Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

Gość inka7282
no k...wa mac, że tak powiem!!! kolejny raz jak sie cos dzieje to mnie tu nie ma. no to lece po kolei, bo mi mało czasu zostało: witam papierowe nozyczki- co zamiast cukru do tej herbatki? jestem fanka herbatek dziwnych, nietypowych i ODCHUDZAJĄcych. ostatnio testuję"ogród miłości" syf totalny. MoniaK-poczekaj,poczekaj jak ja cię dorwę, to osobiście zmumifikuję swoimi przestarzałymi odczynnikami- i nie będę musiała walczyc ze starostwem o pieniądze na utylizację- chodzi mi oczywiście o te 34 lata:D:D:D popatrz dokładnie na cyferki w moim pseudo, a sczególnie te 72:p jak myślisz co to jest:p a mężuś czasem nie zapytał jeszcze czy w ciąży nie jesteś?? mój by od razu zauważył,że mam humorki:) dobra, dużo czasu zajęło mi czytanie zaległości-klasówki sobie odpuściłam-wezmę np:):):) a teraz dlaczego mnie tak długo nie było? dlatego:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
no k...wa mac, że tak powiem!!! kolejny raz jak sie cos dzieje to mnie tu nie ma. no to lece po kolei, bo mi mało czasu zostało: witam papierowe nozyczki- co zamiast cukru do tej herbatki? jestem fanka herbatek dziwnych, nietypowych i ODCHUDZAJĄcych. ostatnio testuję"ogród miłości" syf totalny. MoniaK-poczekaj,poczekaj jak ja cię dorwę, to osobiście zmumifikuję swoimi przestarzałymi odczynnikami- i nie będę musiała walczyc ze starostwem o pieniądze na utylizację- chodzi mi oczywiście o te 34 lata:D:D:D popatrz dokładnie na cyferki w moim pseudo, a sczególnie te 72:p jak myślisz co to jest:p a mężuś czasem nie zapytał jeszcze czy w ciąży nie jesteś?? mój by od razu zauważył,że mam humorki:) dobra, dużo czasu zajęło mi czytanie zaległości-klasówki sobie odpuściłam-wezmę np:):):) a teraz dlaczego mnie tak długo nie było? dlatego:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
no wiecie co? ucina mi w połowie wiadomość i ni huhu. próbuje ostatni raz: przyznali mi Rokiego i cały dzień walczyłam o dowóz. miałam nawet zamiar jechać do W-wy. ale w piątek mama go przywiezie. nieszczęście straszne:( adoptowali go a potem wyrzucili:( tym razem moje świninki się na coś przydały, bo dostajemy go dlatego,że w domu są dzieci. w krakowie nie było:D:D:D całuski i spadam, jutro już będzie spokojniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam do Was przed snem i co widzę?? Rokiego :) Świetny!!!! :) Ale Młody bedzie się cieszył!!! :D No i psiak bedzie miał wreszcie normalny dom. :) :) :) Dobranoc. Snów ciepłych i puchatych Wam zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
Potwierdzam słowa Moni-lało dziś w Gdańsku niemiłosiernie:) A ja sobie siedzę w domu i pracuję z notatkami ze studiów:/ Wreszcie się za to zabrałam! Od dwóch miesięcy nawet tego nie dotknęłam, a sesja za pasem. Zgroza! Moniś, Kasiulek super! Twoje dziecię mnie rozbraja kompletnie:) Buziaki dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELLOO.. A ja mam 37 lat i mam to gdzies i wcale nie zalamuje rak :D,bo to nic nie da.Zyje pelna piersia i udaje 20 latke. PAP.-NOZ. ja mam dwoje dzieci synek-18 lat, czarownica-16 lat.I czuje sie juz prawie jak tesciowa [ ups. lepi nie ],bo przyjezdza do mnie ziec [ tzn do mojej Natalki ]taki co ma 190 wzrostu,a w barach to we dwie z Natalia bysmy go nie objely.Ma dopiero 17 lat,a juz jest mistrzem Polski juniorow we w boksie.NNNNNOOOOO to sie pochwalilam.Moj synus dwa lata temu tak sie zakochal,ze o mamo jedyna,prawie sikal po nogach,a jak dostal po lapach i sie rozczarowal,to stwierdzil,ze on narazie jest wolny-strzelec i tak mu pasuje. Jesli chodzi o depilowanie pach to BRYDZIULKA ma racje.Ja mam bratanice kosmetyczke i Ona by tego nie zrobila,bo pytalam. MONIA jak cie czytam to mi sie przypomina jak calkiem niedawno moja Natusia :D :D byla w wieku Kasiulka i jaka zawsze mielismy z niej polewke.Ona miala dziwne i niczym nieuzasadnione leki.Bala sie:banana,gumy do zucia [ ale takiej