Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna 29 lat

przebojowe kobiety skazane na nieudacznikow

Polecane posty

Gość taka jedna 29 lat

czesc .powiedzcie prosze dlaczego w zyciu przebojowe kobiety ( zazwyczaj atrakcyjne , wyksztalcone , majace fajna prace itd...) trafiaja na nieudacznikow zyciowych. .... jestem po kilku zwiazkach i powoli sie zalamuje . czy wokol mnie musza sie krecic same dupki . ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 29 lat
masz jakies doswiadczenia w tym temacie ? przebojowi faceci sa albo zapracowani i nie maja czasu na poznawanie kobiet albo juz zajeci..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mów
zgadza sie, inni sa już zaęci i póżniej będziesz szukać ideału , to tym gorzej będzie ,że znalezieniem, chyba ,że jakiś wdowiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 29 lat
albo rozwodnik co sie pochopnie ozenil i popelnil blad mlodosci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkos
popadacie w sprzeczność uważająć, że supergoście boją się superkobiet. Tak naprawdę supergoście widzą, że nie ma większej zarazy niż superkobiety, a superkobiety rozumieją, że mogą być super tylko na tle nieudaczników i takich właśnie sobie partnerów wybierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona manuela
Ja też tak chyba mam już nawet nasz 6 letni syn mówi o tacie manuel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
do taka jedna: ty to ja??? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo przeciwienstwa sie przyciagaja! wasza bieda ze jestescie przebojowe same sobie jestescie winne. ja zawsze bylam biedna pierdola i dlatego nie bede miec faceta nieudacznika;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ono on
zgadzam sie z autorka w 100%.. 1 - bez zastrzezen. 2.- psychopata 3 alkocholik 4 - biedny jak mysz koscielna,alfons,alkocholik 5 - impotent 6. jaracz i len niesamowity. zastanawiam sie powoli czy to ze mna jest cos nie tak. bo jak facet byl ok to nie trzeba bylo takie padlo wybrac. co jeden to lepszy ;) ehh tam,szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednama racje
kobiety przebojowe lituja sie nad nieudacznikami. a te kretyny to wykorzystuja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzezenie dla przebojowych k
dziewczyny . uwazajcie na facetow ktorzy z pozoru sa "dobrymi". ja mialam faceta ktory " kochal" , gotowal, pral , prasowal . tylko jak ja zarabialam na nasze zycie to on wolal ryby lowic lub pic z kolegami. i co to za dobroc. ?? kanalia. pasozyt. stac mnie na " pomoc domowa " bez laski . mocherowe berety i niezaradni faceci a kysz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebojowe kobiety nie zwracają uwagi na nieudaczników. Być skazaną na nieudacznika, to nie w ich stylu :D Do autorki: Skoro twierdzisz, że jesteś skazana na takiego, wątpliwe jest, że jesteś przebojowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusak
leję na przebojowe kobiety - wolę niewolnice. Piszę to gwoli prawdy choć feministyczna cenzura wykasuje ten wpis zaraz by nie psuć humoru pseudokobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ono on
ale tak na serio to wsrod znajomych takie przypadki sa na porzadku dziennym. to wlasnie te dziewczyny,kobiety ,te niezaradne i glupiutkie maja super facetow,zaradnych,troskliwych i dbajacych o dom. noz cholera co my robimy czy tez robilysmy nie tak? ja juz wiem......... za pierwszym razem jak zaprosil mnie na kolacje a wyladowalismy w imbisie na frytkach juz powinno mi to dac do myslenia. ale po co? lepiej jeszcze bylo zaplacic za siebie bo widac bylo,ze chlopak kasy nie ma. bozeeeeeeeeeeeeeeeee,gdzie ja mialam oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponsorka dla nieudacznika
najlepsi sa tacy co zapraszaja na kawe a przy placeniu szukaja portfela lub mowia ze wlasnie chyba ktos ukradl im karte kredytowa ....hehehe zalosne !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tematu
Czego oczekujesz od partnera i czego moglby on sie od Ciebie spodziewac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fusaka : frustrat ? :D Do autorki: przyciągasz to co chcesz przyciągnąć :)Rozejrzyj się uważniej, na świecie nie brak kulturalnych, wykształconych, zaradnych, przystojnych i równie "przebojowych" facetów. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 29 lat
do grazki _b tylko gdzie takich szukac?? jak sie znajduja to sa juz zajeci albo po przejsciach ( mnie facet z dziecmi nie intereuje ) . rozwodnik ostatecznie - jezeli wartisciowy ...... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzglednie mam załważyłam ze faceci unikają kobiet wykształconych i orzedsiębiorczych bo sa dla nich zagrorzeniem. nie można nimi kierować tak łatwo a praktycznie w ogule. ponadto faceci maja swiadomosć ze niestety ale do życia im niezbedni nie są. bo same sobie swietnie radzą taka jest moja teoria na temat tego ze przebojowi faceci nie wiążą sie z takimi samymi kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebojowi kurduple
do niskiego misiowatego . niski nie znaczy nieudacznik. mi trafiali sie sami niscy ....choc teraz szukam normalnego . przecietny wzrost normalnego faceta to 175 cm ( bez butow ) . niestety ci niscy tez byli obibokami, nieudacznikami, chamami do potegi i pijakami . pozdrawiam autorke postu . zgadzam si ew 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby tak było moralizatorko, większość par składałaby się z chociaż jednego nieudacznika. To mylna teoria. Znam wiele par bez nieudaczników, i zapewniam, wiedzie im się wyśmienicie :D W ogóle dziwi mnie, drogie panie, skąd bierzecie te wszystkie PEWNE teorie ? :D Czyżby w domu rodzinnym też wyznawano stereotypowe prawdy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dom rodziny jest dowoden na to ze praca popłaca. a co do teorji to wiesz podobno każdy ma jakiś dar. tylko jedni ten dar wykożystują do głębi a inni pobierznie. i o tych innych nie można bynajmniej powiedzieć ze sa nieudacznikami. to poprostu MINIMALIŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
???? nie rozumiem o co Ci chodzi kobieto???. Pomijam już, że robisz kardynalne błędy ortograficzne, do tego piszesz zagmatwanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" dlaczego w zyciu przebojowe kobiety ( zazwyczaj atrakcyjne , wyksztalcone , majace fajna prace itd...) trafiaja na nieudacznikow zyciowych. ....\" a może same sobie ich wybierają, bo wysocy, przystojni itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski ile masz wzrostu ze tak
Ci zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×