Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_niunia

jak radzic sobie z takim facetem??

Polecane posty

Gość ciekawska_niunia

otoz mam wspanialego faceta ktory nie jest zadnym typem macho ale z trudem okazuje uczucia. np nie mowi mi ze mnie kocha, jak wykaze inicjatywe to tylko mnie pocaluje w czolo lub policzek. wyglada na typowego bezuczuciowca ale wiem ze taki nie jest. juz na poczatku wyrzucilam ze swojego slownika slowa typu: kotku, misiu itd. jak mam sobie radzic z takim typem. moze Wy drogie Panie tez macie faceta podobnego typu. poradzcie mi co mam z nim zrobic. dodam ze jestesmy razem pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem...moze poszukaj kogos innego...ale tylko wtedy gdy nic on do Ciebie nie czuje!!!!!!!!!!!jezeli sie kochacie i jestes tego pewna ze on Ciebie kocha to musisz chyba zaakceptowac jaki jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
tez tak mysle zaakceptowac, nie zmieniac na sile.. zreszta uczucia sa jak cieplo.. np ogien daje je grankowi i zmienia sie jego cieplota.. tak samo z czlowiekiem dajesz mu cos on to bierze, zatem caluj go, zrobi to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyui
chciałabym miec taki problem...chyba...chciałabym miec faceta....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... moj ma to samo... z tym, ze jestesmy razem jakies 4 misiace. przez pierwsze 2 miesiace zabiegal o mnie, byl kochany, slodki, pisal, mowil, ze teskni, ze mu mnie brakuje itd... teraz nie mowi... jak ja nie podejde, zeby go pocalowac to on rzadko to robi... jesli ja sie nie przytule, to on nie... niby mowi, ze mu zalezy..... ale ja chce to CZUĆ! WIDZIEĆ! w jego zachowaniu :( tlumacze, ze mi brakuje okazywania uczuc... narazie nic... pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×