Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

Ja też :( A mój mąż chodzi i klnie, jakby polskiej reprezentacji gola strzelili :( No i wyszło mi całkiem niezłe porównanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie niezłe porównanie... Inka, ja sama klnę , chociaż normalnie tego raczej nie robię!!! Cholera, ludzie jak zwykle budzą się z ręką w nocniku! No to będziemy mieli 4 lata Smoleńska (już się zaczęło) i całej pisowskiej reszty. Strach się bać! k... mać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym mieszkala nadal w Pl to bym plakala po tych wyborach i spac nie mogla, bo ja z upolitycznionej rodziny jestem i rodzice tam prawie zawalu dostaja. Ale cale szczescie na odleglosc i to od tak dawna przechodze to wszystko lagodniej. Beda sie z nas smiac znowu w Europie. Zal i frustracja, ale co zrobic, takie sa uroki demokracji. Tylko czem, ach czemu rodacy na nich glosuja?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, też nie mogę pojąć, jak mozna na PIS głosować. Ja nawet nie jestem w stanie oglądać ich w TV, słuchać w radio, czy też czytać ich wypowiedzi. Tyle w nich jadu, zakłamania i nienawiści do ludzi. Nie wiem jak to wytrzymać przez 4 lata. Agripa, co u Ciebie? Wróciłaś już do pracy? Wszystko OK? Daj znać jak poszło z szefową. Inka, przetrawiliscie już z meżem wyniki wyborów? Papa, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agripa_
Cześć :) tak ,do pracy wróciłam.Szefowej nie widziałam na oczy,pracuje sobie spokojnie...Mam tak pokręcony tydzień,raz na 2 zmianę,jutro znów na 7 rano.Wyspać się nie mogę .I jeszcze w niedziele pracuję.Ale za to mam płacone od ręki i wolny dzień jeszcze. Co do wyborów,to było przesądzone.Z kim nie rozmawiam,to każdy jest oburzony i zawiedziony,ze wygrał PiS.W takim razie kto na nich głosował(?)Oby te 4 lata zleciały szybko...Robię kawkę i kroję skubańca.Zapraszam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agripa_
Skubaniec,to inaczej pleśniak.Kruche ciasto jasne i kakaowe,dżem z czarnej porzeczki i beza.Szybkie i bardzo dobre :) Dzisiaj była szefowa i było cholernie oficjalnie,dzień dobry i do widzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra, moja Młoda przyjechała na pierwszy cały weekend. Jak na te studia pod koniec września wybyła, to ze dwa razy w niedzielę na obiadek zajrzała i tyle. No i przywiozła swojego kota. Nasze obrażone, ale na szczęście się nie atakują, to może coś z tego będzie :D najbardziej cierpi suczysko, bo siedzi na dworze, zagląda przez okno i cały czas pyskuje ;) Agripa, jak szefowa oficjalna, to znaczy, że zwolnić Cię nie chce :D Ja też chcę pleśniaka! Idę po herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, wyniki wyborów przeżyłam. Najbardziej mi się "spodobało", ze jeszcze nie było oficjalnych wyników wyborów, a już się wycofywali z obietnicy obniżenia wieku emerytalnego. No jako nauczyciel, ciekawa jestem co zrobią z tymi gimnazjami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina Malina
To ja się piszę na tego pleśniaka-skubańca :) brzmi smakowicie :) Też sadzę, że jak szefowa oficjalna, to jest ok. Gorzej byłoby, gdyby szukała zaczepki. A skoro tak, to Ty też oficjalnie i tyle. Da się z tym żyć :) Inka, to macie koci sabat :) Jak tylko nie dochodzi do awantur między kotami, to całkiem dobrze. Oswoją się i będzie komitywa. Gorzej z psiną. Nie akceptuje nowego kota, czy wolicie nie ryzykować? A Młoda zadowolona? Bo że Ty z jej przyjazdu to wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
