Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

Oooo, ja marzę o tatuażu :D ale nie zrobię go sobie z dwóch powodów: Po pierwsze nie mogłabym chodzić na basen, od którego się uzależniłam ;) a po drugie widziałam kiedyś na wczasach dwie panie po 70 siątce, bardzo zadbane z ogromnymi tatuażami i wyglądało to koszmarnie, a mnie już bliżej, jak dalej ;););) A'propos HIV i AIDS to powiem Wam, że dziś przeżyłam szok: w szkołach tez bez przerwy pogadanki i prelekcje, a tu 16 letnie dziewczyny coś tam sobie dyskutowały o jakimś filmie,ze ktoś poszedł robić cytologię i ją przez przypadek zapłodnili (nie wiem, bo nie oglądam telewizji). Suma summarum scenariusz wydał mi się jakiś chory, więc zaczęłam z nimi dyskutować. I okazało się,że one NIE WIEDZĄ!!!!!!! co to jest cytologia. Mało tego NIE WIEDZĄ NIC o chorobach wenerycznych, a słowa "kiła" czy "rzeżączka" nie słyszały. I to kilkunastosto osobowa grupa! No i skończyło się na tym, że umawiam panią ginekolog, żeby zrobiła prelekcję o profilaktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, teraz mi lata po ekranie biały kwadrat i nic nie mogę przeczytać! Co ta kafeteria wyrabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, czekam na jakąś fotkę z tym tatuażem :) Ciąża przy cytologii???? Nieźle! W sumie dobrze Inka, że właczyłaś sie do tej rozmowy. Mnie też podobaja sie małe dyskretne tatuaże, ale niestety dobrze wygladają tylko na młodym ciele :P A że mnie jeszce bliżej niż dalej... no to sobie daruję :P :) A kod i mnie wkurza! Hasła, kody, co jescze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu w Anglii co druga osoba ma tatuaż:) Moja koordynatorka, bardzo elegancka babka z silnym charakterem ma 3 motylki w różnych miejscach-jednego na przedramieniu, drugiego na nodze, a 3ciego nie widziałam:) I wygląda to prześlicznie na niej. Aż dziwne. A babka jest po 50tce:) To jest mój drugi tatuaż. Pierwszy robiłam 3,5 r. temu jakoś, nad pupą. Będę go sobie powiększać, bo mam ochotę go urozmaicić. B. go lubię. Ten za uchem jest nieduży. Być może za jakiś czas zrobię sobie jego lustrzane odbicie za drugim uchem:) Moja Mama się powiesi z rozpaczy, ale co zrobić:) Szybko dzień mi minął, więc się cieszę, bo już jutro piątek, hurra! Dziś spadło w Gdańsku 10 cm śniegu, jakiś obłęd. U nas chłodno, ale pączki na drzewach i przebiśniegi kwitną:) Oby Wam się w końcu ta zima skończyła. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba trochę poczekać na wiosnę, :) , w kwietniu będzie ładnie i zielono. Lubicie piknik ? Miłego weekendu. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, ogladałyście Justynę????? W życiu nie emocjonowałam sie tak żadnymi wydarzeniami sportowymi. Myslałam, że wykończę się na zawał :P A potem darłam sie jak opętana z radości, psy szczekały, bo nie wiedziały co sie dzieje! Ogólna euforia! Z brązu panczenistek też sie cieszyłam jak głupia. Super! Dziś u nas czuć było wiosnę. Świeciło słońce i było ciepło jak na końcówke lutego.Byłam oczywiście na spacerze z psami, wróciły z brudnymi brzuchami i łapami, ale za to szczęśliwe. W ogrodzie wyrastaja z ziemi liście żonkili i czubki tulipanów. Może cos z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komfortowa83
fajnie się to ogląda, szczególnie, że żadną tam potęgą w sportach zimowych nie jesteśmy, a tu kobieta, NASZA, Polka i złoty medal! Cudownie, oby tak dalej. Szkoda, że jeszcze Adaś Małysz nie dołożyć złota do kompletu, ale srebro przy obecnej dyspozycji ammana, to i tak sukces ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) )) Wiecie co...przytyłam:(kurcze wszystkie moje spodnie są przyciasnawe,makabra.Te kg michałków odłożyły sie na moim dupsku. Muszę coś z sobą zrobić,najlepiej przestać żreć;) Wiosna pokazała się na chwilę i znowu sypnęło sniegiem.Rano jak szłam do pracy,to ptaszki tak pięknie ćwierkały,aż chciało się iść.Teraz mrozik szczypie. Upatrzyłam sobie w gazecie kwiatka,nazywa się dzbanecznik,jest z tych mięsożernych ,bardzo mi się podoba,ciekawe,czy tu go znajdę.Może któraś z Was go ma? Buziaki przesyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzbanecznika nie mam :( No i niestety mnie tez się przez tą zimę przytyło. Za mało ruchu, za dużo jedzenia i skutek gotowy :P Czekam na wiosnę, jakiś rower, jakieś spacery, troche pracy w ogrodzie zrobiłyby swoje, a tak... Wczoraj upiekłam pizzę. Pyszna wyszła, a d... rośnie :P :) U mnie za oknem biało, dobrze, ze chociaż słonko świeci, ale i tak nie za bardzo chce mi sie wychodzić. A musze schudnąć do czerwca, bo w czerwcu mam wesele u siostrzeńca, więc wypadałoby jakoś sensownie wygladać, nie? Fajnego weekendu Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kochane moje! Udanego weekendu!! Malinko i Agripo, nie martwcie się kilogramami, bo wiosna idzie, a wtedy się od razu człowiek więcej rusza i w ogóle chce mu się lżej jeść i gubi się to, co się zimą przybrało, więc uszy do góry!!:) Dobry miałam tydzień, szybko minął. 