Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

Hej babulce:) ja też jestem prawdziwym miłośnikiem "małego Armaniego" czyt.ciucholandów:D kocham buszować i sprawia mi to więcej przyjemności jak zakupy w sklepach :P mam talent do wynajdowania każdy mi to mówi hehe,ja ciagle na ciuchach i mój mały po męża są ubrani w większości właśnie w firmowe nawet ciuchy:) ost.mężowi kupiłam oryginalną koszulę GUCCI:D Na allegro też co trochę kupuję nie tylko nowe rzeczy i tak ostatnio(jeszcze mi nie doszły pocztą) kupiłam w licytacji nowe botki w panterkę(ostatnio dostałam szału na punkcie panterek wszelakich:P) Topik na lato river island też w panterke i 2ramki pluszowe na zdjecia też w panterkę:D każda z tych rzeczy za 10 złoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) ja wczoraj wygrałam 3 aukcje,na ktorych mi zależało:) Dunia panterka jest teraz na topie,sama czaiłam się na taki sweterek,ale bylo za duzo chętnych i nie dałam rady w licytacji. Kupuję,potem robię remament w szafach,przezrzucam z miejsca na miejsce i kończy się na tym,że zawsze coś wynoszę do PCK. Mam świra na punkcie bluzek i kolczyków,wiecznie mi mało;) A za oknem znowu pada snieg,no końca nie widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lubię nosić naszyjnik z bursztynów, muszelek:), uwielbiam je kupować. Kiedyś zbierałam najładniejsze kamyczki, dużo ich miałam w pokoju na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedzę w domu, biedna, chora :-( Dostałam antybiotyk. Dzieweczki, mam cudną spódnicę H&M- a. Piękna, w kwiaty, falbaniasta, po prostu cudo. Jeszcze jedną złowiłam, tylko bardziej elegancka. Czarna, z warstwami jak u płatków kwiatu. Poza tym jakieś bluzeczki, to juz wam nie będe opisywać bo nudne. No i kupiłam Oli spodnie ryrki- za duże jeszcze na nią, ale nie mogłam się oprzeć bo nic nie zniszczone. W ogóle to mam sporo fajnych rzeczy, jakieś żakiety, za które w sklepie bym zapłaciła wiele, wiele i wiele więcej. I wcale się tego nie wstydzę, bo jak tak obserwuje to niezłe laski się tez zaopatrują. Dunia:-) Mały Armani. Dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lubię chodzić w długiej spódnicy, koleżanka mojej mamy kupuje dla mnie różne ubrania, dzięki tej pani mam ciemny kożuch, buty, spodnie, ładne bluzki, sweterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowiczko nie obraź się ale ile Ty masz lat???? bo te Twoje wypowiedzi wydaje mi się,świadczą o tym,że pisze tu z nami jeszcze bardzo młoda osoba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się wydaje, że to taki sposób pisania Słowiczki właśnie. wydaje się z lekka oderwana od rzeczywistości, ale miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Andzia nam się rozchorowała:(zdrówka Ci życzę. Moja mama codziennie wieczorem odstawia pół szklanki przegotowanej wody i dodaje do niej czubata łyżeczkę miodu,a rano wypija ją na czczo.Można wcisnąć parę kropel cytryny,lepiej smakuje.Piję to od 3 dni,tak dla zdrowotności;) Jutro tłusty czwartek,ciekawe ile która wciągnie pączków? Dobranoc kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdropszczę Wam tych zakupów i zdobyczy. Ja mam taki reżim finansowy, że nawet na Małego Armaniego (dobre!) nie mogę sobie pozwolić :P No i tak pieknie chudłam, dzieki spacerom z psami i ćwiczeniom na atlasie no i d... blada. Pochłonęłam już dzisiaj 3 pączki. A to jeszcze nie koniec... A wyobraźcie sobie, że po pączku dostalismy z moim Z. od dziadka. Tak, tak, tego co to się do nas nie odzywa. Światełko w tunelu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomko, wracaj do zdrowia. Ja juz mam tak dosyć tej zimy, a tu końca nie widać... U nas od rana sypie śnieg. Sypie i sypie.... A ja wiosny chcę!