Hej hej! U mnie sie remont ciagnie, do tego w tym tygodniu zaczelam pracowac na pelny etat w mojej nowej pracy gdzie od lipca pracowalam tylko 3 dni w tygodniu. Takze zmeczona jestem. Ale plesniakiem tez sie chetnie poczestuje choc on juz wspomnieniem jest:) inka a co mloda studiuje? Jesli pisalas , to sorry, widac zapomnialam. Koty sie dogadaly? Ja wlasnie znalazlam pchle na mojej malej Evie!!! Aaaa! Od razu mnie wszystko swedzi!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
Malinko, suczysko na dworze, bo kotek młody, a ona chce się bawić. Jak pamiętacie Leon (zwany Lełonem ;) ) był jednooki, bo właśnie z kotem urzędował. Wprawdzie u właścicieli jego mamy, ale wolę dmuchać na zimne :( Chociaż w sobotę i w niedzielę już była w domu i dała się przekonać, żeby od kota trzymać się z daleka :P Brydziu, Młoda studiuje technologię żywienia, to jej pasja od lat. Ale raczej nie dietetyka tylko przetwórstwo ja bawi. Bardzo jest ze studiów zadowolona i całkiem nieźle jej idzie :) A u mnie stara bida, właśnie czekam aż Młody wróci z teatru, coby po niego jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, mój pies nosi cały rok obróżkę przeciw pchłom/kleszczom i działa. Brr... nie cierpię pcheł i tych rzeczy, od samego czytania swędzi :) Inka, ważne, by Młoda robiła to co lubi, więc fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Kolejna pchla znaleziona wiec ze tak powiem-kota dostaje!! Psiny odpchlone, dywany spryskane a mnie wszystko swedzi! Nienawidze paskudztw!!! Moja przyjaciolka ania podesle mi obrozki bo tu ni ma. Sluchajcie, bo jajo-wlasnie siedze i przegladam stare papierzyska i trafilam na wydruk dawnych adresow emailowych a na nich m.in.adresy: moni i duni, a takze dawniejszych jeszcze kolezanek-papierowej kolezanki, Q-Ani i katarinki. Moze do nich napisze, ze sie reaktywowalysmy i kubki odkurzylysmy? Musze przyznac ze szczegolow z zycia papierowej i q-ani w tym momencie nie pamietam, ale na pewno szybko bysmy sobie przypomnialy:) co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inko fajnie ze mloda robi to, co lubi:) to cholernie wazne! I oczywiscie twraz pamietam ze o tym pisalas:) kol snow kolezanki z kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agripa_
Brydzia możesz spróbować,chociaż wątpię,czy wrócą... A ja mam teraz 3 dni wolnego,ale się wybyczę :D Nabyłam najnowsze przepisy na ciasta siostry Anastazji i koniecznie muszę wypróbować.I tak dupsko mi rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastro siostry Anastazji? A co to takiego?:) ja mysle ze dunia i monia by wrocily. Napisze do nich jak znajde chwile. Na razie dalej walcze z remontem domu. Salon-ostatnie pomieszczenie-pomalowany! Nigdy wiecej takiego remontu od gory do dolu. Zostaly prace wykonczeniowe:) jak spedzacie sobote? Ja juz po kosmetyczce, teraz u fryzjera, potem lunch z kol, potem zakupy do domu itd:) mily zaganiany dzien:) szkoda ze deszczowy. Buziaki kochane! Dobrego odpoczynku i agripo udanego pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
Młoda ma problem z kociakiem. Sika na łóżko. Dziś była robić mu badania i u behawiorysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zeżarło mi 3/4 posta :( A chciałam Wam napisać jaką recenzję wysmarował Młody ze spektaklu: Dosłownie: Spektakl zaczął się durną piosenką i durną piosenką skończył. Aktorzy ubrani durne nieadekwatnie do epoki. Ogólnie wiało nudą i może gdyby było więcej dialogów to byłbym bardziej zainteresowany. Koniec cytatu. Nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać. zaczęłam się śmiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z ciast to umiem tylko andruta ;) Śmieję się, że nawet z kruchego mi zakalec wyjdzie. Obroże przeciwpchelne Brydziu, to tylko FORRESTO. Wypróbowałam już kilka firm i od trzech lat koty i psy noszą takie. działa 8 miesięcy i chroni też przed kleszczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina Malina
