Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

ELLLOOO....... ;JESTES SZALONA MOWIE CI........; nananananananannannnnnaaaaa u mnie w domu ciagle slysze takie kawalki,ta moja corka to jakas nawiedzona jest czy co????Juz stracilam prawie sluch,bo u nie Michal Wisniewski czy tez inne disco polo a u Lukasza jakis metalik czy tez inne ugi-bugi. ELLOOOOOO A GDZIE ODROBINA SPOKOJU DLA STAREJ STERANEJ MATKI????????????? Jest DUNIA, jest JARZYNKA, jest MALINKA, jest BRYDZIUNIA, jest gdzies tam INKA, jest gdzies tam narazie niedostepna MONIA, jestczasem wpada kasienka, jest DOMINIKA, zniknela Q-ANIA.Zlazimy sie do tej kuchenki o roznych porach i chlejamy te niezliczone ilosci kawy [ jak ktos moze ] lub innych napitokow,ale spotkac sie tak wszystkie razem za nic nie mozemy.....i to jest urocze. Zamowilam sobie na allegro-THERMAL-PRO i wlasnie go dostalam.Jest w cenie mniej wiecej naszego M.[ 128 zl. ] i ja zamawialam go w niedziele to bylo kilka propozycji a jak luknelam dzis to zero-zadnej.Podobno to silny spalacz tluszczu,silniejszy niz M. ale to sie zobaczy.Mnie M. przestal sluzyc to moze to diabelstwo mi cos pomoze????Od jutra zaczynam moja przygode z THERMALEM i zobaczymy co bedzie. NO NIE SWININ WROCIL Z TRENINGU I MNIE ZWALA Z KRZESLA.Wiec narazie musze sie pozegnac czule . CMOKI MALINOWE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
a mój M. nie dotarł, choć pieniążki dotarły w piatek wieczorem. czyzbym jednak dała sie nabrać??????? a pani na meil nie odpowiada :( o głupia ja głupia. poczekam jeszcze troszke, moja wiara w człowieka aczkolwiek nadwatlona to ma się nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzbym miala CIEBIE INUS powitac w gronie osob walczacych o swoje tak jak ja i Malinka. Dlatego nauczona doswiadczeniem zazwyczaj a raczej zawsze juz wybieram przesylki za pobraniem pocztowym.Mam wtedy komfort ze nikt juz nie zrobi mnie w bambuko. CIEL KOCIAKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki PN, jutro muszę kupić terpentynę, może poskutkuje ;) W poniedziałek z nią jedziemy, wie c do tego czasu musi w miarę normalnie wygladać Jarzyneczko, cieszę się, że wróciłaś ::D :D :D Szaleństwem jedzeniowym się nie przejmuj. Czasami warto dać sobie taki luz :P :) Kasieńko nie daj się swojemu Świninkowi. Trzymaj się mocno krzesła i kompa. Na zasadzie \"mój ci on\" :D :D :D Ciekawa jestem jak zadziała Termal. Zdawaj nam tu raport. Koniecznie! :) Inka, mam nadzieje, że jednak dotrze Twój M. Oby! Czy Monia jutro wraca? Kto wie? A gdzie znikneła Brydzia? Brydziu wyglada na to, że tylko my jesteśmy takie upolitycznione. Ehhh... dziewczyny, niestety, czy chcecie tego czy nie, ale świat polityki dotyka nas bezpośrednio, bez wzgledu na to czy interesujemy się polityka, czy wręcz przeciwnie. Q-Ani też nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
no własnie, tez chce zdjęcie :D no cóż, przez allegro jakoś zawsze trafiam na uczciwych ludzi :) tylko z fachowcami zwykle miewam problemy, myli ich chyba mó wygląd :D ale mordę mam od ucha do ucha, bo zawsze twierdzę,ze jezeli mnie mało widac, to niech chociaz słychac będzie :p:p:p niestety, przez komputer się nie wydre. zdecydowałam sie na zakup, bo moja przyjaciółka sędzina, stwierdziła,że jezeli mam dane i mejle to traktuje się to jak umowę kupna-sprzedaży, tym bardziej,ze mam jej konto i dowód wpłaty. za przesyłke 9 zł, to myslałam że priorytetem pójdzie, tym bardziej,że miałam problemy z przelewem i poszedł dość późno... o cholera, trochę chaotycznie, ale zrozumiecie o co chodzi :) moja starsza świninka leży całymi dniami na plaży:) jak ja jej zazdroszczę... Jarzynko, ja zapomniałam,ze cię nie ma i myslałam,że na nowym stanowisku ci internetu nie dali :) a jak przygotowania do slubu, bo coś cisza jakaś zapadła, już wszystko zapięte na ostatni? kiedy dokładnie ta uroczystość?bo mnie juz wszystkie