Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

Wow! Agripa!!! Gratulacje!!! Urodziłaś już?! Przypadkiem znalazłam nasz adres kuchni i weszłam, a tu taka wiadomość! Bardzo bardzo się cieszę Twoim szczęściem!:) Całuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, nawet swoje hasło pamiętałam:) Ktoś tu jeszcze zagląda? Ciekawe co u Was, dziewczyny, Malinko, Jarzyneczko-Asiu i Inko:) No i u pozostałych! Mam nadzieję, że jesteście szczęśliwe? Całusy w przestrzeń kosmiczną z Norwich:) Może Was w którymś momencie dopadną, gdy tu zajrzycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu, a Ty tu jeszcze zaglądasz, czy zajęta jesteś totalnie z dwójką maluchów? A może już i trzecie się pojawiło? Jak Kubuś? Jak Lenka? Mam nadzieję, że chowają się zdrowo?xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
Zajrzałam tu znowu, ale cisza, pustki, szkoda! Pojawiacie się czasem w moich myślach, fajną miałyśmy tę kuchenną przyjaźń. Mam nadzieję, że wszystko u Was ok i że życie Was tylko miło zaskakuje! Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mydzia
Hej hej! Myslalam ze Asia cos napisala, a tu cisza jednak-link sie nie otwiera. Sciskam Was wszystkie moje dawne kuchenne kolezanki i czekam na wiesci:) calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
Hej hej! Myslalam ze Asia cos napisala, a tu cisza jednak-link sie nie otwiera. Sciskam Was wszystkie moje dawne kuchenne kolezanki i czekam na wiesci calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Brydziu :) tak sobie myślałam ostatnio o Tobie...i proszę ,dziś odszukałam Naszą kuchenkę ,a tu wiadomości od Ciebie.U mnie wszystko dobrze,córcia 13 sierpnia juz dwa latka kończy.A jak się TOBIE życie ułożyło?AGRIPA . P.S.ZAPOMNIAŁAM HASŁA DO KONTA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
Hej Agripo kochana!!! 2 latka, jak to szybko leci to zycie! Ciekawe co u dziewczyn naszych pozostalych. Ja po rozwodzie juz 6 lat! W fajnym zwiazku od poltora roku, mam dwa cudne psy, wlasnie przeprowadzilam sie w czwartek do malego miasteczka, po 7 latach w norwich i zaczelam nowa prace-nadal z niepelnosprawnymi. Wszystko ok, choc za mna ciezkie rozne doswiadczenia. A Ty? Zadowolona z zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agripa_
Hej Brydziu :) ) dziewczyny znajdziesz na fejsie.U mnie wszystko w jak najlepszym porządku,zaglądaj częściej,buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
Mnie nie ma kochana na facebooku od zeszlego czerwca i bardzo sobie to chwale:) ciekawa jestem strasznie co u Inki i Malinki i reszty. Taka fajna te grupe mialysmy:) a ty nadal z mala w domu czy pracujesz? Jak ma twoja coreczka na imie? Ja zdalam prawi jazdy w zeszly wtorek:)))) za pierwszym podejsciem wiec radosc nie z tej ziemi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super :) napiszę do dziewczyn, może tu zajrzą.Moja córcia to Kornelia,chodzi do żłobka,bo ja wróciłam do pracy.To moje największe Szczęście w życiu :) )śpiewa mi piosenki i uwielbia malować kredkami.To ma po mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
Świetne imię, Kornelia!! Bardzo je lubię:) A wróciłaś do swojej starej pracy, czy jesteś w nowym miejscu? Ja jestem w trakcie zmieniania pracy z jednego ośrodka dla niepełnosprawnych, w którym jestem od ponad siedmiu lat, na inny. Ta sama firma, ale inny ośrodek w innym mieście, bo się przeprowadziłam z Norwich do pobliskiego mniejszego miasta. Mam dwa psy, no i od tygodnia prawo jazdy, więc szaleństwo jakieś, że ja na drogach:) Napisz coś więcej i czy coś wiesz o dziewczynach z fb. Czy Dunia poprzestała na dwójce dzieci?:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