Inka, super ta recenzja :) Widocznie na taka sobie spektakl zasłużył :) Przestałam piec ciasta, bo jak upiekę, to jem. Wiadomo. Ale za to w niedziele upiekłam ciasteczka, gdzie zamiast połowy mąki dodałam zmielone orzechy włoskie. Ciasteczka zrobiłam wielkości 1,5cmx1,5 cm i wysokości może 5mm (najcieniej, jak dało się rozwalkować). No i teraz gdy mam ochotę na coś słodkiego, to 3-4 ciasteczka załatwia sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam zadnych ciast piec nie umiem ani ciasteczek:) lata temu cos tam upieklam, nawet nie pamietam jak mi to wyszlo:) chyba szarlotka to byla. Inko recenzja swietna:) Mlody jak byl kapitalny, tak pozostal kapitalny:) malinko daj znac co powiedzial behawiorysta o kociaku. Moja eva robi kupe na dywan prawie kazdej nocy, uznala jedno miejsce za swoja toalete i tam robi ale jest tak przeslodka, ze tylko udaje, ze sie gniewam, bo wszystko jej wybacze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, ja Moni dałam znać na FB, że nasza kuchnia reaktywowana. Napisała, że zajrzy do nas, gdy tylko nieco odreaguje swój pobyt w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, to Młoda Inki była u behawiorysty z kotem. Ja mam tylko psa (ostał mi się jeno jeden :) ) Kurcze, nie wiem co mogę poradzić na kłopoty z czystością psa i kota. U moich zwierzaków takowych nie miałam. Chociaż u mojego psa na starość ( a ma już 13,5 lat) pęcherz nie wytrzymuje już tyle, ile przedtem. Co chwila muszę go wypuszczać do ogrodu na sikanie.. A swoja drogą, to zrobił sobie z tego niezłą zabawę. Bo przebiera pod drzwiami łapami, no więc ja czym prędzej schodzę po schodach, wypuszczam na dwór, no bo pewnie chce siku, a on za drzwiami rozgląda się, czy na jego terenie wszystko pod kontrolą i w tył zwrot do domu. I tak po kilkanaście razy :) :) :) A ja naiwna daję się nabrać za każdym razem, no bo co jeśli tym razem naprawdę chce mu się sikać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, moje Suczysko choć młode robi to samo. Ciągnie mnie do drzwi za rękę, wysunie nos i czeka czy idę z nią. Jak nie idę to myk do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
Haha moje robia to samo:) tzn billy zawsze skorzysta z okazji i kakies siusiu zrobi ale eva ma w nosie i raz na ruski rok cos tam zrobi. Woli w domu mi rabac po dywanie:) dobrze ze mam tylko jeden! Inko co z kotem mlodej? Malinko dzieki ze napisalas do moni! U mnie ciagle czasu brak ale planowalam napisac. Super ze zajrzy! Ciekawe co u kasiulka, jej coreczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
Młodej Kocur ma drożdżaki. Dostał leki i właśnie przyjechali dziś :) Nasze Kocury oburzone, ale nie atakują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aco to sa drozdzaki? Ja mam dzis kiepski nastroj bo mi sie to jezdzenie autem nie podoba, boje sie, szczegolnie noca, bez lamp, bo ja teraz mieszkam w malym miasteczku i dojezdzam do innego miasteczka 30 min autem. Mam nadzieje ze wszyscy co mi powtarzaja nieustannie ze kiedys polubie jezdzenie autem i bede w tym dobra maja racje:/ milego wieczoru kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Brydzia, ja jeżdżę 14 lat i może w tym roku jakoś tak zaczęłam bez obaw wypuszczać się dalej. Za to Młoda dzień po odebraniu prawa jazdy pojechała do Krakowa i teraz jak tam mieszka, to już go zjeździła wzdłuż i wszerz ;) Też nie rozumiem ludzi co lubią prowadzić auto :) Drożdżaki to takie grzyby. Czyli ma grzybicę przewodu pokarmowego. Ale to się łatwo leczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×