Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drioga

Czuje sie jakby mnie zdradził,poradzcie...prosze...

Polecane posty

Gość drioga

Jestesmy razem 4 lata.Znalazłam w jego telefonie smsa od dziewczyny.Była mowa o spotkaniu,randce.Przez jedną noc chyba osiwiałam.Tak bardzo go kocham.Dlaczego tak sie dzieje:( Oczywiscie wybrnął z tego.Nie rozmawiamy juz o tym,ale nadal mnie to boli.Co powiedziec/napisac by poczuł się winny?Bo jak narazie to mam wrażenie ze to moja wina.Ze szukam problemów.Jezu jak to boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka30
no właśnie, jak wybrnął z tego? jestem ciekawa, bo u mnie było trochę podobnie i do tej pory we mnie to siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 185
nic się nie dzieje bez przyczyny,był sms od dziewczyny i nie pomyłka bo wybrnoł jakoś więc coś jest nie tak.Jestem męzatką z 9-letnim stażem,czasem były sms do mojego męza od dziewczyn,zawsze wiem ze to nie pomyłki i wiem że nic się nie dzieje bez przyczyny.Pewnie zna tą dziewczyne i pewnie nr jego telefony nie był napisany na kominie ale jej go podał.Ale spokojnie to nie znaczy że Cie nie kocha lub chcę Cie zostawić,mężczyźni to urodzeni zdobywcy a jak widzą łatwy obiekt to wystarczy że się uśmiechną i podadzą nr kom a już smses lecą i on się tym dowartościowuje.Taka panienka co pisze sms i się narzuca jest nei wiele warta dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 185
Znam to z autopsji,mąz miał wywieszony nr na autku bo chciał sprzedać,samochód był sprzedany a jeszcze przez pół roku sms przychodziły o różnej terści.Wiesz taki sms nie zawsze musi oznaczać że on ma inne zainteresownia inne niż Tobą.Wydzwaniały do niego jego sekretarki,późno w nocy z byle powodów.Jak czujesz że on jest z Tobą psychicznie i fizycznie nie masz się o co bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna noc
Ja mialam taka samo sytuacje moj wybrnal z tego lecz powiedzial ze tego nie zrobi wiecej bo zobaczyl jak mnie tym zranil, ale coz po nie dlugim czasie zaledwie kilku tygodniach znow byly podobne smsy tylko w tym problem ze od kilku dziewczyn poznanych na czacie, najgorsze w tych smsach bylo to ze jedna mu nawet milosc wyznawala, nie zabranialam mu kontaktow z kolezankami ale wyznawanie milosci to juz bylo za duzo jak dla mnie tym bardziej ciagle poznawanie nowych dziewczyn w necie a bylismy ze soba juz 2 lata wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna noc
ja bym powiedziala ze czaty do zło... ja zaczelam cos podejrzewac jak zaczal chowac przede mna telefon lub go wylaczal jak byl u mnie co wczesniej tego nie robil-nigdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszczie co chcecie, dziewczyny. ale to oznacza jedno. INTERESUJĄ GO INNE KOBIETY!! i jesli mu nie pokażesz ze dużo straci tracąc ciebie, tylko bedziesz pochlipywać w kącie to nie wróże wam (zwałaszcza tobie) szczęśliwego związku.. facet nie moze być w 100% pewien ze cie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×