wyzutej kulki ] , klebka waty.Najsmutniejszy widok to byl wtedy kiedy ktos czestowal ja bananem,a ona w nogi i ryczy w nieboglosy. Dzis wizyta u kosmetyczki mojej bratanicy.Mam taka zapuszczona mordke,ze na jednym zabiegu zamykania naczynek sie nie skonczy.Musze wziasc 10.I kupilam taki fajowy regenerujacy kolagen.A latem to zegnaj slonko.Krem musze miec z filtrem 100 i zero sloneczka,a o solarium to moge tylko pomazyc. Najlepsza polewka byla jak sie polozylam na to wyrko i puscila mi na twarz zimna pare,a ja mam z tylu glowy wlosy postawione na zel i 3 kg. lakieru,wiec jak one zlapaly wilgoci i tak polezalam z pol godz. to jak wstawalam to razem z przescieradlem przyklejonym do tylu glowy.A jak mi robila twarz to ja caly czas hihotalam,bo obok na lozku facet zasnol i ciut pochrapywal,a jak we snie przekrecil sie na bok i zamlaskal to juz zawylam ze smiechu. BUZIALKI KASIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Ja niedawno dotarłam do domku i chociaz padam na twarz, nie mogłam sobie odmówić, by do naszej kuchni nie zajrzeć :) U mnie była dziś przepiekna pogoda, słońce i baaardzo ciepło :)Zresztą taką pogodę mamy od kilku dni. Aż chce się żyć!!!! :D :D :D Tylko wiecie co?? Jeśli Jarzyneczka twierdzi, że jest \"starą dupą\" mając 31 lat!, a Monia w odpowiedzi, mysli, że czas na mumifikację w wieku 34! ??? :P Dobrze, że Inka protestuję i chce ją za to sprać, bo w końcu ma tyle samo :) a Katarinka zdroworozsadkowo macha ręką na swoje 37!:) No bo co ja mam powiedzieć!!!! :) Załamka !!! :P :D Reszta to szczęściary-małolaty :D :D :D Gorace malinowe buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
Hej, Kochane! Wczoraj trochę posiedziałam nad notatkami, więc wreszcie coś drgnęło po 2 miesiącach. Dzis jadę do Urzędu Skarbowego z pitem, który jest z pewnością źle policzony, choć Mama siedziała 3xdo3ciej i liczyła z kompem moją Anglię. Ale coś jej tam wyskakuje, że błąd. Potem jadę ostatni raz zobaczyć się z Monią. Potem do krawcowej, zobaczyć, co wymyśliła z moją spódnicą na komunię chrześniaka i do domu (może posiedzieć jeszcze nad notatkami-oby). Miłego dnia, Kochane! Ja ostatnio b.źle się czuję ze swoim wyglądem i chyba zaczne nast. kurację M. wcześniej niż planowałam. Nie mogę utyć, bo oszaleję. A mam nawrót choroby, więc dodatkowo się martwię. To z nerwów i strachu, że utyję, a jem, bo się zamartwiam wyjazdem Moni, sesją, brakiem załatwionej pracy w Anglii, tesknotą za M., itd. A z nerwów jem więcej niż normalnie. No i błędne koło się toczy. No więc dziś kupię znowu Aspargin, żeby przygotować swój organizm. I może będę brać (jak już kupię) co drugi dzień, żeby się tak nie dobić, jak ostatnio i żeby na dłużej starczyło. Czy Wy naprawdę uważacie, że Lida ma ten sam skład co M., tylko inną nazwę? Nigdy się w to nie wczytywałam, a wolałabym znać teraz Waszą ostateczną opinię:) Buziaki, Kochane!!! Wasza czująca się grubawo Brydzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
cześć kochane dziewczyneczki :) mimo,że mniej piszę to cały czas tu zaglądam :) hehehe, co do teściowych, to mimo,że moje dziecię ma lat 10, to "zięciów" mam już na pęczki. ostatnio panna miała dylemat czy mozna się zakochac w trzech chłopakach na raz, a jak nie to którego wybrać? :D:D ma to po mamusi :p:p:p troszkę jej pomogłam-mój faworyt, to syn mojej przyjacółki:)niech ja też mam fajna swatkę no nie :D co do wieku, to wali mnie i tak jak patrze na moje uczennice, to mam wrażenie,ze na siłę sie postarzają-więc jakby równowaga w przyrodzie zachowana :) dobra, lecę się zbierac do roboty, zajrze juz na pewno wieczorem. Malinka, co nam się pogoda tak spieprzyła :(:(:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
