Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinezkaaa

Zdradziłam...

Polecane posty

Gość lunan
pewnie chodzi ci o mojego meza gdybys zobaczyla jak wyglada jego zachowanie wobec mnie to moze bys probowala chociaz zrozumiec dlaczego jest ktos inny. kiedys sama sama myslalam ze ja nigdy przenigdy nikogo nie znajde ale ... w zyciu bywa roznie szukamy tego czego nie mamy i chociaz to moze bedzie trwalo krotko to przynajniej przez chwile chce byc szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze lunan :D jakby nie bylo, kobieta tez ma prawo byc szczescliwa i tez moze byc egoistka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
a tak wogole to nikomu o tym jeszce nie mowilam i ciesze sie ze moge sie wygadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionnnaaa
lunan ja już pisałam że nikomu prawa do szczęścia nie odbieram :P ale być szczęśliwą kosztem czyjegoś cierpienia...?? :O Chyba nie o to chodzi........... Skoro Ci tak źle to nie lepiej odejść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
ja pracuje u meza i niestety mam do powiedzenia mniej niz inni pracownicy( a prawda jest taka ze gdybym odeszla to jego firma lezy bo dziala dzieki moim umiejetnoscom) a ten drugi mowi na mnie "ksiezniczko" a juz dawno nik sie do mnie tak nie zwracal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
odejs jak to latwo tak komus powiedziec wyprowadz sie najlepiej na uluce rzuc dobrze platna prace i zrezygnuj z dotychcazowych przyjemnosci aha zeby nie bylo to nie maz mnie utrzymuje sama zapier... po 12 godzin lacznie z sobata i niedziela ( teraz tez jestem w parcy) a topik nie jest kurewski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem lunan, ze nie jest... :) ale poczytaj jego poczatek i teksty \"rozwale ten kurewski topik\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
czytalam go od poczatku tylko nie moglam sie zdecydowac czy napisac:) ale wkoncu postanowilam sie wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionnnaaa
"odejs jak to latwo tak komus powiedziec wyprowadz sie najlepiej na uluce rzuc dobrze platna prace i zrezygnuj z dotychcazowych przyjemnosci aha zeby nie bylo to nie maz mnie utrzymuje sama zapier... po 12 godzin lacznie z sobata i niedziela " lunan a kto Ci każe rezygnować z pracy?? :O skoro nie mąż Cię utrzymuje, to tym lepiej dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
Czesc pinezkaaa dlugo snilas.:P Pewnie ze nie kurewski,a ci co tak sadzili juz dawno siedza cicho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :D balas sie tej chorej nagonki? ja to olalam - mam prwao tu byc, chocby na zlosc inym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
zadziwionaaa jak bys czytala uwaznie to co pisze to bys wiedziala ze pracuje u meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
pinezkaaa nie balam sie nagonki ale tak jakos dziwnie bylo o tym pisac ale teraz widze ze z obca osoba lepisj czasem pogadac bo cie nie ocenia szczegolnie jak sama jest w podobnej sytacji a to co napisales ze zycia potrafi zaskakiwac ... och jak bym chciala zeby to sie spelnilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie zaskakuje w najmniej oczekiwanym momencie... chociazby ta zdrade, te motylki... ja sie tego nie spodziewalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
kurcze ja chyba zwariowalam niesadzilam rownie ze moze mnie cos takiego spodkac mam 28 lat a tu motylki nietylko w brzuchu heheh i zawsze jak przyjezdza to mi goraca i nie wiem w co sie ubrac hehe jak malolata:) fajne to uczucie ale najfajniejsze jest to jak na mnie patrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
ale ja jakos na ten seks sie zdobyc niemoge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesa
za pierwszym razem moze byc dziwnie, bo sie wzajemnie wyczuwacie... ale potem? hmm.... motyki, orgazmy, fajerwerki i takie tam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
no tak ale ja tak naprawde to nie wiem o co mu chodzi ja jakos nie moge isc do luzka z kim komu na mnie nie zalezy , nigdy nie powiedzial ze mnie kocha ... jesli mu chodzi tylko o seks to czeka juz ponad 2 lata i nic juz mu sie powino chyba znudzic hehe a jesli seks bedzie taki fantastyczny to co bedzie jak nasz znajomosc sie skonczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz... a moze to wlasnie ten? a moze seks bedzie tym czynnikiem, ktory spowoduje, ze zacznie inaczej o tobie myslec? to nie chodzi o to czy ty go kochasz lunan, chodzi o to, zeby bylo ci dobrze i juz :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
no wlasnie ja tak jakos nie moge moze jak by mi powiedzial ze chcialby byc ze ma to byloby inaczej mowil mi ze dotad niezdradzil swojej zony ale czy moge mu wierzyc hehe sam mowi ze jak pojde z nim do lozka to wszystko bedzie inaczej i zebym sie zastanowila ,zebym nie zalowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no do tanga trzeba dwojga :) jak podczas ktoregos spotkania sprawi, ze bedziesz miala duuuuuzo motylkow w brzuchu i bedziesz miala ochote na seks, to to zrob :P ale jak czujesz, ze nie chcesz, to nie rob tego tylko dlatego, ze on chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
nie nie chodzi o to ze nie mam na niego ochoty , przy kazdym spodkaniu mam ochote zerwac z niego cuichy hehe ale boje sie co bedzie jak jemu sie pozniej odwidzi , jak juz niebedzie chcial sie ze mna spotykac albo znajdzie sobie kogos innego:( a nasze firmy wspolpracuja i bedziemy musieli sie wydywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
a tak wogole to chcialbym go na dluzej niz na szybki numerek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie mozesz wytrzymac to zrob to :D zycie jest za krotkie na takie wahania, a moze to demon seksu? hehehe :P nie wiesz co tracisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×