27.03 lecę do Gdańska na całe 2 tygodnie, opiekować się moją Mamą, bo w tę środę będzie miała operację wymiany biodra, wypuszczą ją 25.03, a ja po 2 dniach przyjadę jej pomóc podczas rekonwalescencji. Cieszę się, że się przydam. U nas pogoda b. ok. Nadal chłodno, ale naprawdę czuje się już nadchodzącą wiosnę:) Nie mogę się doczekać:) Ściskam Was b. mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pusto :( Wnerwia mnie ta zima!!!!!!!!!!!!!!! dopiero niedawno sobie pomyślałam,że przeżyłam ją bez szkód większych, to właśnie na zbrylonym śniegu urwałam zderzak od samochodu :( I dodatkowa kaska, na którą ciężko pracowałam zamiast na wiosenne ciuchy pójdzie na blacharza. Z archiwum Młodego: Tata jest nadopiekuńczy....... w kwestii ubierania! (bo kazał mu ubrać rękawiczki) Z archiwum 6 letniej kuzynki Młodego: -Wiesz ciocia co najbardziej śmierdzą na świecie? - skarpetki? - CHŁOPACY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilkę tylko, żeby Malince złożyć życzenia z okazji jutrzejszych imienin!! Wszystkiego najlepszego, Kochana i pięknego, wyjątkowego dnia w gronie najbliższych dwu i czteronogów:) Nie poszłam do pracy, bo dostałam okres i się kiepsko bardzo czuję. Ściskam Was mocno i udanego weekendu!!! Malinko, buziaki najgorętsze i uściski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inuś, ogromnie Ci współczuję. Jak to się mogło stać, nikt nic nie widział z sąsiadów? Przecież to nie są dwa małe kotki. Pewnie wybiegły w poszukiwaniu przygód i się zgubiły. Mam nadzieję że trafią jakoś to domu. Malinka, Wszystkiego Dobrego w dniu imienin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Poziomko :) U mnie działa. No więc w ogóle to bardzo dziwna sprawa: przyjechałam do domu, furtka otwarta, okazuje się,że zatrzask domofonu zepsuty, chociaż nie ma żadnego zwarcia. Nikt ich nigdzie nie widział, nawet nie wiadomo, z której strony szukać. Powysyłałam zawiadomienia do schronisk śląskich i małopolskich, byłam na sikorce, dzwoniłam na straż miejską, wszędzie zostawiam zdjęcia i tel.. NIC. Nawet strażakom się to wydawał dziwne, że taki ogromny pies miałby się plątać po mieście i ludzie nie dzwonią. Zaczynam się bać,że zostały po prostu ukradzione :(:(:( Rozklejanie ogłoszeń przyniosło wiadomość, że podobno były widziane koło dworca. Ale to taka anonimowa informacja... Mąż od rana klei ogłoszenia w okolicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaaardzo, bardo goraco dziękuje Wam za życzenia :) Inka, aż mnie zmroziło. Mam nadzieje, że jednak się odnajdą! Trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie. Mój znajomy odnalazł psa po 2 tygodniach. Zadziałało ogłoszenie. U nas zima na całego. Od rana sypie śnieg i to taka zawierucha. Zimno, mokro, buro. Jednym słowem okropnie. Wiosny mi sie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inuś ależ Ci współczuje :( przeżywasz na pewno ale oby się odnalazły całe i zdrowe:O daj znac koniecznieeeee!!!!!!!! Malnko najserdeczniejsze życzonka imieninowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leon się odnalazł :D:D:D dzięki ogłoszeniom. Roki jeszcze nie :( Malinko samych ciepłych i szczęśliwych dni 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziękuję Wam za życzenia :) Inka, jeden kamień z serca :) Wyobrażam sobie radość w domu :) Trzymam kciuki za drugiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WŁAŚNIE INKA CO Z DRUGĄ PSINKĄ????????????????????????????? PARE RAZY DZIENNIE ZAGLĄDAM Z NADZIEJĄ,ŻE COŚ NAPISAŁAŚ:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię sprostowanie:-) Więc spódnica ta, nie jest moim dziełem. Jedynie łupem szmateksowym:-) Ale niewiele się pomyliłaś, bo rzeczywiście moje rączki trudnią się domowym krawiectwem. Ciągle coś wszywam, skracam przerabiam, a nawet szyję.Kiedyś uszyłam Oli spódnicę- hiszpankę do przedstawienia, a ostatnio spódniczkę na rozpoczęcie roku szkolnego. To tyle mojego chwalipięctwa. Buziaki dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×