miałam napisac dobry wieczór, ale właśnie wyjrzało słoneczko, więc napisze dzień dobry:) tak wstrzelił sie ten temat z dziecmi i młodzieżą-hmmm, o ubrankach nie wolno mi nic napisac, bo przypomnijcie sobie zakup butów z czarnym kotem....:D:D:D (dla PN postaram się wkleić za chwilę:)) a co do uczeń-nauczyciel-to wiecie, myślę,ze tych problemów byłoby o wiele mniej, gdyby nauczycielom przed rozpoczęciem pracy robiono testy psychologiczne. do kazdej pracy trzeba mieć tzw dryg, a do tej szczególnie. robić testy takie jak do policji i już. teoretycznie na karcie przed przyjęciem taka pozycja istnieje, ale kto to robi? panie pedagożki co otym myślicie? bo jak dla mnie to nauczyciel agresywny odpada, ale tzw "ofiara" tez wywołuje u młodziezy agresję. i nie mówię tu o zdolnościach przywódczych, czy dyscyplinie, tylko o starym, dobrym autorytecie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
wklejam historie butów mojego pięciolatka dla Papierowych:0 teraz sama sie smieje, ale przedtem:( oprócz tego kupowałam synkowi adidasy i zachciało mi sie jechac do fashion house. i moje dziecko dostało najzwyklejszego w świecie pierdolca kład sie na ziemi, wierzgał nogami, pluł na lustro a wiecie dlaczego? bo on nie chce tych butów, tylko te z lewkiem ludzie patrzyli na mnie jak na debilkę. żeby była jasność musze się cofnąć wstecz: w zeszłym roku mój mąż kupił synkowi buty "puma". ukochane nawet jak ubierało mu sie inne, to pumki trzeba było pakowac do reklamówki i zabierac ze sobą. w tym roku juz małe, chociaz dziecko kuliło paluchy i twierdziło,ze dobre. więc pojechaliśmy po takie same, ale nie było wyobraźcie sobie 5-letnie dziecko ciepiące się po ziemi w firmowym sklepie ADIDASA, że on nie chce tych butów, tylko tamte z czarnym lewkiem i ucieka do sklepu pumy toz to tak, jakbym od maleńkości uczyła dziecko, które firmowe, a które nie a tak naprawdę ma zero pojęcia o takich rzeczach. tylko ludzie tego nie wiedzą. kupiłam te adidasy bez przymierzania i o dziwo dobre. tylko ciekawe czy je ubierze a potem panna obraziła się,ze nie kupie jej szmacianych sandałków za jedyne 179 zł. mam dosyc. chyba czas zabrac się za dyscyplinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELLOO.... To ELLOO to ja napisalam.Trzeba byc skonczonym durakiem,zeby nie umiec sie do Was kochane odezwac,ale to jest mniejsza o wiekszosc.Mam za grube palce,bo czasem to wciskam dwie litery naraz. INUS jak piszesz o tych butach to ja dostaje ataku......smiechu ma sie rozumiec.Dzieciaki w tym wieku sa malo grozne, a takie nieprzewidywalne.HI HI HI HI Jestem wnerwiona nasza byla kolezanka od ktorej dostalam durnego mejla wiec nie bede duzo pisala.Musze ochlonac i uspokoic nerwy. Skoro ONA sie tutaj nie odzywa to musi byc cos nie halo.Juz dluzej nie moge----MALINKA a Ty jak sadzisz???? papatki. KASICA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACHA JESLI CHODZI O ONAA TO OCZYWISCIE NIE CHODZI O NASZA KOLEZANKE ONAA TYLKO O ZUPELNIE INNA,KTORA ZNIKNELA Z NASZEGO FORUM.TAK JA TYLKO NAZWALAM,ALE CZY JA WIEM CO PISZE......RACZEJ NIE.POPROSZE KAFTAN BEZPIECZENSTWA.....PLISSSSSSKASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
Kasienkoooooo, o co chodzi?????? Jaka byla kolezanka Cie wkurzyla???? Bo ja mam pewne podejrzenia!!! Napisz na maila, jak nie chcesz tutaj! Buziaki! Czekam na wiesci,bom strasznie ciekawa! Ps. Pakuje sie przed przeprowadzka:) Przeprowadzka za dwa tygodnie:) W miedzy czasie: komunia w Krakowie, remont, ale i tak sie pakuje-choc troszke:) Juz nie moge sie doczekac:) Wiem, ze tam-z powrotem w moim ukochanym mieszkaniu poczuje sie lepiej. Ps2 Kochane, dzis wysle Wam zdjecia ze slubu i wesela:) Zobaczycie mojego Misia:) Schudl i wyglada raczej jak moj synek, ale spoko:) Ineczka, Młody mnie rozbraja tą historią z lewkiem:)) Bomba:) Takie historie absurdalnie sprawiają, że nachodzi mnie ochota, aby kiedyś mieć dzieci:) Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
kATARINKA-ściągaj ten kaftan bezpieczeństwa i pisz o kogo chodzi,żebyśby tez mogły sobie pokląć-jakoś dziś nie miałam okazji:) Brydziu, czy ty wiesz jak przeprowadzki odchudzają:):):)??? dostałam dziś tą herbatkę co Laaa polecała. ciekawe czy będzie działała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