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przyznasz Słowiczko,że jesteś trochę inna wybacz szczerość:) może lepszy byłby topik poetycki??? Malinko,Agripo ja pochłonęłam 2 małe pączki rano(przedwczorajsze od teściowej:P )pojeździłam już na rowerku i późnym wieczorem 2 tura :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu, ja własnie w ramach "drugiej tury" zjadłam kolejnego pączka i to chyba było lekkie przegiecie :P :) Ale w sumie tłusty czwartek jest tylko raz w roku. Na szczecie zresztą :) Fajnie, ze masz rowerek stacjonarny, ehhh pojeździłabym już na takim prawdziwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dotarłam do Was nareszcie :) Studniówka udana, nawet bardzo. Sukienka obtarła mnie pod pachami :( No, ale jakoś przeżyłam na szpilkach do 4 rano. Bo nie wiem czy Wam pisałam,ze pomimo kurduplastego wzrostu jest kobietą mocno antyobcasową. Nie umiem chodzić w tym dziadostwie i koniec ;) Ja dziś zjadłam: dwa pączki, kawał tortu, i talerz sałatek w majonezie. Ale narzuciłam sobie reżim i dwa razy w tygodniu chodzę pływać, a raz na aqarobic. Z Młodym, który oprócz tego jeszcze dwa razy w tygodniu na treningi pływackie. A mój kot dziś też ma tłusty czwartek i zeżarł gips :( I teraz w klinice pan doktor rozłożył ręce już na dobre. Z wypracowanie Młodego: "Ja ze sportów zimowych najbardziej lubię kryty basen". Ja też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ja ostatnia
na końcu w cieniu zawsze i wszędzie sama jak liść na wietrze targany taki los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kochane! Zrobiłam sobie kawę i przysiadłam sobie w naszej Kuchni. Jak to się stało, że 2 tygodnie nie pisałam, nie mam pojęcia! Naprawdę! Czas mi tak leci, że nie wiem! To ta metoda, o której pisałam, od poniedziałku myślę i wizualizuję w głowie piątek i ciągle mam ten piątek, a tygodni nie dostrzegam. Ciągle weekend:) Super, tylko że czas mi ucieka w niesamowitym tempie. Myślałam, że nie byłam w Kuchni tydzień, a tu nagle widzę, że 2! Szok! Ale Wam się zakupy ciuchowe poudawały ostatnio! Wow! Ania, spódniczki z opisu wyglądają przepięknie! Dobrze, że ja do zazdrosnych nie należę:) Dunia i te panterki-to Ci się udało! I to z River Island, wow! Cholernie fajny sklep! A drogi, że ho ho!:) Inka, ale masz jaja z tym kotkiem Waszym. Miziać trzeba to trzeba, co zrobić:) Fajnie, że studniówka się udała. Malinka, u mnie też od miesięcy tak krucho z kasą, że wiecznie na ziemniakach jadę i nie zanosi się, żeby się to miało skończyć, bo mi się zapragnęło mieć znowu chomika, a żeby mu tak wszystko kupić, to kupa kasy pójdzie, a kasy nie mam, więc z takich od rodziców na czarną godzinę odłożonych funduszy wezmę. Idiotka skończona! Może go kupię w Walentynki, to go nazwę Walenty:) U mnie wszystko dobrze-zapisuję się na kupę różnych treningów. W najbliższym czasie czekają mnie 3: jeden o HIV i aids, drugi o udzielaniu pierwszej pomocy osobom chorym psychicznie, a trzeci o pracy z osobami po wylewach. Do tego we wtorek zaczęłam wreszcie kurs NVQ level 2 w opiece, na który czekałam od roku. Powinnam skończyć do grudnia. Także dzieje się i ciągle mi na wszystko czasu brak. Ale wiosnę już czuję, dziś w drodze z pracy zobaczyłam kupę przebiśniegów (bez śniegu:) ) i masę liści żonkili, więc za jakiś tydzień powinny być już kwiaty:) Ale super! A moja przyjaciółka Ania mi właśnie esa wysłała, że w Gdańsku znowu sypie. Niesamowitą macie tę zimę!! Co robicie w weekend walentynkowy, Dziewczynki? Wspaniałego weekendu Wam życzę! Ja dziś i jutro do pubu, a jutro przed pubem do kina z koleżanką na nową romantyczną komedię z Julią Roberts, więc super:) Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bursztynek już chyba na zawsze pozostanie niepełnosprawnym kotem :( chociaż na trzech łapach już nauczył się skakać po meblach :D. Tak więc ponieważ nie można wypuszczać go na dwór chyba czas pomysleć o... drugim koteczku do towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowiczko, zawsze twierdzę,że zwierzęta są jak dzieci :) Na