Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...---...---

nie chcę żyć

Polecane posty

Gość ...---...---

ja w tytule dajcie kopa w dupę, bo w domu jestem jak powietrze dla domownikow przez to pakowalam się w relacje z facetami, ktorzy mieli mnie gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...---...---
ale Ty nie chcesz zyć od zawsze, a ja tylko od jakiegos czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci współczuje - ale nie możesz tak myśleć. Faceci to najgorsza rasa na tym globie - kazdy jest dobry i kochany do momentu jak poczuje ze go kochasz i Tobie na nim zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...---...---
mimi1-->ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyj tak jak ja na przekor sobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupiebaby
w piatek zginał 20 latek w wypadku - on chcial zyc a nie moze a wy pierdolicie takie glupoty. przez faceta ?? pomyslcie troche o zyciu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie chcę żyć, ale nie przez facetów, tylko z innego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka blada
głowa do góry, przecież mamy święta :) tam na górze jest ktoś kto nas kocha bez względu na to co robimy :] miłość która jest wymagająca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...---...---
mimi1 widzisz, ja sobie nie zdawalam sprawy, ze powielma schemat jakis pieprzony, jestem doroslym czlowiekiem..czuję się sama jak palec, zmarnowalam ostatnio baaaardzo duzo czasu siedząc w necie..bo tylko tu znalazlam zyczliwych ludzi.. to przerazające, ze mam plaszczyznę porozumienia z 2-3osobami tylko i to od niedawna mam tyle lat, ze powinnam swoja rodzinę zalozyc a ja nawet nigdy nie bylam we w miarę udanym zwiazku, nigdy nie bylam z nikim kogo kochalabym z wzajemnoscią ech..tyle, mam cos do zrobienia ale nie moge liczyc na pomoc rodzenstwa a ja sama nie jestem w stanie pomalowac mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka blada
a co się stało Milli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wielu lat mam zaburzenia odzywiania, leczenie nic nie daje, a dla mnie każdy dzień to piekło. Mam dość :( Zwłaszcza wszelkiego rodzaju święta to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzę sobie
...---...--- nie wpadaj w deprechę, bo jak już tą rodzinę założysz, to będziesz dla swojego dziecka jak moja mama ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez powinnam załozyc rodzine i co mam poradzic- bardzo cierpie ale co mam wziac byle kogo aby tylko był. W kazdym zwiazku jest cos nie tak tylko jedni o tym mówią a inni udaja ze jest wszystko ok i trzymaja to w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka blada
:( nie wiem jak Ci pomóc... i chyba nie mogę. A tak bardzo bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka blada
i jak tu znaleść porządnego faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...---...--- jeśli chcesz to moge podac ci mój gg to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci nie są najważniejsi. Nie mam faceta i nie uważam, żeby był mi niezbędny. Nie daj się zwariować. Najwazniejsze, że jesteś zdrowa. Wszystko bym oddała, żeby jeden choć dzień przeżyć normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfocel piwny
browarek na kłopoty jest oki ale nie więcej niż 8 tygodniowo - bo można się uzależnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morycka
alkoholi ni epolecam ! Najlepsza jest rozmowa z Bogiem po przewodnictwem doświadczonego kapłana. Lektura Biblii przynosi ukojenie - na przykład Księga Koheleta albo Kazanie na Górze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...---...---
mimi, jak chcesz - podaj, aj juz za duzo czasu spedzam w necie, ale jeszcze jeden zyczliwy czlowiek się przyda:)..moze cos sobie pomozemy, bedzie przynajmniej zkim przegadac pewne rzeczy ostatnio tyle czasu zmarnowalam...dlaczego się pytam bylam tak glupia?:(:(:(:(:(:( dopiero psycholog mi uswiadomil, ze wlasna matkA TORPEDUJE SWOIM zachowaniem moje proby usamodzielnienia się :(:(:( zeby nie zostac sama ....ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...---...---
mimi wiesz co? przeszlo mi jak sobie to przeczytalam----> http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3208357 tu nawet szpitale psychiatryczne, z ktorymi mialam od czynienia i wszlekie akcje wmoje rodzinie odpadają moi bliscy nie robią nic i tracę czas a tu dziewczyna ma piekło to ja juz wolę swoją samotność przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropki i kreski
warto walczyć. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...---...---
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×