damskie są duuuużo gorsze, tylko dlatego,że golarka damska to brzmi dosyc idiotycznie:) dlatego męskie o niebo lepsze :D wrrrr Nozyczki, jak ty mozesz uzywac depilatora. ja po JEDNEJ nodze (ok. 3 godz) zrezygnowałam na zawsze:) acha! Polki-gospodynie, zapodajcie co zrobić z królika? o potrawę mi chodzi, bo tym razem kochana moja teściowa, zamiast kochanych pierogów podesłała niekochane zwłoki królicze:) łoj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
jarzyneczko, wiem,że mam od ciebie duuuzo meili, ale raz weszłam i teraz znowu mi nie loguje głupol jeden. co ze zdjęciami od Brydzi? sa juz ? bo przeciez nie moge wejść do poczty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie Paierowe N. , że męskie maszynki są o niebo lepsze od damskich :) Ja systematycznie podbieram meżowi :) a elektryczna jest The best do bikini :P :) Inka, już nie po raz pierwszy pisałam, że jesteś nauczycielem z prawdziwego zdarzenia :) i zgadzam się z tym, co napisałaś w 100 % :) Hej, a jak Rocky?? Jest już?? Brydziu, Ty jesteś zalatana! Teraz jeszcze przeprowadzka!!! Tylko mi nie choruj Kochana!!! Wiesz, co mam na myśli! ;) Pamietaj, że jesteś piekna, ładna, fotogeniczna i taka zgrabna :) Jarzyneczko, nie daj sie wykorzystywac w tej pracy :) A zadbanego ogródka to Ci az zazdroszczę:) Zapraszam Cie do mojego :D :D :D Kasieńko, ja też kaftan poproszę :) Razem bedzie nam weselej :) Też dostałam mail... Buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
Aaaa, Inka, ale trafiłaś!!! Właśnie wysłałam maile ze zdjęciami!!:) Papierowa Koleżanko, bo ja normalnie chyba zadzwonię do Ciebie, jak mi zapodasz numer:) Kochana! Nie pensetą, bo odrastają duuużo grubsze i duuużo ciężej je wyrwać potem woskiem!!! To najgorsza rzecz, jaką możesz zrobić!!! Idź jutro sobie do jakiegoś zakładu kosmetycznego i poproś o depilację! Skoro ta babka nie może, a się nastawiłaś, to co za problem, żeby pójść gdzie indziej? Może troszkę drożej, ale nie musisz iść do jakiegoś super ekskluzywnego:) Nie pensetą!!!!!! Proszę Cię w imieniu Twojego bikini:))) :)) Ja jestem specem-woskuję się od dawna:) I kiedyś też wyrwałam całość pensetą. Potem się dowiedziałam, jak bardzo nie warto! Katarinko, Malinko, łączę się z Wami w nerwach!!! Od początku domyślałam się, o co chodzi, ale dzięki Katarinko za 'rozmowę ' smsową:) Ściski, Kochane moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
Jessssssssssssssuuuuuuuuuuu, Malinka, albo przesyłaj tego meila dalej, albo wklej, albo pisz o co chodzi. bo sie zaczynam denerwować:) Roki będzie w piatek-mama moja go przywiezie. jakby już był, to pewnie pół strony bym juz o nim napisała:0 ps. przypominam się: wie ktos co ugotowac z królika, bo leżą zwłoki mi w zlewie:( albo go zamrożę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydzia
Sama nie wiem: 'penseta' czy 'pęseta'? Chyba jednak to drugie. W każdym razie wiadomo, co miałam na myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
no, ku...wa dawać mnie smsa tez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
dzięki, dzieki, dzięki- pierwszy przepis idealny!!!! chociaz jakbym świninkom podała z winkiem, to tyz mogłoby byc ciekawie:D:D:D a ta największa to bewnie wręcz uchachana by była:D Brydzia, nie pieprz głupot,ze to fotograf, ja na od profesjonalisty, wychodzę jeszcze gorzej:( Misio- od razu widać,ze super fajny facet, ale ty to nas chyba coś ze swoim wiekiem oszukujesz? UWAGA PEDAGOGIZACJA :D czy ty dziecko aby na pewno masz juz dowód osobisty????? ps. plam na sukni żadnych!!!!!przynajmniej nic nie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
no dobra, teraz to mam juz az za dużo:) nie mogła to teściowa normalnie pierogów jak zwykle przysłać??? dawno nie jadłam:):):) Moniś-co to jest tapenda? bo ja tylko blondynka jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×