No kurka wodna ja też nie mam hasła. Ale to ja Inka :D Agripa dała mi cynk na fejsie :) Dzi ś nie mogę się rozpisywać, ale na pewno wrócę i opowiem więcej z moich telenowelowych przygód rodzinnych. U mnie wszystko dobrze. Buziaczki Dziewczyny <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa! Inka, jestes!!! Jak dzieciaki? Ile maja lat? To mnie zawsze tak szokuje jak dzieci rosna:) Jak zwierzaki? Ile ich teraz macie? Ale sie ciesze ze jestes! Reaktywacja kuchni:) wyciagamy kubki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie rzucilam okiem kiedy mysmy sie di Kuchni przeniosly i jezuu to byl 2006!!! Twoja cora Inko miala 10 lat, czyli teraz musi miec 19!!!! Aaaa! Nie wierze! I Dunia dzieci nie miala, a teraz dwojka na pewno a moze wiecej? U mnie tez sie tyle zmienilo, poczytalam kilka wpisow. Niesamowite to zycie:) fajne bo ciekawe:) a gdzie Malina-Bozenka? I Asia-Jerzyneczka? O kilku kol z samych poczatkow zapomnialam:) ciekawam co u Was wszystkich:) 9 lat! Wow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina Malina
Wow,ale się cieszę, że jesteście! :) Póki co muszę sprawdzić, czy działa hasło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina Malina
Coś nie tak z tym hasłem. No to popróbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem teraz Malina bez kropki :) Ale to wciąż ja :) Brydzia, też jestem zaskoczona, że to już tyle lat, a przecież wcześniej było poprzednie forum, pamiętacie? Agripa, dziękuje za cynk na FB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
Yay!!! Hurrraa! Malinka co u Ciebie???!!! Co u cory? Smiesznie ze jednak pamietamu te nasze hasla:) czekamy z kawa na reszte i na wiesci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) No, jak poczytałam to faktycznie znamy się kupę czasu! Tak Brydziu, Młoda ma 19 lat i właśnie zaczęła pierwszy rok studiów - technologię żywienia. A Młody już w gimnazjum ;) Trudno mi w to uwierzyć. Gadzinka tez już odeszła :( Leon zwany Lełonem w ubiegłym roku, dożył 11 lat, niestety i jego rak dopadł :( Roki (ten ze schroniska) chyba z tęsknoty zaraz po nim. Kocur Lucjusz zwany Lutkiem poszedł w świat. Teraz są dwa rude kocury i Szalona roczna wilczurzyca. Koni już też nie mamy. A ja 15 miesięcy temu rzuciłam palenie i znowu muszę się odchudzać ;) Miło tu wrócić. Mam nowy kubek - duży :D Buziaczki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
Ooo, tak mi przykro ze poumieraly!!!:( ja mam 2 psiaki-4 letniego billego i ponad roczna eve. Sa wspaniale, nie potrzeba telewizji przy nich, godzinami moglabym ich ogladac:) Mloda ma 19 lat, odlot!!! A propos odchudzania to psmietacie te nasze tabletki? Tak sie zesmy poznaly:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo za rzucenie palenia Inka!!!! Ja rzucilam ostatecznie 2 lata temu!:) i nie wracam do tego!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agripa_
Hej , no prawie jesteśmy w komplecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciliśmy do domu, wiec mam chwilę, by coś napisać. A wiele się działo :) Najważniejsze to, ze zostałam babcią!!! Mój wnuk ma dokładnie 4 latka. Nie muszę chyba dodawać, ze jest wspaniały:) Po urodzeniu Małego, córka ze zwoim mężem i oczywiście z synkiem zamieszkali u nas, a swoje mieszkanie wynajęli. Tymczasem trwała budowa ich nowego domu. A ponieważ mieli też psa ( a dokładnie dziewczynę), więc z naszą dwójką mieliśmy 3 psy. Na codzienne spacery zabierałam więc wnuka w wózku + 3 psy. Psy zresztą były megagrzeczne! :) Miały nawet ustalone, który pies idzie najblizej wózka, który pośrodku, a który z brzegu:) Po 1,5 roku przeprowadzili się do swojego nowego domu, oczywiście zabrali też swojego psa. A wkrótce potem odeszła w psie zaświaty nasza najstarsza labradorka. Został więc tylko nasz młodszy pies, który zresztą też już jest niemłody. Ma już 13,5 lat. Teraz krążymy pomiędzy dwoma domami. Właśnie wróciliśmy od nich. To tak w wieeelkim skrócie :) A co u Was?? Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
A jestem i czytam-akurat z gdanska, bo wpadlam na 70lecie mojego liceum:) Malinko wielkie przeogromne gratulacje z okazji narodzin wnuka!!!!! Taka radisc! Ciesze sie, ze wszystko uklada sie dobrze, oprocz smierci Twojego psa:( ja mam dwa-4 letniego terriera x i poltoraroczna mieszanke mopsa z s**tzu i nie potrafie nawet sobie wyobrazic, ze kiedys sie zestarzeja, a co dopiero umra. Czekam wlasnie na kolejny tatuaz:) zaraz zaczynamy i posiedzimy do nocy pewno:) wkrecilam sie w te tatuaze i co jestem w Pl to robie kolejny. Sciskam mocno Was kochane!! Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×