daty wyjazdów, powrotów,slubów i operacji się mieszaja:( tym bardziej,że Brydzia co rusz gdzieś baluje ( pewnie dziś znowu pofrunęła na spotkanie z przyjaciółmi, i ja jej tez zazdroszczę:D Qania tez jeszcze nie wróciła, ech, jaka zawistna baba ze mnie wyszła :( ps. Jarzynko ja jednak twierdzę,że Lida jest słabsza. jeszcze nie dane mi było spróbowac zielonego M. ale tak z ostatnich naszych doświadczen wywnioskowałam. Kasiu, a ja od ich troje mam dwa tygodnie spokoju:D:D:D za to Młody dał sie przekonac do Kultu i Gun'sów. no i do rocka polskiego z lat 80tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
o część Malinka, zetknęłyśmy się :D zmywaczem do paznokci, ale z acetonem też może póść. co do polityki, to pan giertych naprawdę robi na mnie wrażenie:( mó pięciolatek będzie nadal o rok do tyłu niz "unijne" dzieci, ale za to będzie mógł zdawac religię na maturze, super. tylko jaką? bo religia wg słownika to "wyznanie" a nie chrześcijaństwo, czy religia katolicka. sam nie wie w jakie bagno się pakuje. w mojej szkole np. dzieci maja tez religie polsko-katolicką, bo jest ich dużo i rodzice sobie zażyczyli. a co z innymi RELIGIAMI????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Inka. To wszystko jest chore! A co do zazdości, to witaj w klubie! :) Też zazdroszczę Brydzi tego fruwania :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawy, sprawy, sprawy! Pozegnania, itd. Wymiekam. I tak nie zdaze ze wszystkim. Zaraz jade po kase od Mamy-na szczepionke (ostatnia juz na zoltaczke typu B-potrzebna mi do pracy w Anglii) i na dermatologa. Z moja twarza nie jest najlepiej:( Nadal:( B.mnie to martwi. Wieczorem kolejne spotkanie-pozegnanie-tym razem z kumpela ze studiow. Wczoraj siedzialam do poznej nocy u mojej podopiecznej z zespolem Downa i jej siostry. Opijalysmy prawko tej siostry:) Obalilysmy wino i szampana w trojke:) My oczywiscie wiecej niz Lucyna:) Ale ogolnie wszystkim bylo wesolo:) Bylo super:) Ale tak ogolnie dziwnie sie czuje-za duzo mam na glowie przed przyjazdem Michala (w sobote). Chcialam zrobic tak,zeby bylo jak najmniej spraw na jego przyjazd, zebysmy mogli spedzac czas bardziej luzno, ale nie ma szans. Wszystko jest i bedzie w biegu. Ehh. Zareczyny w biegu-nie tak to powinno byc. My w ogole oryginalni-wszystko z tymi zareczynami jest nie tak, jak sobie wymarzylam, ale trudno. Moze kiedys przestane to tak przezywac. Wazny jest w koncu fakt, a nie otoczka, nie? Z tym ze otoczka jest niestety dla mnie b.wazna. Ehh. Buziaki, Kochane i udanego dnia!! Moniu, wszystk. najl. z okazji rocznicy slubu-wczorajszej:) Mam nadzieje, ze wszystko bedzie jak najlepiej, czego Ci zycze z calego serca!!:) Papa, spadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem jarzyneczko kochana,tylko co zajrzę puchy jakieś i ja już w takiej sytuacji rezygnuję,bo co będę klikac.Kurka wodna no widzę,że w tyle zostałam konkretnie o jakieś nowe Termal pro tu się rozchodzi a ja już zamówiłam Lidę,no nic przepadło:O Tak dla ojaśnienia duni sruni proszę napisac kto bierze tutaj Lide??? A co do opowiadań na temat mojego zapindolu to chyba lepiej pozostawię bez komentarza,bo nie dosc,że zostałam umpo oszukana i wszystko inne okazało się na miejscu,to mieszkałysmy w zamczysku ok700letnim z dala od miasta ponad 10km to szczegół,że warunki przeokropne,aura w nim panująca nawet nawet,sama bym tam ani1nocy nie spędziła;)ale ciekawe doświadczenie,mus tylko modlic się paciorek przed spaniem,żeby książe nie straszył a powiem,że dzieją się tam historie lecz dunia to wszelkie modły z prośbą odwalała ażeby niczego podobnego nie doświadczyc bo choc uwielbiam wszelkiegotego typu opowiesci sama nie chciałabym przeżyc czegos podobnego:) Miałam też tam ścięcia konkretne żeby nie nazwac dosłownie z taką \"panią\"też polką oczywiście z tego samego miasta co i ja,która po nie całym tygodniu zaczęła pokazywac