Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

Gość Mufffka
ja czesto zaglądam do http://muratordom.pl/kuchnia/ bardziej jako inspiracje i aby podpatrzec jak inny mieszkanja i maja urzadzaone kuchnie polecam rwniez i wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufffka
i oczywiście WESOLYCH SWIAT dla wszystkich zaglądam tu coraz częściej i chyba już tak zostanie ta kawa mi zasmakowala:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majowo:) Pięknie pachną bzy i konwalie,aż się serducho raduje.Tylko odpoczywać na pikniku. Gdzie się podziałyście wszystkie? Wracać mi tu!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam po 3 mies bez internetu i wojnie z tepsą :( Opowiem Wam potem dokładnie. Teraz tylko wspomnę,że musiałam złozyć wypowiedzenie umowy, której NIGDY nie miałam i nie podpisywałam "ze wszelkimi konsekwencjami wypowiedzenia". Totalny absurd. Ale niedługo sie odezwę :) Jestem już po remontach i prawie dosprzątana. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję:) maj jest najpiękniejszy brat pojechał wczoraj do Toskani z dziewczyną chciałabym zobaczyć też, ale podróż jest za długa i męcząca. Może kiedyś mi się uda, miłej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej chora na ucho. Już mi poszło na węzły chłonne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj współczuję inka,oby jak najszybciej Ci to minęło.Co to za paskudztwo? Zapraszam na ciasto z truskawkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawki z jogurtem lubię :) teraz jest wielki szum o bakterii , której obawiają się ludzie przeprowadzają badania, chcą znaleźć przyczynę zatrucia się ogórkami szaleją z sanepidem inka życzę zdrowia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gorąco:) dużo pracy jest koło domu siostry trzeba usunąć chwasty trzech górek nosiłam drewno , które przywieziono po pracowitym dniu był grill pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Donoszę, że żyję chociaż nadal leczę tego cholernego zęba :( właśnie minął rok od rozpoczęcia leczenia, więc kazałam go wyrwać i na urodzinki robię sobie sztucznego ;) A poza tym wszystko po staremu, ogarniam całe towarzystwo dziecięco-zwierzęco-pracowe. Pozdrawiam Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jakie miałyście wakacje:) w domu miałam remont, nowa , cytrynowa tapeta rozjaśnia pokój letnie dni szybko mijają pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wakacje udane:)choć nie tak dlugie jak by się chciało. Za miesiąc też robię sobie remoncik dużego pokoju,fajnie jak wszystko jest odnowione,ale potem w portfelu cieniutko;) Inka ,faktycznie lepiej spraw sobie nowego i po kłopocie. Wpadajcie częściej,bo tu tak smutno... Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak tego zęba, bo nie był martwy ;) zresztą już nieważne bo go wyrwałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
Chyba żartujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza kuchnia już umarła...a tak ciepło i przyjemnie tu było:(szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ TO JA DUNIA:) PAMIETACIE MNIE JESZCZE?WIDZE ZE TOPIK UMARŁ:O GDZIE BRYDZIA I RESZTA?? U MNIE WIELE SIĘ DZIEJE;) MIESIĄC TEMU ZOSTAŁAM PO RAZ DRUGI MAMĄ TYM RAZEM CÓRECZKA-LENKA:) KUBUŚ 4 GRUDNIA CZYLI LADA CHWILA KOŃCZY 3 LATKA:) POZDRAWIAM I ŚCISKAM CIEPLUTKO KAŻDĄ Z OSOBNA I NAPISZCIE CO U WAS?! BUZIAKI DUNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dunia widziałam Twoje szczęście na nk,gratuluje!!! Co z Brydzią,to nie wiem,od dawna jej nie ma.Pozostałe dziewczyny siedzą na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzalam po strasznie dlugim czasie, a tu pustki, kurzu pelno! Nie zagladam, bo jestem zawalona praca-zaczelam studiowac Refleksologie, a do tego Anatomie i Fizjologie i zycia nie mam. Ale mysle o Was czesto. Napisze na pewno, jak sie u mnie troche uspokoi. Zostane wykwalifikowanym Refleksologiem w czerwcu:) Buziaki dla Was wszystkich! Dunia, gratuluje Lenki:)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny, wlasnie sie kapnelam, ze prawie rok nie pisalam!!! Lo matko! Jak ten czas zasuwa! Nie mialam pojecia! Mam nadzieje, ze wszystkie macie sie dobrze! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkurzam naszą kuchenkę:) Chciałam się Wam pochwalić dobrą nowiną,będę mamusią:)Wreszcie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluję, córka czy
syn? 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×