Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

Gość MMalina.Malina
U mnie tez pochmurno i szaro. Najpiekniejszy miesiąc w roku (teoretycznie :P ) a tu ciagle leje i leje. Za to zakwitła mi w ogrodzie po raz pierwszy zresztą żółta magnolia. Ma piękne, ogromne kwiaty :) Gdyby jescze słonko wyjrzało zza chmur... Poziomko znów mam dylemat prać, czy nie prać? Zmoknie, czy wyschnie? Ty chociaż rozwiesiłaś swoje pranie, a ja nawet nie zaczęłam. Makabra jakaś. Nawet psom nic sie nie chce, na okragło śpią. Widać "pogoda pod psem" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było moje pisanie, tylko przez przypadek wyskoczyło mi 2x M i nawet się zdziwiłam czemu to nie żada hasła :P Fajnego weekendu Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Ja już po komunii, naprawdę wszystko się udało, tyle,że Młody tez kaszle jak smok. 4 tygodnie spędzone w zimnym kościele zrobiły swoje. A w poniedziałek mamy jechać na wycieczkę do Zakopanego i Rabkolandu. Patrzę na pogodę, a tam śnieg. I teraz mam dylemat: wyciągać buty zimowe, czy nie? Młody nie przyjmuje opcji pozostania w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, już po fakcie, ale ja bym wyciągnęła. Ciepłe nogi to podstawa, zwłaszcza, że Młody przeziębiony. Najważniejsze, że komunia juz z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez dwa dni nie wychodziłam z domu:), bo cały czas padał deszcz. W moim pokoju trochę kapało z sufitu, nieraz tak było. W czwartek pogoda poprawi się. Mam nadzieję ,że słońce zaświeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez dwa dni nie wychodziłam z domu:), bo cały czas padał deszcz. W moim pokoju trochę kapało z sufitu, nieraz tak było. W czwartek pogoda poprawi się. Mam nadzieję ,że słońce zaświeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pojechaliśmy do Zakopanego, tylko do Łagiewnik. Też fajnie... Jesteśmy rozmodleni i zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, a co tam jest ciekawego? Może tez byśmy się wybrali. Planujemy muzeum dinozaurów i te budowle miniaturowe, byłaś? Laski, byle ten tydzień wytrzymać! Ma być lepiej z ta pogodą, w końcu ile może padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Łagiewikach nie byłam, ale w parku miniatur tak. Fajna rzecz zwłaszcza, jeśli jedzie sie z dziećmi. Wszystkie najsłynniejsze budowle świata w tej samej skali, wiec można też porównać je sobie. Jest też cała Polska od Tatr po Hel. Z okien mojego domu wiadać trzciny porastajace dorzecze Czarnej Przemszy. Rzekę z okna wiadziałam tylko raz w 1997 roku. I niestety teraz też. Rzeka, króra jest na codzień prawie zarosnietą rzeczką, teraz wezbrała tak, że z okna widzę jej wartki, szeroki nurt, w dodatku z ogromnymi rozlewiskami. Trzciny w niektórych miejscach sa zupełnie zalane. Przerażajaco groźnie to wyglada. A jak u Was?? PS Co z Brydzia, Dunia i resztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś byłam w Ojcowie:), bardzo ładnie jest tam. W Polsce jest tyle pięknych miejsc, które warto zwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po komunii u nas nie jeździ się na wycieczki, tylko PIELGRZYMKI. W Łagiewnikach jest Sanktuarium Miłosierdzia Bożego z cudownym obrazem i grobem św. Faustyny. Myślałam,że moje dziecko nie wytrzyma takiego rozmodlenia, ale byliśmy z rewelacyjnym księdzem, który potrafił tak ciekawie opowiadać, że dzieciaki stały z rozdziawionymi ustami. Ja zresztą też ;) A w Krakowie jest niesamowite muzeum przyrody. Trafiliśmy tam przypadkowo stojąc w kolejce po odbiór paszportów. Muzeum jest zaraz obok i Młody nie chciał wychodzić. Jest wszystko: od wykopalisk i szkieletów dinozaurów poczynając, przez akwaria z rybami, wypchane zwierzęta, motyle...po gadającą i wolno latającą papugę. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, u mnie spokojnie, wszystko spływa na dół. To okropne co się wyprawia. Inka, daj mi dokładny adres na to w Krakowie i najchętniej jak najłatwiej tam dojechać. Mają jakąś stronę internetową? Ile kosztuje wstęp? Zasypuję cię pytaniami, ale właśnie czegoś takiego szukam. Ja byłam w Ojcowie ze szkolną wycieczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężka jest walka z żywiołem, bo niektóre wały przerwała woda, na Opolszczyźnie zalało. Sandomierz i Tarnobrzeg też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda mi tych wszystkich ludzi, których pozlewało. U mnie Czarna Przemsza oapdła, już nie widać jej z okna. Nie pada i własnie widać błękitne niebo i księzyc. Ale wczoraj ponownie włączylismy CO, bo temperatura w domu spadła do 19 stopni. Mam nadzieje, że wreszcie zrobi się ciepło i ładnie. Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Opolszczyźnie niektóre wsie zalało, woda trochę opada, raz jest słońce i deszcz, nie wszędzie można pojechać. Mam nadzieję ,że pogoda polepszy się. Będzie ładnie i ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny, gdzie Wy sie wszystkie podziewacie?? Kubki nam kurzem i pajeczyną zarastają :P 5 czerwca wybieramy sie na wesele mojego siostrzeńca, będzie robione aż w Borach Tucholskich, wiec jesli pogoda dopisze, powinno być fajnie :) Na Allegro kupiłam kieckę, buty i ciii... gorset wyszczuplajacy :P Czekam teaz na dostawy. Po pierwsze mam nadzieję, że wszystko dojdzie, bo nie mam za bardzo czasu na bieganie po sklepach, a swoją drogą nie za bardzo to lubię (jaka baba ze mnie??) Po drugie, mam nadzieje, że wszystko będzie na mnie pasować, bo jak nie... to będzie problem. Na wszelki wypadek ćwiczę. Jeśli tylko nie pada jeżdżę codziennie na rowerze, odkurzyłam mojego atlasa, a dziś byłam na długim i intensywnym spacerze z psami, że w drodze powrotnej psy wręcz wlokły sie za mną, kompletnie wykończone, ja zresztą też :) Dziś po południu przyjadą dzieci po urlopie na Kubie, jestem ciekawa wrażeń. A... pamiętacie, że dzis Dzień Sąsiada?? Życzę Wam fajnego weekendu i odezwijcie sie koniecznie!!!! Buziaki ciepłe i puchate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie pogoda zrobiła się ładna:), moja siostra i jej mąż wrócili z Korfu, dała mi w prezencie słoik owoców o nieznanej nazwie dla mnie, torebkę kolorową letnią. Opowiadała o morzu, zabytkach, ludziach. Powiedziała ,że podobałoby mi się tam, że chciałaby jeszcze raz pojechać. Oglądałyśmy zdjęcia w internecie, są piękne. Miłego weekendu.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam dwoje dzieci na zieloną szkołę. Dziś uświadomiłam sobie, że pierwszy raz od 14 lat będę miała czas dla siebie. Myślę,że grozi mi szaleństwo. Zresztą jeszcze nie wyjechali a ja juz się martwię, bo jak pamietacie należę do gatunku "matka panikujaca". Ja też ostatnio robię zakupy na allegro-kupiłam sobie zgrabne buciki wiosenne. O letnich chyba w tym roku należy zapomnieć :( Malinka, goset kupiłaś taki a'la body? czy taki kończacy się pod biustem? Ja niestety przestałam na razie chodzić na basen, bo skończyłam kreski. A po takim makijażu zero basenu, sauny i solarium przez 2 tyg. A czy wy tez tak macie, ze jakoś teraz więcej jecie? U mnie masakra.. Na szczęście zepsuła mi się waga :p Czy ktoś wie co u Jarzynki? Brydzi sprawozdań też mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okzji Dnia Dziecka, wszystkim dzieciom wszystkiego co najlepsze!!! :P Inka, gorset kupiłam taki pod biust. Własnie doszedł. Kupiłam M, a okazało sie, że lepsza byłaby S-ka, ale spoko. Buty przyszły, leżą idealnie i sa piękne! Ale pewnie ich nie założę, bo sukienka, do której pasują, (która też przyszła, a jakże!) jest niestety za wąska w biuście. I w tym cały problem. Spódniczki, spodnie kupuje w rozmiarze 40 i leżą OK, natomiast bluzki, sukienki własnie ze wzgledu na biust muszę mieć 42. Tą sukienkę, którą zamówiłam też jest 42, a niestety nie dopinam się :(. Nie ma za bardzo czasu, żeby jechać jutro na poszukiwania po sklepach, wiec pewnie pójdę w wizytowej sukience, którą mam, ale te nowe, piekne buty kolorystycznie do niej nie pasuję, wiec poleżą sobie na inna okazję, trudno. A miało być tak pięknie :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, też niestety mam spory apetyt. Niby staram się ograniczać, jeść to, co zdrowe, ale.... A wagę kup, lub napraw.W mojej baterie siadły gdzieś w styczniu, lutym. Stwierdziłam, że narazie nie kupuję, bo musze skończyć z codziennym ważeniem. I to był błąd, niestety. Bo gdy codziennie sie ważyłam, to zauważałam 30-40 dkg wahania wagi, i gdy o tyle waga wzrastała, to natychmiast korygowałam to jakością i ilością jedzenia i waga w sumie trzymała się w normie. Jakieś 3-4 tyg. temu kupiłam wreszcie nieszczęsne baterie i gdy wreszcie sięzważyłam, to zaniemówiłam z wrażenia! :P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy dzis na wesele. W Bory Tucholskie. Zapowiadają na sobotę fajną pogodę, wiec powinno być OK. A kiecki w rezultacie mam dwie. Wiec osiołkowi w żłobie dano... :P Jak spedzacie długi weekend?? Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, gdzie sie wszystkie podziałyście???????????? Czekam w naszej kuchni z kawą, herbatą, sokiem, wodą mineralna gazowana i bez i co tam jeszcze chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upał, miło jest spędzać czas nad wodą.:) Malino napiłabym się twojej wody mineralnej. Przyniosłabym szarlotkę.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ok, serwuję wodę mineralną. A za szarlotkę pięknie dziękuję. Na weselu tak objadłam sie pysznymi ciastami, że zrobiło się mnie 1 kg wiecej. Powiedziałam mojemu Z., że jak będę chciała tknąć tylko jakiegoś ciasta to po łapach!!! :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malino dobrze,że dbasz o figurę:), bo człowiek czuje się lżejszy i poprawia samopoczucie. Najlepiej jeść truskawki, ale bez cukru i śmietany. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malino dobrze,że dbasz o figurę:), bo człowiek czuje się lżejszy i poprawia samopoczucie. Najlepiej jeść truskawki, ale bez cukru i śmietany. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuję, wszak koniec roku szkolnego ;) ale mineralki chętnie się napiję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×