co ona jest i z jakich,mając 37lat dawała czadu z 23latkiem a potem z resztą,szlajając się po nocach co mi się prędko nie spodobało gdyż jezeli mieszkamy dziewczyny w kilkoro,chyba jakieś dostosowanie musi byc do grupy i pewne zasady obowiązują a ona nic sobie z tego nie robiła.Zbuntowałysmy się wkońcu bo ile cyrków można takich znosic i odkąd \"ruszyłysmy\"gówno smierdziec zaczęło i jeszcze większe problemy,także atmosfera panująca przez panią dajkę była bardzo nieprzyjemna.I tak oto dunia zapierdol od 7-19 na plantacjach w upale z przerwa 30min w miedzy czasie wasza dunia srunia zniosła i sindoliła i już się tam nie wybiera:D Same kopy dostaję za granicą to był już 3 raz a mówią że do 3 razy sztuka. Malinko ja tej laparoskopii unikam jak mogę,bo to nie jest aż tak potrzebne w tej chwili a dopiero kiedy będę planowała dzidzie gdyż póki co bezpłodnośc przez te torbieliki a że ja nie planuję nie spieszę się dousunięcia.Szkoda mi Ciebie bardzo,będę trzymała kciuki aby się wszystko powiodlo i szybko wróciła do nas zdrów jak ryba. Brydziuchna nasza zniknęła gdzieś(prawda że prześliczne dziewcze z tej naszej Madzi,fotki z wesela przecudne,nie będę już wredna ale panna młoda się przy niej chowała:)cicho;) ) Buzki wszystkim Katarinkom,Malinkom,Jarzyneczkom urodziwym blondyneczkom:p MoniK,Ineczkom,Brydziunieczkom cholercia bije mi no i nie zapomnę dunieczkom,Papierowym N co egzaminy od rana,trzymamy kciuki:) i przepraszam jesli kogos pominęłam:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, jak cudnie się czyta wiad. od Ciebie:) Kocham ten klimat, który jest w Twoich wiad:) Strasznie lubię sobie czytac,co piszesz i sie zawsze uśmieję:) Ja powiem Ci, że jak widzę te pustki tutaj, to się też jakby zniechęcam i tak się zawieszam. Potem znowu widzę ruch i wtedy nabieram wigoru i piszę:) Na pewno z Anglii będę pisać regularnie, bo na taką odległość, to jeszcze bardziej będę o Was myśleć:) No to mialaś przygód a przygód na obczyźnie:) Pani Dajka-piękna ksywa:):) Ale wyobrażam sobie, co to za głupi babol był. Ehh! Obyś na nią nie wpadała w sklepach:) Bo jej ząbki poprzestawiasz:) Dziewczynki, jak nie piszę, to pamiętajcie, że ja zawsze o Was intensywnie myślę! Słowo! Duniaaa, nie powtórzę mojej Pannie Młodej Twoich słów, ale dzięki:) To chyba najw. komplement, jaki usłyszałam:) Buziaki! Lecę do dermatologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.N. - kliknij na mój nick - wyświetli Ci się mój adres mailowy. Podaj mi swoje namiary, zebym wysłała Ci pieniądze za bransoletkę. Jest śliczna!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
helloł :0 chciałam tylko napisać,ze odszczekuje wszystko o zachwianej wierze w ludzi, bo M. własnie przyszedł, wysłany jak trza, tylko listonosz miał urlop :( Duniu, ja poprzednio brałam Lide, teraz zaczynam zelony M. trochę sie boje, ale co tam, raz się zyje :) lecę, bo dopuiero wróciłam z konferencji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
uuu, a u mnie jakas dziwnie spokojna rodzinna atmosferka panuje, uuu, bo sie przyzwyczaje! ;D PN- gratulacje- wy wszystkie takie zdolne dziołszki jesteście:) Monia, nie biegaj tak, bo się spocisz:) ale mam dobry humorek:) z racji tego,ze mam już cudowne zielone tabletki i zaczynam od jutra, to aktualnie koncze opakowanie rodzynek w czekoladzie :) no i patrzcie, pierwszy raz w życiu nie mam na co się skarżyć....... hm, zaraz,mam- moja ukochana szwagierka leci do egiptu a ja nie :( buuu i znowu zazdrość dupę sciska:) i od razu lepiej :D:D;) Malinka to zajrzy późną noca, a gdzie reszta????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
o ja jestem!!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zamówię meizitang tym razem - mam po nim lepsze efekty w obkurczaniu masy i centymetrów niż po Lidzie. Ale to dopiero po 20-tym, jak kasiorka wpadnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