szczęście moje psy jedzą suchą karmę, więc problem z głowy ;) Dziewczynki kochane! robię komunię Młodego w domu. Zapodajcie jakieś przepisy na proste, ale pyszne sałatki. No i żeby ekspresowo się robiło, bo mam taki plan zrobić wszystko sama ;) U Młodej sałatki zrobiła szwagierka, ale teraz pracuje, więc nie mogę jej zawracać głowy. Pamiętam,że podawałyście tu na forum przepisy, ale nie mogę ich znaleźć :( A w pracy szaleństwo. Nie wiem, czy ta młodzież czuje wiosnę,że jej tak odbija? Jeśli to wiosna, to im wybaczam ;) Kurczę, też bym chętnie polatała po ciuchlandach, ale nie mam kiedy. A na allegro też mi jakoś trudno cokolwiek znaleźć. Może poszukam po ciuchlandach internetowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje psy też wsuwają sucha karmę, wiec też problem z głowy. Ale nigdy nie było z nimi problemów jedzeniowych. Wszystko i w każdych ilościach :P :) Inka, jutro podam Ci przepis na świetna sałatke selerową i nie tylko. Teraz są dzieci, więc wpadłam tylko na łyk kawy/herbaty. Biedny kociak :( Papapa. Fajnego weekendu. PS. Tak, chcą kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeci słoneczko :), niedługo wiosna. Macie ogródek? Lubicie sadzić kwiaty? Z przyjemnością usiadłabym sobie pod zielonym drzewem z kubkiem herbaty. Miłego dnia panie.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ogródek, uwielbiam sadzić kwiaty i wogóle nie moge doczekać sie wiosny. Zima strasznie zniszczyła mi moje piękne rododendrony. Nie zmarzły, bo były okryte włókniną, ale cieżar śniegu połamał niektóre gałęzie. Czy znacie sposób na ukorzenienie tych odłamanych gałęzi? Kiedyś próbowałam, ale bez efektów. Wogóle ciekawa jestem, co przetrwało te siarczyste mrozy, a co niestety nie. Mam nadzieje, że magnolie jednak zakwitną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ogromny ogródek, nie cierpię w nim robić, więc cierpliwie czekam, aż mamusia przyjedzie na urlop ;) Generalnie dbam o drzewka owocowe, a mąż kosi trawę, co zajmuje mu cały dzień. Reszta zarasta i robi się piękny dziki ogród :D Ale na kwitnące magnolie i migdałowce też czekam z utęsknieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z tym kodem się wygłupiają. Mam hasło, to po co jeszcze kod? Sprawdzają stan mojego biednego wzroku? bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem! Nie straszcie z jakimś kodem, bo co będzie, jak go źle wpiszę i wszystko mi zginie? Ile razy nam już posty ginęły, co?:) Nie ma gorszej rzeczy:) Dlatego wszystko zawsze kopiuję przed wysłaniem, ale jak raz zapomnę, to akurat mi się coś zawsze spieprzy i stracę całość:) Oby nie dziś:) Jaki macie tydzień? Ja dziś byłam na szalenie ciekawym treningu dotyczącym HIV i Aids. Strasznie mi się podobało. A potem zaszalałam i zrobiłam sobie spontanicznie nieduży tatuaż za uchem:) Taką fajną literkę "H" od Harmony i Happiness:) Mama się załamie, ale jak rozpuszczę włosy, to nie zauważy. Tylko że pewnie sama jej pokażę, jak znam życie:) Tacie może jednak nie, bo po co ma zawału dostać:) Lubię tatuaże bardzo, jak fajne oczywiście, a nie jakieś koszmarki. I kolczyki też. W moim biednym uchu mam 13 czy 14, a w drugim dwie. Dziś sobie prawie zrobiłam w zakładzie jeszcze jedną dziurkę, ale w takim skomplikowanym miejscu na uchu, że nie chciałam sama sobie jej robić. Ale jednak nie zrobiłam. Tatuaż mnie trochę kosztował, więc z kolczykiem poczekam. Jeszcze tylko 2 dni pracy i znowu weekend:) Super! Byłam w niedzielę na Avatarze w 3D, wow! Polecam Wam, jeśli jeszcze nie byłyście! Idźcie koniecznie, naprawdę, bo potem na dvd to nie będzie ten sam efekt, to trzeba zob. w kinie w 3D! Ściskam Was mocno i życzę Wam wiosny, Kochane! Aniu-Motylku i Moniu, dzięki wielkie za zdjęcia z córeczkami! Świetnie dziewczyny były poprzebierane:) Dzięki! Miło było zobaczyć Wasze najnowsze zdjęcia. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×