasków.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwionaaaaaaa nie o to mi chodzi... po prostu zachowujecie sia tak, jakbyscie wszyscy byli wspaniali, cnotliwi i nigdy nie popelniali bledow, a mnie potepiacie... ja mam gdzies, co mysla o mnie ludzie, ktorzy pisza \"kurwa, dziwka, wywloka\" , bo to swiadczy o ich niedojrzalosci... kiedys sama tak mowilam na kochanki znajomych mezczyzn... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego oczekiwałas?oklasków?chyba chcesz sie jakos wytłmaczyc wiesz jak to sie nazywa?kurestwo-chyba nawet nie bo za to sie płaci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głaz..
To po co zwiazałaś się ze swoim obecnym facetem w wieku 17 lat .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan psycholog
---> eee to głupia niedojrzała panna,chce sie dowartosciowac i chyba znalazla sposob,ale hmm nie wazne ze potwor wazne ze otwor..:Dwali w rogi i czuje dreszczyk emocji,dla mnie dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionnnaaa
pinezkaaa kiedy mi nie chodzi o to, żeby Cię dobić, obrazić czy coś. Próbuję Ci tylko uświadomić że krzywdzisz swojego mężczyznę bardziej, niż gdybyś od niego odeszła. Uwierz mi, bo ja to przeżyłam. Jeżeli nie jesteś z nim szczęśliwa, jeżeli on Ci nie wystarcza, to odejdź i daj mu szansę na stworzenie nowego, zdrowego związku... Zdrada jest najgorszym wyjściem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apokalipsa... placi sie za dziwki, kurwa sie jest dla sportu... hehehe, pewnie zaraz uslysze, ze jestem jednym i drugim :P wiecie kim jestem? jestem fajna babka, ktora zaczela myslec o sobie:) smieszne? byc moze, ale skoro wy wszyscy jestescie tacy madrzy, to skad te wszystki \"kurweskie\" opinie???? madry czlowiek nie wydaje sadow tak pochopnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głaz..
Ale związałaś się z nim jak miałaś 17 lat. Teraz studiujesz administrację publiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionnnaaa
nie jesteś fajną babką, tylko cholerną egoistką, i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słucha głaz...AXN
jesli rzeczywiscie znasz ( w co watpie) autorke tego topiku to radze zapoanac sie z regulaminem tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna babka,nie wydaje mi się masz w dupie innych liczysz sie tylko TY?smutne.. jak jestes taka mądra mozesz pogadaj ze swoim chlopakiem o potrzebach,o tym co cie boli?sorry Ty nawet tego nie potrafisz,lepiej skoczyc w bok,to w Twoim stylu :D dla mnie jestes jakaś brudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinezkaaa -a ja Cię nie potępiam.Uważam,że jesteś zagubiona i próbujesz odreagować.No,ale może lepiej wszystko przemyśleć i zerwac z tym nieszczęsnym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głaz..
Nieźle udajesz w życiu prywatnym. Oszukujesz każdego nawet ukochaną starszą siostre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka=pieszczocha
:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan psycholog ma racje - dowartosciowalam sie jak cholera :D a ty sie jak dowartosciowujesz? mierzysz sobie penisa i dodajesz centymetry????? hehehe.... kazdy sposob jest dobry jak widac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głaz..
Pamiętaj stare prawdy Prawda zawsze wyjdzie na jaw i Za błędy trzeba płacić Ja nie powiem nic twojemu facetowi ale prawda ZAWSZE wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy bede sie liczyc ja???????? jak bede matka????? jak bede miala meza?????? litosci!!!!!!!!!!!!! zadnej przysiegi jeszcze nie skladalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×