Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nienawidze cie

podwojne zycie

Polecane posty

Gość nienawidze cie

Witam:) Czy na tym forum jest ktoś kto prowadzi podwójne życie?? Ja dzis sie dowiedzialam,ze moj były takie zycie wlasnie prowadzi..najgorsze jest to,ze wiem,ze teraz zaczela z nim byc znowu jakas dziewczyna,on bedzie jej nasuwał te same klamstwa,ktore nasuwal mi..a tak naprawde on kreci na boku z 5 innymi i kazdej mowi,ze tamte to tylko przelotne znajomosci,a ty jestes jedyna..to zalosne,on potrafi tak klamac w zywe oczy ze to sie w pale nie miesci,naszczescie ja o tym juz wiem,przejzałam na oczy,wspolczuje tamtym dziewczyna,ale najgorsze jest to,ze one nie beda mnie slucha,bo wiem to z autopsji,ona robi taki metlik w glowie,ze wierzy mu sie chocby sie swiat walil i palil..dlaczego istnieja tacy ludzie??a najgorsze jest to,ze ten facet to nie jakis malolat,on jest juz dorosłym człowiekiem,przynajmniej tak pisze w akcie urodzenia,bo zyciowo to on ma dla mnie 16 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jedna
ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnie jak Ty
może masz sposób na pozbycie się takiej kanalii ze swojego zycia bo ja sie nie mogę go pozbyć, sam odejść nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze cie
27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze cie
a sposobu niestety nie mam..ja naszczescie bylam silna,o jego calej motce dowiedziałam sie dzis,kiedy to przyszłam do kumpla u ktorego mieszka,tam siedziala laska z ktora motał i byla zla,bo dowiedziała sie o jeszcze innej,a potem przyszedł on, popatrzyl sie na nas,wyszedl..napisał jej esemesa,zeby przyszła do jego pokoju,przyszła i juz nie wyszła..pojechali gdzies razem..ja mam juz to w dupie,ale ona niestety chyba jeszcze nie wiem w co sie pakuje i tak wiem,ze predzej czy pozniej ten dupek sie odezwie,ale wtedy dostanie w ryja..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×