no, na temat kasiorki to ja juz sie nie wypowiadam, juz mi brakuje, a toz to dopiero 8. Młody spi jak lala malowana, chociaz bez zuzi tez ma problemy z zasypianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
no i znowu ma katar:) ide mu jeszcze nochalka zakropic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem:) Właśnie wyszła moja kochana kumpela ze studiów:) Zasiedziałyśmy się:) Fajnie było:) Się nagadałyśmy:) A teraz oglądam Szkiełko:) Powinnam pisać cv, powinnam się pakować, czy co tam jeszcze, ale wkurza i stresuje mnie to \'powinnam\', wobec czego nic ważnego nie robię:) W najgorszym razie cv skończę pisać w Anglii, tylko że chciałam je sobie tu pokserować. Jezuuu! E tam, walić to! Moniu, fajnie, że już jesteś! I że Kasia czuje się lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, jednak Kasia nie czuje się lepiej://// A byłam pewna, że jak tak dokazuje, to znaczy, że zdrowa jak rybka. Oj! Bidulka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I b.dobrze, ze jesteś:) Bo ja nie lubię, jak Cię nie ma:) I w ogóle nie lubię, jak któraś znika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, lecimy z Michałem 18.06, ale ja mam lepiej niż Dunia, bo ja tam mam neta:) To stamtąd właśnie po raz pierwszy napisałam na Forum o M.:) I Was poznałam też z Anglii-tzn. na pewno Malinkę i chyba Inkę:) Ciebie możliwe, że też:) Mam zamiar kiedyś sobie tamten okres prześledzić jeszcze raz:) Super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz uderzam w kimono, Dziewczynki, bo rano wstaję na badania. Potem jadę do Plusa, gdzie z Mamą będziemy wreszcie załatwiać przenosiny do Ery. Potem jedziemy do Ery. Potem do Narodowego Funduszu po ubezpieczenie dla mnie, bo się Mama uparła. Potem jadę do kosmetyczki na paznokcie górne i dolne (dziś miałam woskowanie tu i ówdzie, żeby na sob. było super:) ) A po tym wszystkim, jak znajdę siły, to jeszcze chcę ładnie sprzątnąć, choć jest niby czysto, ale tak na przyjazd M.:) A potem powinnam pisać to cv lub się pakować, ale pewnie będzie już późno i sobie to odpuszczę:) Kol. snów, Kochane! Jutro mnie czeka ciężki dzień, ale za to w sob. dostanę od życia najl. nagrodę:):):) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, super, że już jesteś! :) :) :) Brakowało tu Ciebie :) Miałaś racje z tym psim węchem. Nie ma mowy o rozpuszczalnikach, terpentynach i takich tam :P Na szczeście ten drewnochron nie jest taki jak farba olejna, więc nie ma się co wykruszyć. Te plamy wyglądają, jakby była brudna. No i Migi (synek) non stop ją wylizuje, wie wygląda to nieco lepiej, tylko boje się, żeby mu nie zaszkodziło :P :) Brydzia, resztę rzeczy możesz nieco olać, ale zaręczyny niech bedą w miarę takie, jak sobie wymarzyłaś. Bedziesz je wspominała przez cale życie ;) Niech te wspomnienia bedą bardzo miłe :) :) :) Inka, ten spokój Ci sie należy!!!!!! Za ten cały młyn, który miałaś. Wypoczywaj i relaksuj się :) PN gratulujezdanego egzaminu! I to na 5! Brawo! :) mmmm... lubie truskawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nieustannie pakuję rzeczy przed remontem, bo niewiele czasu mi zostalo. W poniedziałek jadę z psem do Czech do weterynarza, w środę mam operację, a po niej nie bedę mogła tego już zrobić. Więc muszę zdążyć przed. Nawet sobie nie zdawałam sprawy, że tyle tego wszystkiego jest! Kurcze! Chyba wprowadzę zakaz (zwłaszcza dla siebie!) kupowania ksiażek, płyt, naczyń, ciuchów itp! :P Chociaż teraz kupowanie czegokolwiek poza materiałami remontowo-budowlanymi raczej mi nie grozi! :P :P :P Chyba wkrótce ogłoszę banructwo!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, kup sobie ten komplet! Do Twojego typu urody będzie pasował idealne bez wzgledu na to, czu włosy będziesz miała upięte, czy rozpuszczone. A swoja drogą piękne masz te włosy! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×